Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 776 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

werush
12.04.2019 2 z 5

Jak už tady někdo psal, kniha by se klidně mohla zkrátit.Celé se to natahovalo.A hlavní hrdinka mě chvilkama štvala

lusitta05
09.04.2019 5 z 5

No a čo, že je kniha jedno klišé za druhým? Na pobavenie, odreagovanie a predstavivosť je úplne stvorená.

Maruš.D
08.04.2019 4 z 5

Těžko se rozhodnout mezi 3-4 hvězdami. Na příběh jsem se velice těšila, jelikož mě tento žánr a námět vždy baví. Nicméně jsem tentokrát byla trochu zklamaná.
Kniha byla na můj vkus až moc dlouhá. Dala se o maličko zkrátit. Začátek byl fajn, rocker který nenávidí všechny a všechno a podivínská holka, která mu hned nepropadne. Nad Indigo jsem chvilkami ztrácela nervy, protože se občas chovala jak nevyzrálá puberťačka, se kterou mávají hormony. Co se autorce povedlo byla zápletka, která pro mě byla docela velké překvapení. Alexe jsem chápala, věřím, že život slavných lidí je velmi psychicky náročný, když odevzdáte vše co máte (soukromí, svůj život..) do rukou veřejnosti. Únik k alkoholu a drogám se tak stane jako nejjednodušší cesta ke chvilkové volnosti. Líbilo se mi, jak s tím začal bojovat, že to netrvalo pár dní, ale dal si načas se z toho pořádně vzpamatovat a zasloužit si to, co si nejvíce přál. Kniha se mi líbila, ale občas jsem si chtěla jít někam skočit ať z hlouposti postav, či z délky knihy.
Určitě jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale vracet se k ní asi nebudu.

domina
07.04.2019 5 z 5

V letošním roce jsem přečetla 48 knih, tuhle.bych zařadila je třem nejlepším. Žádné temné tajemství, kolem kterého by se motali půlku knihy a přece tam nakonec tajemství bylo. A tentokrát mě fakt překvapilo, nečekala jsem ho. Dokonce v knize nebylo ani moc překlepů, takže dávám další plus. Byla bych ráda, kdyby u nás vyšlo víc knih od této autorky.

peitho.1
07.04.2019 5 z 5

Tahle kniha byla jedno klišé za druhým. Bohatý, slavný, talentovaný a samozřejmě děsně sexy chlápek s hromadou problémů, který se chová jako pěkný hajzlík, na druhé straně nevinná holka, která ho napraví. Od první stránky víte, kam to všechno směřuje a jak to skončí. Ale víte co? Mně to vůbec nevadilo, jako oddechové čtení to bylo super a jen u máločeho si tak odpočinu, jako u podobných knih, třebaže jsou předvídatelné a psané podle jedné šablony. Kniha byla čtivá a hodně oceňuji střídání pohledů obou hrdinů.
Takže pokud čekáte originalitu, asi to nebude kniha pro vás, ale jestli si chcete prostě jen odpočinout nad dobře napsanou romantikou, tak tahle to za mě splní na 100 % :)

aja2605
06.04.2019 5 z 5

bomba, takhle začtená jsem už dlouho nebyla :)

marketa4469
06.04.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha. Zase z úplně jiného prostředí, přečetla jsem jedním dechem.

jani.ruzicko
05.04.2019 4 z 5

Ze začátku jsem na oba byla fakt naštvaná. Za to jejich chování. On nafoukanej nadutec, kterej jen ubližoval a ona naivka, která si to nechá líbit. =)
Příběh sice předvídatelný, ale to mu nijak neublížilo. Určitě čtivé a s happyendem, takže proč ne? =)

anishta
05.04.2019 5 z 5

Jo, tohle mě bavilo. Alex je fakt jako zmetek a místy si říkáte, bože jak mu mohla propadnout, ale v další kapitole si jen povzdechnete a zase to chápete. Hodně dobré.

Evka3814
05.04.2019 4 z 5

Předvídatelná kniha,ale hezky se četla. Kniha o dvou zlomených duší,které se spojili díky intrikám a neštěstí. Samozřejmě s pohádkovým koncem;) Každopádně Alexe bych nakopala do p.....hvězda nehvězda:)))

Kiwicatko
04.04.2019 4 z 5

Rekneme si to uprimne....Alex byl debil s neskutecne nafouknutym “egem” (prelozte si jako ptakem) a delal naschvaly pomalu jako deti v materske skolce. Ovsem to by nebyla kouzelna hlavni hrdinka, aby se nedostala skrz vsechny cibulove vrstvicky az k samemu jadru, ktere bylo necekane uplne krehoucke. :D
No a co tim chci rict?.....ze zeru takove ptakoviny :D clovek si odpocine, zanadava, zasmeje se a aspon ja si timhle dobiju baterky.
Mimochodem asi jsem hodne natvrdla, ale s tim Lucasem me to fakt nenapadlo....

sofie92
04.04.2019 5 z 5

Knizka byla vtipná. Akorát dlouha. Alex byl prostě bůh :) naštěstí nikdo neměl žádné temné tajemství které mě osobně už v knížkách nudi. I když něco tam být muselo ( nechci prozrazovat) škoda jen, že hvězdiček je tak málo