Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 776 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

martaa33
09.05.2019 2 z 5

Nevím no, četlo se to poměrně dobře, i když šíleně zdlouhavý děj... kdy jsem se modlila, ať už je konec... S hlavní hrdinkou jsem se nebyla schopná ztotožnit, Alex byl sympatičtější a četl se lépe . Celkově nic moc, určitě se ke knize nevrátím.

hani.r
07.05.2019 5 z 5

Krásný příběh

Denisar92
06.05.2019 2 z 5

Hodně nereálné, některé dialogy nedávaly smysl.

kikibo
02.05.2019 5 z 5

Tento typ knih, mě vždy vytrhne z knižní krize, oddechové. romantické, sladké .Přečteno za den a půl, stránky ubíhaly jedna za druhou. Skvělé počteníčko :D

prcek19
01.05.2019 4 z 5

Jelikož mě zaujalo, o co v této knize půjde, tak sem neváhala a koupila si ji v papírové podobě a nelituji..je to kniha, ke které se určitě někdy vrátím..příjemná oddechovka..sice těch knih na téma zpěvák a asistentka už je více, ale musím říct, že tato mě bavila nejvíce..určitě doporučuji a doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih

rampapa
30.04.2019 5 z 5

Krásná oddechovka. Knížka se mi moc líbila a četla se celkem snadno.????❤Doporučuji.

happy19
29.04.2019 5 z 5

Tleskám!
Zábavná,neuvěřitelně čtivá kniha kde převládá (po)citové souznění nad "hvězdým prachem";-)))

Majuš333
28.04.2019 5 z 5

Vôbec mi nevadí, že Barva půlnoci bola jedno klišé za druhým a ani mi nevadí, že sa niektorým zdala až príliš dlhá. Pre mňa bola ako balzam na dušu (áno klišé) po blbých a náročných dňoch v práci. Bavili ma prestrelky medzi Alexom a Indie, užívala som si to hašterenie, aj keď Alex bol miestami naozaj krutý magor :) O Lucasovi som to trošku začala tušiť, boli tam isté náznaky... Ale zase na druhej strane ma prekvapilo, že vinníčka bola Fallon...myslela som, že zodpovedný bol Alex, takže som bola prekvapená, ako sa to celé rozuzlilo :)

LilianaFalcon
27.04.2019 5 z 5

Autorku čtu anglicky a překlad ji trochu zkazil.
Každopádně tohle je její typická knížka. Děj je jednoduchý s lehkým čekaným wau efektem. Hodně se toho nakecá a chvílemi to působí rozvlekle. Hlavní hrdinka je hodná holka ulítlá svým vlastním způsobem a hlavní hrdina je grázl. Ale ne takový, kterého lze napravit. Prostě je to sobec :D
Líbí se mi, kolik prostoru autorka věnovala závislosti na drogách a alkoholu, že to nebylo jen přidružené téma.

havrmoni
26.04.2019 4 z 5

Jak tady někdo psal, že je to předvídatelné a jedno klišé za druhým, tak jo je to pravda. A taky souhlasím s tím, že to vůbec nevadilo. Možná trochu zbytečně moc myšlenkových úvah, ale jinak celkově čtivé. V mém věku tohle všechno čtu pro relax a s nadhledem. Vlastně doháním všechny ty roky kdy jsem tento žánr úmyslně obcházela. Miluju tyhle napravené hajzlíky a prostopášníky z historických romancí ovšem jen v těchto pohádkovo - romantických příbězích. Jo a víc než Alex se mi líbil citlivý Lucas a až na konci jsem pochopila proč :))

V.Vendulii
23.04.2019 5 z 5

Asi první dvě třetiny knihy jsem byla NADŠENÁ. Ta třetí už nebyla tak skvělá, ale stejně hodnotím pěti hvězdičkami.
Líbilo se mi to, bylo to podle mě dost originální, líbilo se mi jak je Alex doopravdy bad boy (teda alespoň ty zmiňované první dvě třetiny).

!!!!SPOILER!!!!
To jako vážně musí všechny knížky skončit dítětem? Já jsem čekala spíš nějaké dobrodružství, že něco podniknou, to by se mi k Alexovi hodilo víc než to, že se z něj z ničeho nic stal milující papínek lomeno podpantoflák.

Shanib
23.04.2019 5 z 5

L. J. Shen mám moc ráda, její knížky mě prostě baví a vždycky dostanu to, co od nich očekávám. Knížka měla svá slabší místa, ale když to shrnu, tak se to v celkovém dojmu ztratí.

-Sinéad-
23.04.2019 3 z 5

Je to jedna z těch knih, kterou si přečtete a rychle na ni zapomenete. Za mě průměr.

Knihomolka97
22.04.2019 4 z 5

Docela dlouho mi trvalo než jsem se začetla, začátek mě moc nebavil. Přišlo mi to takové zdlouhavé než se konečně začalo něco dít.
Indiu jsem si hned oblíbila, Alex mě většinu knihy hodně štval. Ale přesto si ho nejde nezamilovat. :-D Konec je zkrátka perfektní. :-)

JitulHa
22.04.2019 4 z 5

Tenhle příběh dává na vědomí, že rockoví bohové často kromě hudby ujíždí na alkoholu, drogách nebo ženách. Když je něco štve nejdou pro ránu daleko a mluví jako dlaždiči. Ale víte, co? Většinou jsou i zatraceně sexy, což je samozřejmě nijak neomlouvá, přesto jim propadnete stejně snadno jako zdejší hrdinka. Abych to shrnula, autorka nám tady nepředstavila drsňáka, kterého by se posléze snažila vecpat do nějakého romantického hávu, ne. Ukázala svého hrdinu pěkně se vším všudy, se všemi jeho strastmi, depkami, závislostmi, návály vzteku a také s pořádnou dávkou vášně. Zkrátka si knížka celou dobu na nic nehrála, působila opravdově, a za to jí patří palec nahoru!

JanickaP
22.04.2019 5 z 5

Zajimave prostredi, vtip a sex. Jo je to povedena knizka a cetla se uplne sama.

helenkan
19.04.2019 4 z 5

U takových příběhů se vždycky pobavim.

EvaSupovic
17.04.2019 5 z 5

Bad boy byl v tomto případě opravdu bad. Bavila jsem se.

Evitsa
16.04.2019 3 z 5

Tak já jak jsem se na tu knihu těšila,tak mě její průměr docela zklamal.
A to ani nemluvím jak se v knize píše jaký to byl rocker a jak je hodně potetovaný a na přebalu knihy má sotva tetování jen na ruce,které ani není pořádně vidět.
Rozhodně jsem čekala od knihy více.
A jak se Lucas vyznal,že ho miluje,to jako fakt?
Jinak příběh byl hezký s dobrým koncem ,neurazí,ale je tam to ALE.....

keiko33
14.04.2019 5 z 5

No tato kniha, nieje ziadne velke prekvapenie, podobnych knih som citala uz dost. Ale splnila vsetko, co od takejto knihy ocakavam. Urcite je jedna z tych podarenych. Autorka vas svojim stylom chyti tak, ze knihu pustite az na konci. To, ze bol Alex protivny, mi nevadilo. Skor som to chapala, po tom co si v zivote prezil. Trosku mi vadilo, ze mu Indigo sadla tak skoro na lep. Cakala som, ze bude odolavat dlhsie. Co ocenujem su prekvapenia na konci knihy. Takze za mna mile prekvaprnie.