Ukradený polibek

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/big_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4.3598

Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief, 2019

Kniha Ukradený polibek

pollyn
11. květnaodpad!

To bylo tak špatné. První půlku jsem myslela, že hrdinka vypadla z románu 18. století. Druhá půlka byla jak laciný Harlequin. Korunu tomu dodala poslední kapitola.

narisa

(+ SPOILER) Tento příběh se mi moc líbil. Od Shen jsem nejdříve přečetla knihy v sérii a teď jsem se dostala k těm samostatným.
Wolf mi chvílemi připomínal Vica (Viciouse), ačkoli na toho v chování nikdo nemá. Franceska byla víceméně taková, jak se od ní očekávalo - milá, naivní a nedotčená. Wolf byl samé tajemství. Třeba to se Sterlingovou mě celkem dost překvapilo. To s Francesciným otcem ani ne. Musím říct, že Wolf měl vážně pevné nervy ve vztahu k jejímu otci. Jinak mi to dost připomínalo romány z 19. století, hlavně asi tím, jak byla Francesca nevinná (viz scéna s panenstvím). Dva karamboly v jejich vztahu mi bohatě stačily - ten první, její nevinnost, to jsem pochopila, ale ten druhý, jak políbila Angela a řekla, že se chce nechat rozvést, tak tam mi byla Franceska dost proti srsti, protože se zachovala fakt hloupě.
Ale jinak krásné pohádkové čtení.
Doporučuji a hodnotím 4,5*.

CiaKawlone

Anotace mi přišla trochu zavádějící, ale nakonec se z toho vyvinul moc pěkný příběh, který mě skutečně bavil. Francesca byla trochu naivka, což dokážu pochopit vzhledem k jejímu věku a především věkovému rozdílu. Přece jen byl poměrně značný. Nicméně jsem si užila každou stránku a knihu založím k mým oblíbeným.

beata2193

Tak tohle mě moc neoslovilo...Hrdinka pro mě příliš naivní (i přesto, že jí bylo tolik kolik bylo) a docela mě štvala holka :) L.J. Shen mám ráda, ale s jinými knihami autorky se to nedá srovnat. I tak jsem to ale přelouskala :)

Natali11

Naprosto úžasná kniha, líbila se mi ta chemie a napětí mezi Wolfem a Franceskou, to jak se jejich vztah vyvíjel a našli si k sobě cestu. 100% doporučuji.

TerryDee
26.12.2021

Podle anotace jsem očekávala jiný příběh, než ten, který jsem četla. Nicméně to neovlivnilo můj názor, že se mi tato kniha líbila. S L.J. Shen jsem ještě neměla tu čest, takže jsem si řekla, že to musím napravit. A jsem ráda, že jsem začala právě s touto. Akl myslím si, že další knihy od této autorky ns sebe nenechají dlouho čekat - mám v plánu číst Hříšné chlapce.
Popravdě, Wolfe Keaton mě totálně zničil a ukradl mi srdce. Arogantní, pomstychtivý a drsný hajzlík, jenž je zbaven veškerých dobrých vlastností a citů. A i když je to totální bad boy, tak tohle chceš.
Z toho důvodu se mi líbilo sledovat rozvíjející vztah Wolfeho s hlavní hrdinkou Francescou, což milá, ale bohužel naivní mladá dívka, jenž měla zkreslené představy o světě. A právě tento nesourodý pár mě bavil, neboť sledovat jejich neustálé kočkování, štěkání po sobě, podezírání, mstění a usmiřování bylo úsměvné.

knihomolkaL
01.11.2021

Vcelku příjemné oddechové čtení. Akorát, ale to je můj problém, nějak nemusím ty příběhy z mafiánského prostředí, tudíž jsem si to tak úplně neužila. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, jen mi lezl trochu na nervy ten její věčný pláč. Přeměna jejího protějšku mi přišla trochu přitažená za vlasy, ale budiž. Co mi však přišlo neuvěřitelné, tak to byla změna v chování hrdinčina otce - z milujícího na nenávidějícího.

peta88
30.10.2021

Jedním slovem úžasné! Vždy, když si myslím, že jsem už přečetla opravdu dobré knihy, tak mě další kniha vyvede z omylu. Tato předčila všechny moje očekávání. Miluji příběhy o lásce a nenávisti a tady to bylo vše naprosto dokonale napsané!