Ukradený polibek

kniha od:

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/bmid_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4.2 775
Koupit Koupit eknihu
Bazar

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Kiss Thief , 2019


více info...

Komentáře (164)

Komentáře 164 Recenze 4

Airelle
Airelle
04.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Ke knize jsem se dostala v rámci společného čtení, jinak bych se k ní určitě nedostala, protože tuhle literaturu nečtu.

Bylo to pro mě ale celkem milé překvapení, taková pohádka pro velký holky. Francesca mi přišla ze začátku hodně naivní a Wolfe zase strašný macho. Postupem času se to ale zlepšovalo, až se mi kniha opravdu nějakým zvráceným způsobem začala líbit :-D

Wolfa i Francescu jsem si nakonec oblíbila a oběma jsem velmi fandila, aby s nimi všechno v tom mafiánském světě dobře dopadlo a jejich lásku nepohltila pomsta.

Rozhodně se kniha velmi dobře čte, vlastně se čte skoro sama. Díky holkám ze SČ jsem si knihu užila ještě mnohem víc, těším se, až se zase u nějakého dalšího sejdeme!

Definicí lásky je zbláznit se do někoho.

Ale taková už je láska, ne? Je jako smrt. Víš, že se to jednoho dne stane. Jenom nevíš, jak ani proč nebo kdy.

eliska2126
eliska2126
03.06.2023 3 z 5

Od této knihy jsem měla obrovská očekávání, protože mi bylo řečeno, že je to opravdu pecka. A opravdu jsem se na ni těšila, jenže jak jsem začala číst, tak mě nadšení trochu opouštělo.

Příběh nás zavádí do mafiánské společnosti Organizace. Už to vypadá, že se naše hlavní hrdinka vdá za Angela, člena velmi vlivné rodiny, která patří do organizace, jenže si o ní přijde říct někdo úplně jiný a Francesca je nucena se provdat za senátora Wolfa Keatona.

Příběh jako takový by mě opravdu bavil. Nápad byl dobrý a mafiánské prostředí mám také ráda. Wolfe jako postava byl taky fajn, přesně takový ten nekompromisní muž, který ale pod tvrdou skořápkou ukrývá city. Jenže mi celý dojem z knihy úplně zkazila Francesca. Ano, v knize je jí 19 let, ale občas jsem měla pocit, že jí je sotva 15. V určitých chvílích se chovala opravdu jako rozmazlený fracek, který jak není po jeho, tak nebude vůbec. Byla také dost naivní. Také mi vadilo, že když ona něco provedla, strašně se divila, že se Wolfe zlobí, ale když ji to pak chtěl vrátit a udělal to samé, tak Francesca se rozzuřila, že co si to dovoluje a radši utekla z domu jak malá holka . A takhle bych mohla pokračovat.

Škoda, příběhu by určitě prospěla dospělejší a rozumnější hlavní hrdinka. Jinak to bylo opravdu celkem fajn čtivé čtení.


mskamila
mskamila
01.06.2023 5 z 5

Je to moc pěkná a zajímavá kniha dost jednoduše se jde vcítit do hlavní hrdinky a tudíž jsem vše prožívala s ní.

Moniska2410
Moniska2410
08.05.2023 5 z 5

Je to čtivé, opravdu čtivé, stále se něco děje. Emoce šli nahoru a dolů a já nemohla přestat číst.
Pěkná romantika, né až tak přeslazená.

Člověk by si mohl myslet podle obalu, že se příběh bude odehrávat někde na zámku za éry princů a princezen, ale né dostáváme příběh který se odehrává v mafiánském prostředí a na politické scéně plné vlivných lidí.

I když je to nereálný až neuvěřitelný, je to pohádka pro nás velký holky.

,, Křídla nemám k letu." zašeptala jsem. ,, Mám je pro to, abych měla čím ochránit mojí rodinu."

Lucie.285
Lucie.285
18.04.2023 5 z 5

Za mě oddechové čtení, kde nebyla nouze o pořádné drama. Neuvěřitelně čtivé. Hate to love linka byla perfektní. V některých okamžicích měli hlavní hrdinové problém spolu mluvit, to jsem si říkala, proč si to prostě neřeknou na rovinu, ale pak člověk zase musí brát v potaz prostředí, ve kterém se děj odehrává a otce hlavní hrdinky, který s ní jednal, tak jak jednal. Číst cokoliv od L.J. Shen je pro mě sázka na jistotu a opět jsem si to užila.

Dela90
Dela90
15.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Jedna dřevěná truhlička se třemi věštbami. Jeden polibek a dva muži. Ukradený polibek a tři propletené životy. Jak můžete žít Francesca svůj život, když jí osud připlete do cesty muže, který se chce mstít. Bude ho nenávidět nebo vedle něj rozkvete?

Franceska, rozmazlená dcera mafiánského bosse, která mě tak polovinu knížku neskutečně vytáčela. Její chování jsem absolutně nechápala. Ovšem její otec tak to byl vyšší kalibr. A až poté jsem prozřela, když s Vámi celý život takhle zametají, je jasné, že asi nebudete úplně ok. Jednu dobu jsem fakt Francesku litovala. Ovšem co se týká Wolfa, kdyby nebyla blbá a řekla mu, jak se věci mají, nedopadla by, jak dopadla.

Angela jsem si od začátku zařadila do takového toho "prince" z bohaté familie, na můj vkus moc hodný a nezamlouval se mi. No, jo jsem na ty knižní grázlíky.

Wolfe, toho jsem chtěla jednu dobu nakopat do zadku, hlavně za jeho naprosto neadekvátní žárlivost. Čekala jsem, kdy ta jeho tvrdá slupka nakonec praskne, bylo jasné, že to bude právě se svou nastávající. Ale líbilo se mi to.

Co mě zklamalo bylo to, že mezi hlavními hrdiny nebylo cítit jiskření a pak taky Franceska je z mafiánského rodiny a na můj vkus to tam bylo moc okrajově.
Možná jsem byla rozmlsaná z předchozí knihy, nicméně chtělo to malinko dotáhnout.

Druhá polovina knihy se četla naprosto sama.

NakresAde
NakresAde
09.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Devatenáctiletá Francesca Rossiová má život odmalička nalinkovaný. Jako dcera mafiánského bosse poslušně plní všechno, co se po ní chce. Ať už se jedná o chování ve společnosti nebo styl oblékání. Nevadí jí to, nic jiného nepoznala. Navíc jediné, po čem hlavně touží je Angelo Bandini. Její o čtyři roky starší kamarád z dětství, kterému je zaslíbena. Jenže tu osudovou noc, kdy si Francesca plánuje, že ho konečně políbí, jí polibek ukradne třicetiletý senátor Wolfe Keaton. Následuje okamžité zasnoubení a Francesca je Wolfovi v podstatě prodána jako kus nějaké věci. Miluje Angela, ale musí si vzít Wolfa. Proč? Protože Wolfe má s jejím otcem nevyřízené účty a právě Francesca je tím ideálním nástrojem pomsty.

Anotace zněla lákavě. Těšila jsem se na typickou linku hate to love, která sice byla, ale začala být zajímavá až tak od půlky knihy. V první půlce knihy jsem nějak postrádala chemii mezi hlavním párem. Vůbec jsem jim to nevěřila a hlavně tomu nepomohlo to, že Wolfe nepůsobil jako mafián, ze kterého by měl jít strach, jakmile vejde do místnosti. Až teprve v té zásadní dramatické scéně mezi nimi se ukázal jako bad boy, ale nebyla to jen jeho vina. Kdyby mu Francesca nelhala a kdyby on jí víc důvěřoval, když jednou říkala pravdu, mohlo to skončit jinak.

Zároveň se to ale po té dramatické scéně zlomilo a odsýpalo to trochu lépe. Jenže i tak tam byly za mě zbytečné, znovu se opakující, zápletky s Angelem. Navíc když s ním Francesca už neměla chemii absolutně žádnou. A vůbec mi nesedělo to, jak ji oslovoval.

Z celé knihy mě asi nejvíc dostalo odhalení totožnosti paní Sterlingové a zároveň mě mrzelo, že to nebylo dále využito. Myslím, že nějaký rozhovor mezi ní a Wolfem by se hodil. Stejně tak jsem čekala, že Wolfova pomsta vůči Arthurovi bude větší. Takto vlastně neproběhlo nic a ještě naopak před ním Wolfe udělal to, co se zapřísahal, že nikdy neudělá.

Mé první setkání s autorkou tak hodnotím jako lepší průměr. Nesmím se příště moc těšit. Každopádně kniha se určitě četla dobře a věřím, že někomu ten příběh sedl lépe, což je v pořádku.

Ewe291
Ewe291
04.04.2023 3 z 5

Knihu som mala uz dlho a rovnako dlho som jej citanie aj odkladala. Neviem ale mala som pocit ze tu sa autorka az moc inspirovala historickymi knihami a potom to chcela zachranit. Chvilami som mala pocit, ze ju ani nedocitam co sa mi casto nestava ale vzdy som sa premohla a dala knihe sancu a docitala ju. Lenze ako to uz u mna byva hlavna hrdinka mi nesadla a jej spravanie mi prislo vazne ale vazne hlupe a lahkovazne Wolf to bola hadanka dost dlho ale nakoniec sa to dalo. Mozno sa niekomu bude kniha pacit viac ale za mna nie raz stacilo

Makyt
Makyt
31.03.2023 4 z 5

(SPOILER) Za začátku jsem měla pocit, že jsem začala číst historický román. Tvrdá výchova, víra, lpění na pravidlech, respekt k otci... Ovšem v momentě, kdy hlavní hrdinka vytáhla mobil jsem se z toho dostala. Líbily se mi hlášky paní Sterlingové a její věštba, že oni dva k sobě patří, že se navzájem ochraňují. To, jak rozebrala masku, kterou na sobě Wolf nosil, to, jak se dokázala postavit situaci a jak ho tak trochu nenápadně zmanipulovala čistou láskou.

michaella03
michaella03
30.03.2023 5 z 5

"Cítila jsem, jak mě pomalu objal, jak vzal na vědomí moji rezignaci, otevřel brány a nechal mou armádu vstoupit do svého království, zraněnou a vyhladovělou."

Moje první kniha od této autorky a nasadila laťku zatraceně vysoko!
Neuvěřitelně čtivé, živé, návykové, akce akorát. Mocný, tvrdý a navenek necitlivý muž, který si prošel peklem. Mladá, krásná a nezkušená žena, která až dosud žila ve zlaté kleci. Dokonalé spojení mafie a politiky s romantikou a erotikou (což zbožňuju). V rámci žánru samozřejmě předvídatelný konec, já si ale knížku neskutečně užila a určitě se k ní ještě vrátím. Kéž by takových knih bylo víc!

"Zvedla jste kladivo a cihlu po cihle jste rozbila jeho zdi. Kdykoli vyšel z vašeho pokoje, sledovala jsem, jak se mu bortí a jak se je kolem sebe zoufale snaží vybudovat. Váš příběh není žádná pohádka. Spíš horor. Děsivý a skutečný a plný bolesti."

sssimkova
sssimkova
10.03.2023 5 z 5

Za mě moc dobrý! Kdo říká, že hlavní hodinka byla neúměrně věku vyspělá, tak byla v internátní škole, co ji měla připravit na to, jak být dokonalou dámou, takže jaká jiná by v devatenácti měla být? Dokud jsou na světě království, knížectví, monarchie a různé "nadrodiny," co jsou sociálně jinde, tak věřím, že se taková děvčata opravdu rodí a tímto způsobem vychovávají. Co se mi na knize moc líbí, když dojde k nedorozumění hrdinů, nenechá Vás autorka číst třicet stran nudy, ale docela rychle dá děj do pořádku, než se začnete nudit... Mafiánské prostředí bylo jen jemně v pozadí, takže kdo to nemá rád, tak klídek, tady to děj opravdu nenarušovalo.

ardeas
ardeas
28.02.2023 2 z 5

Na to, ze bol dej písaný "oboma" postavami, bol nevyvazeny. Nemam pocit, zeby obohatil o Wolfeov pohlad nejako zásadne. Vela intríg, zvratov a naivity hlavnej hrdinky, aj ked chapem jej konanie.
Inak príjemná jednohubka, co mi za pár dni vysumi z hlavy...

wielka
wielka
12.02.2023 5 z 5

Mozno niekedy klise, mozno znama tematika, ale zaujimave, miestami napinave, prudko citatelne. Ano, temou trochu podobne serii Mafiosa, ale nic mi v tejto knihe neprekazalo. Pacila sa mi.

Knižnípauza
Knižnípauza
11.02.2023 5 z 5

Tak tohle bylo boží!
Tahle kniha mi neskutečně sedla a nemohla jsem přestat číst. Příběh mafiánské smetánky byl po dlouhé době pro mě něco nového a fakt jsem si to užila.
Hlavní hrdinka mě sice chvíli vytáčela, ale to se brzo srovnalo.
Romantická linka se tak hezky budovala, chemie byla skvělá a pouto mezi Wolfem a Franceskou příjemně postupně zesilovalo.
Senátor Wolf Keaton byl pro mě po dlouhé době moc fajn mužská postava ( samozřejmě, že arogance a trochu toho blbství měl, ale zase který mužský hrdina v tomto žánru ne že)

Doporučuji!

Njangu
Njangu
09.02.2023 5 z 5

Můj první letošní rest z předchozích let. S touto autorkou není možné sáhnout po špatné knížce. I když tady mě někdy strašně štvala Francesca. Každopádně jako celek je knížka úžasná. Výborně napsaná a čte se to téměř samo.

Pampelda
Pampelda
17.01.2023 1 z 5

Knihu jsem dočetla. Čekala jsem ale něco jiného. Za mne červená knihovna.

Bara52
Bara52
25.12.2022 2 z 5

Podle obsahu jsem cekala trochu jiny zanr, nicmene jsem se do toho odhodlane pustila...a vydrzela to pres pul knizky! Cervena knihovna, od ctvrtky jsem vedela jak to dopadne, proste romanek. Od te pulky uz mne to zacalo nudit, bylo to porad dokola, kraska a zvire, on pod jeji laskou samozrejme zmekne, znezni, zmeni se a budou spolu stastni az do smrti. Nic pro cynika jako jsem ja :)

Wajny
Wajny
19.11.2022 4 z 5

V poslední době mám štěstí na výběr knížek, i přestože některé se mi líbí méně, tak mají vždy něco společného - jsou neuvěřitelně čtivé!

Ukradený polibek jsem si chtěla přečíst už dlouho, takže když jsem dostala chuť na romantiku, byl jasnou volbou. Podle anotace jsem čekala něco trochu jiného....Tady totiž vůbec nešlo o milostný trojúhelník (to by se musel Angelo víc snažit), ale spíš o napravení jednoho senátora.

Prostředí mafie mám ráda. Líbí se mi, že je hodně odlišné a platí tu úplně jiná pravidla.

Franceska mi byla sympatická, ale občas jsem nad jejím chováním kroutila hlavou. Musela jsem si pořád připomínat její nízký věk a to, že nic kromě internátní školy nezažila. Občas se chovala nevyspěle a naivně, ale na druhou stranu si stála za svým, nebála se ukázat pravdu a její hobby mě bavilo, i přestože bylo hodně netradiční. Perfektně je popsán její vývoj z naivní husičky do slušné intrikářky.

Wolf mě většinu příběhu hrozně vytáčel. Většinou mám ráda tento typ - drsný, arogantní..., ale tady mi jeho chování přišlo už přes čáru a něco bylo opravdu odpudivé. Líbí se mi, že ale postupně odkrývá víc ze sebe a že si uvědomuje, že jsou důležitější věci než pomsta.

Romantická linka byla povedená. Pro mě byla i uvěřitelná, protože se nejednalo o nic rychlého a jiskření mezi postavami bylo skvělé! Nejvíce mě bavily slovní přestřelky mezi Franceskou a Wolfem. Ani mi nevadilo obří klišé na konci, jen nemuselo být tolik protahované.

Pro všechny milovníky romanticko- erotických příběhů určitě doporučuji. Já mám L.J.Shen velmi ráda, už jsem od ní četla dost knih a nikdy mě žádná nezklamala.

janka2000
janka2000
07.11.2022 3 z 5

Uf. Pořádně ulítlý romantický příběh. Senátor si domluví sňatek dcery mafiána a pak si ji podmaní. Jenže pak přijde láska a všechno je jinak.

dooky
dooky
28.10.2022 4 z 5

Jeden z případů, kdy anotace klame. Podle ní bych po knížce nikdy nesáhla. Narazila jsem na ni až podle recenzí u jiné knihy a šla do toho. A udělala jsem dobře. Mělo to děj, zvraty, erotiku a kopu sladké romantiky. Ideální na vyplnění podzimního odpoledne. Nenudila jsem se.

lailaj
lailaj
09.09.2022 3 z 5

jsem na rozpacích. Kniha má vysoké hodnocení. Je psaná čtivě, ale hlavní postavy se mi nelíbily, nedokázala jsem se do nich vcítit a občas mi přišly vyloženě protivné. Už v první třetině jsem si říkala, jestli knihu vůbec dočtu

Lee7
Lee7
10.08.2022 5 z 5

Perfektní náboj, děj - mám ráda příběhy rivality, pomsty a bolavého srdce. Měla všechno - vášeň, humor, děj a sladké zakončení. Opravdu mě pohltila, četla se sama.

MAU256
MAU256
07.08.2022 5 z 5

Položil mi tu nejtěžší otázku, jak se mi kdy dostalo, přesto odpověď na ni byla nejsnazší ze všech. Popadla jsem svého manžela za límeček a vytáhla ho na nohy. Moc dobře jsem věděla, jak se mu příčí klečet na zemi. "Křídla nemá k letu, " zašeptala jsem. "Mám je proto, bych měla čím chránit rodinu."

Tohle byla první kniha od autorky, líbila se mi. Musím říct, že to Francesca neměla jednoduché, milovala někoho, koho po jednou polibku s jiným už prostě nemohla mít. A vzít si někoho, koho nenávidíte s pocitem, že jste byla rodiči "prodána", v její kůži bych být nechtěla. Taky na to, že to byla jediná dcera mafiána byla dost naivní. A Wolf - tvrdý oříšek, ale i tvrdého senátora přemůže láska. Určitě si ráda přečtu i nějaká další díla od této autorky.

Sukinka
Sukinka
20.07.2022 5 z 5

Její knihy jsou neuvěřitelne :))

pollyn
pollyn
11.05.2022 odpad!

To bylo tak špatné. První půlku jsem myslela, že hrdinka vypadla z románu 18. století. Druhá půlka byla jak laciný Harlequin. Korunu tomu dodala poslední kapitola.

narisa
narisa
19.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Tento příběh se mi moc líbil. Od Shen jsem nejdříve přečetla knihy v sérii a teď jsem se dostala k těm samostatným.
Wolf mi chvílemi připomínal Vica (Viciouse), ačkoli na toho v chování nikdo nemá. Franceska byla víceméně taková, jak se od ní očekávalo - milá, naivní a nedotčená. Wolf byl samé tajemství. Třeba to se Sterlingovou mě celkem dost překvapilo. To s Francesciným otcem ani ne. Musím říct, že Wolf měl vážně pevné nervy ve vztahu k jejímu otci. Jinak mi to dost připomínalo romány z 19. století, hlavně asi tím, jak byla Francesca nevinná (viz scéna s panenstvím). Dva karamboly v jejich vztahu mi bohatě stačily - ten první, její nevinnost, to jsem pochopila, ale ten druhý, jak políbila Angela a řekla, že se chce nechat rozvést, tak tam mi byla Franceska dost proti srsti, protože se zachovala fakt hloupě.
Ale jinak krásné pohádkové čtení.
Doporučuji a hodnotím 4,5*.

CiaKawlone
CiaKawlone
18.04.2022 5 z 5

Anotace mi přišla trochu zavádějící, ale nakonec se z toho vyvinul moc pěkný příběh, který mě skutečně bavil. Francesca byla trochu naivka, což dokážu pochopit vzhledem k jejímu věku a především věkovému rozdílu. Přece jen byl poměrně značný. Nicméně jsem si užila každou stránku a knihu založím k mým oblíbeným.

beata2193
beata2193
31.01.2022 3 z 5

Tak tohle mě moc neoslovilo...Hrdinka pro mě příliš naivní (i přesto, že jí bylo tolik kolik bylo) a docela mě štvala holka :) L.J. Shen mám ráda, ale s jinými knihami autorky se to nedá srovnat. I tak jsem to ale přelouskala :)

Natali11
Natali11
17.01.2022 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, líbila se mi ta chemie a napětí mezi Wolfem a Franceskou, to jak se jejich vztah vyvíjel a našli si k sobě cestu. 100% doporučuji.

TerryDee
TerryDee
26.12.2021 5 z 5

Podle anotace jsem očekávala jiný příběh, než ten, který jsem četla. Nicméně to neovlivnilo můj názor, že se mi tato kniha líbila. S L.J. Shen jsem ještě neměla tu čest, takže jsem si řekla, že to musím napravit. A jsem ráda, že jsem začala právě s touto. Akl myslím si, že další knihy od této autorky ns sebe nenechají dlouho čekat - mám v plánu číst Hříšné chlapce.
Popravdě, Wolfe Keaton mě totálně zničil a ukradl mi srdce. Arogantní, pomstychtivý a drsný hajzlík, jenž je zbaven veškerých dobrých vlastností a citů. A i když je to totální bad boy, tak tohle chceš.
Z toho důvodu se mi líbilo sledovat rozvíjející vztah Wolfeho s hlavní hrdinkou Francescou, což milá, ale bohužel naivní mladá dívka, jenž měla zkreslené představy o světě. A právě tento nesourodý pár mě bavil, neboť sledovat jejich neustálé kočkování, štěkání po sobě, podezírání, mstění a usmiřování bylo úsměvné.

knihomolkaL
knihomolkaL
01.11.2021 3 z 5

Vcelku příjemné oddechové čtení. Akorát, ale to je můj problém, nějak nemusím ty příběhy z mafiánského prostředí, tudíž jsem si to tak úplně neužila. Hlavní hrdinka mi byla sympatická, jen mi lezl trochu na nervy ten její věčný pláč. Přeměna jejího protějšku mi přišla trochu přitažená za vlasy, ale budiž. Co mi však přišlo neuvěřitelné, tak to byla změna v chování hrdinčina otce - z milujícího na nenávidějícího.

peta88
peta88
30.10.2021 5 z 5

Jedním slovem úžasné! Vždy, když si myslím, že jsem už přečetla opravdu dobré knihy, tak mě další kniha vyvede z omylu. Tato předčila všechny moje očekávání. Miluji příběhy o lásce a nenávisti a tady to bylo vše naprosto dokonale napsané!

jennefer
jennefer
29.10.2021 4 z 5

Na začátku se těžko začítalo, ale možná to bylo nedostatkem klidu na čtení. Pak už to bylo drsné a mnohem lepší. Oceňuji silné postavy a jejich vykreslení a uvěřitelnost.. Málokterý romantický příběh to u mě vytáhl na 4*. Tenhle byl silný a neředěný, líbil se mi.

Evule114
Evule114
27.10.2021 5 z 5

Tato knížka byla nejlepší, kterou jsem od autorky četla. Moc se mi líbil příběh mladé ženy a dospělého muže, kteří našli k sobě lásku. Takhle si představuju dokonalou romantiku na chmurné dny. Za mě to bylo více romantické, než sexuální, i když toho sexu zde bylo také dostatek. Sama vím, jaký je člověk v devatenácti a pak, když už mu ke třicítce. Za mě úplně dokonalá postava Francesky, která ještě tápe životem. Knížka se četla sama a chvílemi jsem byla opravdu dojatá.

Adriana21
Adriana21
14.10.2021 5 z 5

Nevím, čím to je, ale ke čtení téhle knížky jsem se odhodlávala docela dlouho. Přitom knihy téhle autorky mám moc ráda. Nakonec jsem se do toho ale pustila a knihu přečetla jedním dechem. Prostě super. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení. Rozhodně doporučuji.

alzbeta2843
alzbeta2843
06.10.2021 5 z 5

Keďže autorku mám už dlhšie v merku, siahla som po tejto jedinej dostupnej. Kniha ma úplne nepresvedčila podľa anotácie a popisu, ale komentáre a hodnotenia ma navnadili. Takže je jasné, že som mala určité očakávania o čom kniha bude a ako sa bude uberať, avšak chyba lávky. Asi po niekoľkých stranách som nevedela, čo si o knihe myslieť a musela som na to prísť, čo je za tým, prečo sa niekto chová ako sa chová a hlavne ako to DOPADNE! Takže som to zhltla za niekoľko večerov a na záver som ani nedýchala. Takže zhrnutie? Kniha mixuje veľa drámy so smútkom a následne romantikou a nervami ale i občasným úsmevom :)

Jita160
Jita160
27.09.2021 5 z 5

Wou...prostě skvělý.
Úžasný čtivý příběh,který jsem si moc užila...jo tohle můžu.
Mafiánská princezna.Naivni ,milá, krásná a kuřačka??? (ta mě dávala zabrat když zrovna já se snažím přestat:-D) předem nalinkonym osudem a připraveným sňatkem už od dětství. Jenže i osud se dá změnit i když se vám to ani trochu nelíbí.
Wolfe hmmm,komplikovaný muž...takové ty které milujeme a nenavidime zároveň.
Jejich vztah nezačal vůbec tradičně,ale co ...co je normální a tradiční je nudné.
Ti dva byly jako kočka s myší.
Ale jak už to bývá...před láskou neutečeš,najde si tě ...potvora jedna:,-)
Rozhodně doporučuji!!!!

Heri76
Heri76
26.09.2021 3 z 5

Tak nevím, tak vysoké hodnocení ostatních a mne ta kniha nenadchla. Hlavní hrdinka mi přišla značně nevyspělá, odpovídající svému věku….. nebo spíše 16. Angelo mi přišel jako padavka, na to že byl synem mafiánské rodiny, Wolf mi jako americký senátor přišel svým chováním totálně nereálný. Vykreslený jako klaďas, ale jeho činy mi takové nepřišly. Jediné, co mi přišlo celkem dobré je „dospívání“ Francescy, která se postupně mění z úplně hloupé slepičky do celkem slušné intrikářky, co si Wolfa obtočí kolem prstu a postupně z něj udělá závisláka na své osobě. No celkově pro mě max. tři hvězdy a to hodně přimhouřím oko. Času stráveného s touto knihou nelituju, ale kdybych ji nečetla, o nic jsem nepřišla.

Knihom_olka_
Knihom_olka_
21.09.2021 4 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila úplnou náhodou a její obálka a anotace mě úplně očarovaly. Musím říct, že jsem čekala víc akce, zbraní, mafiánů a celkově něco víc...
S Franceskou jsme nebyli zrovna nejlepší kámošky. Většinou mám pro hlavní hrdinku nebo hrdinu pochopení, ale tentokrát to moc nešlo. Její chování mi většinou připadalo stupidní a trochu té samostatnosti by taky neuškodilo. Zkrátka mi nepřijde, že by devatenáctiletá dívka měla být pořád ufňukanou puberťačka...
Přesto musím uznat, že Wolf a dojemný konec mě donutili dát této knize čtyři hvězdy, ale s pořádně odřenýma ušima.
Doporučuji od knihy moc neočekávat, jinak budete lehce zklamaní jako já.

0197
0197
14.09.2021 5 z 5

Tohle bylo parádní, boží. Nešlo se od knihy odtrhnout. Jako vážně nešlo. Zvládla bych ji přečíst za jeden den, ale chtěla jsem si ji alespoň maličko šetřit, když už jsem se na ní tak těšila. Podle anotace jsem se trochu bála milostného trojúhelníku, který nemám za až tak v oblibě. Naštěstí, ten se moc nekonal, jako maličko jo, ale pro ty z vás, co trojúhelníku taky nefandí, nebojte se a jděte do toho.

Hlavní hrdinka byla super. Píše se tu, že byla hodně naivní, no vezmeme-li v potaz její mladý věk, výchovu a prostředí ve kterém vyrůstala, asi se není čemu divit. Bylo jí proboha 19 let, vrátila se z internátní školy a vysnila si jak se provdá za svou dětskou lásku a místo toho skončila s 30letým pomstychtivým ďáblem neboli ​senátorem Wolfem. Líbilo se mi, jak jí autorka vykreslila. Ráda zahradničila (to povídání se zeleninou bylo vtipný), kouřila (netradiční zlozvyk pro hlavní hrdinku a setkala jsem se s tím poprvé), zároveň se Wolfeho nebála a vystrkovala drápky a pomalu se vkrádala do jeho srdíčka :-D.

Co se týká hlavního hrdiny Wolfeho, nemám slov. Ten mě bavil. Díky bohu za kapitoly z jeho pohledu. Mohli jsme mu nakouknout do té jeho palice :-). Když se pak na konci ukázalo, proč je takový jaký je. No řekněme, propadla jsem mu.
Mám ke knize pár výhrad, hlavně co se týká konce. Toho, jak Wolfe vyměknul. Trochu mi to tam nepasovalo a asi to šlo udělat jinak. Epilog se mi líbil z pohledu Francesky no z pohledu Wolfeho o 6 let později, to teda za mě neé. Každopádně i přes pár věcí, které mi v poslední čtvrtině trochu vadili musím hodnotit plným počtem, protože příběh mě totálně pohltil. Myslela jsem na něj i měsíce po tom, co jsem knihu dočetla, vlastně furt myslím a to jsem knihu četla v únoru. Rozhodně jsem knihu nečetla naposledy a řadím ji mezi nejlepší od autorky.
L. J. Shen má pořádnou fantazii a u jejich knih hltáte každou větu. Má sakra talent. Doufám, že co každý půlrok to aspoň 3 přeložené knihy od ní.

Štítky knihy

láska erotika romantika

Autorovy další knížky

L. J. Shen
americká
2019  85%Vicious: Divoká láska
2019  79%Barva půlnoci
2020  84%Ukradený polibek
2020  86%Scandalous: Šokující láska
2020  83%Ruckus: Šílená láska

Kniha Ukradený polibek je v

Právě čtených6x
Přečtených1 000x
Čtenářské výzvě41x
Doporučených52x
Knihotéce388x
Chystám se číst311x
Chci si koupit81x
dalších seznamech8x