Ukradený polibek

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/bmid_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4 838 173

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief , 2019

Čtecímaniak
23.01.2021 5 z 5

Tak do knihy jsem se absolutně zamilovala. Opět můj oblíbený témat- mafie. Strašně ráda o ní čtu.
Autorka popisuje, jak těžké je se zamilovat do komplikovaného a arogantního muže, který všemi opovrhuje a má v plánu vás věznit. Takovýhle náměty bych mohla číst dokola, dokola a zase dokola. Nikdy mě neomrzí. Tahle knihy není výjimkou.
Ze začátku jsem strašně fandila Angelovi a nechtěla jsem, aby byla s Wolfem, ale postupem času jsem obrátila karty.
Romantická linka je boží! V průběhu děje se postavy neskutečně mění, vyvíjejí a jsou zkrátka skvělé.
Kniha vás pohltí. Nemůžete čekat. Musíte číst. Také z Vás vytlačí smutek, radost, nebo se budete blbě culit a okolí si řekne, že jste se zbláznili.
Musím uznat, že konec je takový popohnaný, ale na druhou stranu... Kdyby se to rozepsalo více, bylo by to tak dobré?
Za mě krásný, romantický příběh o lásce, která nebyla očekávána.
5*/5*
IG: https://www.instagram.com/book_stagram_czech/

Blueberry.hd
15.01.2021 3 z 5

No.. na knížku jsem se velmi těšila, ale chybělo jí to "něco" co by ji zařadilo do mnou oblíbených knih, nedokázala mě vtáhnout, škoda...
Avšak, knížka se četla svižně :)

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Do knihy se mi vůbec nechtělo. Nakonec jsem neměla co do ruky a popadla jsem ji. Rozhodně jsem měla dřív! příběh mě úplně pohltil a nemůžu nic jiného než doporučit! Pár věcí mi tam sice vadilo, ale komu někdy ne, že? :)

petraLI
03.01.2021 5 z 5

Franceska je opravdu naivní dívka, ale i tak jsem si knihu docela užila.

JanuldaN
02.01.2021 4 z 5

Po sérii Hříšnici jsem se pustila i do tohoto samostatného románu. A chybu jsem neudělala! Autorka evidentně ráda píše o lásce ke komplikovaným mužům. Kniha byla dobře napsaná, oddechová, milá a čtivá - přečetla jsem ji za necelé dva dny. Jediné s čím jsem měla větší problém, bylo časové zasazení příběhu. Vím, že tam bylo několikrát řečeno, že se příběh odehrává v 21. století, ale na několika místech jsem tomu prostě nevěřila. Celá zápletka s mafii pak byla za mne tak trochu "na hraně". Tudíž ubírám jednu hvězdu. Jinak ústřední pár jsem si zamilovala, moc jsem jim přála šťastný konec.

Gabriela143
01.01.2021 5 z 5

Kniha sa číta sama. Pútavý príbeh, zaujímavé prostredie.

Monika848
05.12.2020 4 z 5

Tato kniha mě naprosto oslovila už od úplného začátku. Miluju tvorby L. J. Shenové a touto knihou mě nadchnula. Za co musím odebrat hvězdičku by byl fakt, že 3/4 knihy bylo hlavně o rozhodování Francescy, hl. hrdinky, o tom, koho opravdu miluje. Přišlo mi, že se v knize příliš ani nestalo, ale i tak to bylo skvělé počtení.

Acnaj
29.11.2020 3 z 5

No, dobře napsaná kniha, ale ten příběh mě nezaujal. Chvilka má to bylo jak psané porno s příběhem...

hrabalikoval
06.11.2020 4 z 5

K této knížce jsem se dostala tak trochu omylem. A dlouho jsem jí měla jenom na poličce než jsem k ní odhodlala. Bála jsem se, že se na knížce zaseknu a nebudu schopná ji dočíst. Opak byl, ale pravdou. Knihu jsem přečetla asi za dva večery, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autorka psala hezky plynule a záživně. Musím říct, že jsem knihu zhltla a asi né naposledy. Bavila mě zápletka a celkově i styl jaký kniha byla napsaná. Jsem moc ráda, že jsem si knihu nakonec přečetla.

Kristy.Seb
02.11.2020 4 z 5

Úspěch je uspokojivější, když cestou k němu překonáváš překážky.
Jsou dvě věci, za které by měli být lidé bez ptaní vděční - za lásku a za záchranu.
Život je moc krátký na to, abychom předstírali, že si nejsme navzájem u prdele.
Svět je nespravedlivý. Necení si dobrá, slušnosti ani morálky. Odmění jenom talentované, odhodlané a vychytralé.

Začátek mě knihy mě nebavilo, stále jsem se nemohla dostat do děje. Nakonec mě to zcela vtáhlo a některé části příběhů mě až překvapili.

ivetapl
30.10.2020 5 z 5

Snad u žádné knihy jsem nebyla tak vynervovaná, naštvaná, podrážděná... Nechtěla jsem nikomu dát jednu pěstí aby se vzpamatoval.. Ale taky jsem četla se zatajeným dechem a nemohla jsem přestat číst. Tolik pocitů u jedné knihy.. Uf. Ale stálo to za to, krásný příběh. Čtivé. Super zápletka. Autorka prostě umí psát!!

BlankaHill
23.10.2020 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a co musím vyzdvihnout je, že umí vytvořit sakra dobré "bad boye".

Wolfe představuje záporáka, který se nezastaví před ničím. Je bezcitný, krutý, nebezpečný. Jeho cílem je jedno - pomsta a udělá pro ní všechno, i kdyby měl kvůli tomu zničit život někomu nevinnému.

Naopak Francesca je jeho protipólem. Pluje si na růžovém obláčku s životem přesně nalajnovaným. Dávno ví, koho si vezme, že budou mít kupu dětí a všechno bude skvělé. Změna nastává, když jí do života vtrhne jako uragán Wolfe a všechny její sny a ideály roztříští na malé kousíčky a do těch ještě kopne. Může vůbec takového člověka začít milovat?

Kniha byla neuvěřitelně čtivá a napínavá. Na prostředí mafie jsem se moc těšila, ale tady to nebylo to pravé ořechové. Každopádně úplně zklamaná jsem taky nebyla. Celkově mohu knihu vřele doporučit. Je nabitá emocemi a vášní. Moc se mi líbila

Barbara182
11.10.2020 2 z 5

Na knihu jsem se nechala nalákat překrásnou obálkou, hlavní hrdinové ale nebyli úplně podle mého gusta a měla jsem problém je autorce uvěřit. Francesca byla na devatenáctiletou dceru mafiána hrozně naivní a Wolfe pro změnu zbytečně vulgární a agresivní. U odpočinkových romancí tohohle typu mám radši, když se k sobě hlavní hrdinové nechovají vyloženě hnusně a neubližují si jak fyzicky, tak emocionálně. Škoda, podle anotace kniha nevypadala úplně špatně.

ovecka535
18.09.2020 5 z 5

Kniha se četla úplně sama,hezký příběh, takové odpočinkové čtení.

Kameika
16.09.2020 5 z 5

Přečteno na jeden zátah:)) pro mě docela silný příběh takže ukápla občas slzička a jelikož se mi líbí styl psaní této autorky, snažím se od ní číst všechny knihy které vyjdou v češtině nebo slovenštině.

happy19
15.09.2020 4 z 5

Velice slibný začátek...ale na plný počet ☆to necítím...
Téma mafie tu jede na vedlejší koleji,ale její "jednání" mi nesedí do tohoto příběhu...
V rámci žánru ale fajnové počtení,-)

Mišule_11
09.09.2020 4 z 5

Bylo to poprvé, kdy jsem se setkala v příběhu s mafií a musím říct, že jsem čekala, že to bude díky ní více akčnější a dojde, snad i na smrt, ale nakonec se tak nestalo :D Rozhodně se musí nechat to, že knížka je hodně čtivá, stránky ubíhají a i přes začátek, kdy jsem se bála, že to nebude ono, to nakonec dopadlo dobře :)
Pár výhrad bych ještě měla (např. k oběma hlavním hrdinům), ale víc než průměr to pro mě určitě bylo a nakonec se mi i líbila! :)

Toledo
06.09.2020 5 z 5

Tanto román měl podle mého názoru vše, co si přeji aby tyto knihy měli. Sympatické postavy, trochu dramatu, žárlivost, lásku a happyend. Za mne 5*

Slezkairis
26.08.2020 5 z 5

To byla tak pěkná kniha! Ta vám krásně vymyje mozek :-) Zřejmě proto jsem si knihu koupila, protože někdy si ráda přečtu něco, u čeho si člověk opravdu odpočine. A pak.... co si budeme....drsňák s ocelově šedýma očima, který pomalinku polehounku dobývá křehké srdce pubertální dívky... to vždycky zaručeně funguje na 105%. :-)))

Kubikuli
13.08.2020 5 z 5

Tak tahle knížka byla celkem podle mého gusta. V této kategorii bych ji zhodnotila jako jednu z povedených pohádek. Hodně čtivě napsané, strhující, samozřejmě se šťastným koncem... o tom, jak reálné nebo nereálné byly některé "věci" nemá cenu spekulovat. Na kvalitě to knížce neubralo. Na závěr jsem čekala díky předchozím komentářům asi cokoliv , ale mile mě to překvapilo. Nemyslím, že by byl zas nějak extra přeslazený. Sednul tomu jako poklička na hrnec :)

láska erotika romantika

L. J. Shen