Ukradený polibek

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/bmid_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4 838 173

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief , 2019

barborelka
12.05.2021 1 z 5

No, tak za mě velké zklamání....autorku mám ráda a když jsem viděla že by kniha měla obsahovat mafiánskou linku skákala jsem radostí....ale toto se fakt nepovedlo...ani jedna postava se mi nezamlouvala, příběh byl také takový nijaký ale co mi vadilo bylo chování Wolfa takhle jednat se ženou :-/ a teda ta fuj scéna po jejich první noci no bylo fakt nechutný...

Grohlinka
11.05.2021 1 z 5

Autorku mám celkem ráda, zejména její sérii Hříšníci. Tato kniha, ale za mě získává velké NE! Ne zápletce, hlavním hrdinům, zejména hrdince, všemu... Ani kůň mě v tomto případě neobměkčí. V rámci žánru se dají najít rozhodně mnohem lepší knížky.

Summer7
04.05.2021 4 z 5

Knížku jsem přečetla během dvou dnů. Nic od ní neočekávat, je to prostě romantický příběh ve stylu Kráska a zvíře. Hodná holka se zamiluje do zlého kluka. Četla se ale dobře a svižně, jako oddechovka pro dámy super :-)

Amitiel76
29.04.2021 5 z 5

Tak nad hodnocením této knížky asi nesmím moc přemýšlet, a moc se pitvat v obsahu. Neřešit jak moc to bylo místy nereálné, a přitažené za vlasy, jak dalece pravdě tu byla vykreslena mafie a další a další věci.
Tohle byla pohádka pro velké holky. A jako takovou, je potřeba knihu brát.... A potom hodnotím takto: perfektní, čtivé od první do poslední stránky. Mělo to děj, mělo to spád. S očima přilepenýma, jsem hltala stránku za stránkou a nemohla se odtrhnout. Ach jak mě to bavilo!! Má romantická dušička se tetelila blahem :-)))
Jen k tomu konci mám výhrady. Přišel mi nějak zbytečně uspěchaný. Autorka si s ním mohla ještě trochu pohrát, a naopak si odpustit ten epilog, u kterého jsem skřípala zuby. Ten bych úplně vyškrtla.... Přesto dávám pět, a knihu všem "velkým holkám" doporučuji ;-)

marwinmh
27.04.2021 1 z 5

Za mě jedno velké Ne, a to ať už nesympatickým hlavním hrdinům, celkovému ne/ději, sexuálním scénám, dialogům, prostředí... navzdory vysokému hodnocení a zajímavé anotaci pro mě naprostá ztráta času.

jaja10
25.04.2021 2 z 5

Jako, něco málo dobrého se tam našlo. Jinak naivní, nereálné, přeslazené, na palici, dětinské, nechápu co na tom má tak vysoké hodnocení.....mně to připadalo, že to psal puberťák..

Petronella.k
14.04.2021 5 z 5

Od této autorky mám všechny její v, Čechách vydané, knihy. Stala se mou oblíbenou a ač jsem se do této poslední trochu nutila, nevěděla jsem jestli mě spojení mafie/politika/korupce/vynucená laska, chytne, tak jsem byla víc než mile překvapena. Na začátku jsem si netroufli tipnout, koho si Francesca vybere, doufala jsem v toho, s kým zůstala a prožila jsem celou knihu s ní. Autorka má každou knihu napsanou tak, že zprvu hlavního hrdinu nenávidíte, ale posléze si ho zamilujete a další kniha je pro vás problém začít, protože pořád ve vás doznívají skvělé pocity. Těším se na další její knihy.

lihate
09.04.2021 5 z 5

"Jsem pouhý osamělý snílek s pověstí člověka, který chce ve všem vidět jen to dobré. Můj otec tomu říkal naivita. Já tomu říkám naděje."

No teda. Nevím, jestli se mi kniha líbila opravdu moc a nebo nelíbila vůbec. Nemám ráda téma mafie, což bylo mínus, ale zároveň to bylo tak strašně dobře napsaný, že to dohnalo veškeré mínusy. Na jednu stranu jsem si přála aby ta horská dráha emocí už ustala ale na druhou jsem nechtěla, aby ta kniha někdy skončila. Četla se výborně, rychle a pořád jsem chtěla vědět co bude dál. Je to kniha všechno nebo nic. Jak v jejich vztahu tak pro čtenáře. Nechci se zaobírat tím, jestli je něco takového v nějakým koutě světa normální, ale rozhodně jsem se chvílemi bála, co bude s Francescou dál. Měla jsem jí ráda už od prvních stran a bylo mi jí líto. Z počátku jsem se celkem často musela přemlouvat, že Wolfe není tak hrozný, jak se chová a jen za to můžou okolnosti. Nakonec se vše podařilo a vlastně se mi celý příběh moc líbil.

"Láska koneckonců hraničí se šílenstvím. Jinak by to nebyla láska,ale jen pouhé okouzlení. Definicí lásky je zbláznit se do někoho.“

EmillyT
07.04.2021 4 z 5

Od samého začátku mi tento příběh připomínal Krásku a zvíře. Kniha se velmi hezky četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hezké odpočinkové čtení.

Ouninka
05.04.2021 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý...hrozně se mi to líbilo :) !!! Doporučuji všem, super napsaná kniha !

Laf
04.04.2021 5 z 5

Kniha mne mile překvapila. Hned po otevření jsem se do ní začetla a nemohla ji jen tak odložit. Zajímavě napsaný příběh plný intrik a zvratů. Můžu jen doporučit. Pro chvíle oddychu je to dobrá volba :)

SBH
17.03.2021 4 z 5

(SPOILER) Kniha pro mě představovala pohlazení po duši, bylinkový čaj na stres. Zhltla jsem ji za dva dny, s chutí jsem se k Francesce a Fabiovi vracela. Klasický romantický příběh s temným tajemstvím z minulosti, okořeněný mafiány. Dokonce ani překlad mi neskřípal. Jo, jedna dvě chybičky na vrub korektur, ale budiž, stávají se horší věci.
Francesca byla báječná. V některých situacích bych si sice přála, aby reagovala výbušněji, než mi došlo, že se jedná o naprosto konzistentní postavu včetně poslušnosti a podřízenosti, z níž se teprve musela vymanit.
Fabio alias Wolfe, tam je to jiné. Jak většinou mužům v romantice fandím, protože jejich protějšky bývají manipulativní mrchy, skrývající své špatné já za zdánlivou slabost a křehkost, tak v Ukradeném polibku byl hlavní hrdina prostě buran nejhoršího kalibru. Ještě že šel nakonec do sebe, jinak jsem měla tisíc chutí ho pověsit za uši do průvanu.
Plus. Mafie nebyla prezentována jako cool organizace a její členové jako ti správní hoši. Děkuji.
Mínus. Raketový vzestup Wolfeho. Jak bylo možné, že toho kluka z ulice adoptovali Keatonovi, jak bylo možné, že člověk tak impulzivní získal ve třiceti letech senátorské křeslo, a tak dál.
Líbila se mi linka s Angelem, byl mi sympatický jak on, tak Francesčina rozpolcenost, chápala jsem ji a řešení mi připadlo správné.
Na pět hvězd to není, knize chyběla jiskra navíc, ale určitě ji v ruce nedržím naposledy, a jak už jsem zmínila, v této době mě nejspíš zachránila. Doporučuji.

Miliamka
10.03.2021 5 z 5

Od začátku do konce paráda. Věřím, že tato knížka o toxických vztazích může být pro někoho příliš, ale já si to moc užila. Nedokázala jsem se od knížky odtrhnout a určitě se k ní někdy vrátím.

knihomolkaJani
10.03.2021 5 z 5

Začátek pro mě byl trochu nuda, ale poté se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout. Příběhu jsem se trochu bála, ale celá kniha je opravdu moc příjemné překvapení.

I přestože víte jak to bude a jen lehce Vás tam něco překvapí, knihu si užijete! ❤

malazluta
03.03.2021 3 z 5

Mám ráda příběhy, kde se hlavní hrdinové ze začátku zrovna nemusí, protože od nenávisti k lásce je docela blízko... Začátek knihy se mi líbil, děj svižně ubíhal, ale jakmile si k sobě hlavní postavy začaly nacházet cestu, začalo se v knize vynořovat jedno klišé za druhým. Nic proti tomu, i tak jsem knižku přečetla jedním dechem. Co mi na příběhu opravdu vadilo byl totálně přeslazený konec a v závěru epilogu jsem už jen nevěřícně kroutila hlavou. To autorka už poněkud přestřelila. Škoda, nebýt zklamání na konci, bylo by mé hodnocení aspoň o jednu hvězdu vyšší.

bellass1864
18.02.2021 5 z 5

Nádherná knížka.

Radka1727
15.02.2021 3 z 5

(SPOILER) ..... tak musela jsem to trochu strávit, než jsem se pustila do komentáře. Začátek vypadal slibně, potom jsem nechápala, jak se do toho chlapa mohla zamilovat " Poklekni a pros, ať tě ošu**m" , " kondom nepoužiju, ale ráno bude na tebe čekat na nočním stolku tableta nouzové antikoncepce a tu spolkneš, nemám zájem pořídit si děti s děvkou, která roztáhne nohy každému" a ta trubka mu nebyla schopná říct, že je panna a že si před ním jen hrála na světačku. A pak to dorazila ta nechutná scéna druhý den ..... No poprvé jsem koukala v půlce knihy na komentáře a nechápala vysoká procenta hodnocení. Tak tohle si u mě autorka neobhájila ani pozdějším vysvětlením Wolfových traumat z dětství a dospívání.

Stejně neuvěřitelně působilo, že Wolf byl tak malý, že musel jít do pizzerie s bratrem, ale věděl všechno o ovulaci, jelikož jeho švagrová dlouho nemohla otěhotnět .... když pak potratila, bylo to pro něj takové trauma, že nechtěl mít děti (tak to by byl nářez i pro Dr.Chocholouška).

Téma mafie bylo vpraveno jen tak okrajově, což mi vyhovovalo, zajímavé rozuzlení se Sterlingovou, epilog zbytečně přeslazený a konec epilogu vyloženě neuvěřitelný...... Víc se mi líbila z podobného mafiánského prostředí Benett mafia: zakázaná láska

Zlatovlas
09.02.2021 4 z 5

Když pominu to klišé, kdy si krásnej,bohatej ale "zlej" chlap vezme holku, která ho šíleně nenávidí, ale pak se do něj stejně šíleně zamiluje, tak to nebylo špatný počtení.
On jakožto senátor a velký politický zvíře, není uplně typickej badboy,ale ta jeho neurvalost a břitká upřímnost mě hrozně bavily.
Ona mě mírně štvala, ale vzhledem k jejímu věku, na který jsem často zapomínala, na to měla vlastně nárok.
Prostředí mafie mi nevadilo, bylo to hezký zpestření.
Osobně bych vynechala ten přeslazenej epilog, ale chápu, že někdo to vyžaduje a je to spíš můj osobní problém.
Suma sumárum, čtení jsem si užila, Shen umí psát, o tom jako žádná :)

ZHrdinka
05.02.2021 5 z 5

Zacatek mi prisel takovy nijaky, ale pak se to rozjelo a wow, libilo se mi❤️

Damonka12
31.01.2021 3 z 5

3,5 tohle byla hezká kniha, ale naprosto neoriginální. A taky mi trvalo dlouho než jsem se do ní začetla.

láska erotika romantika

L. J. Shen