Ukradený polibek

Ukradený polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/bmid_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4 838 173

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief , 2019

maafa
23.06.2020 4 z 5

Toto byl zvláštní kousek, musím říct. Mám z něj trochu rozporuplné pocity...
Autorka se drží svého obvyklého scénáře, tedy zlý kluk, tady tedy spíš muž:-), a ctnostná dívka...
Téma to bylo na červenou knihovnu zajímavé, jen místy až moc přitažené za vlasy.
Vím, že tento typ knih má jasně daný konec, tady jsem mu ale méně věřila.
Nechci spoilovat, jen...jedna scéna byla podle mě už moc, a obrat v chování a citech hrdinky byl pro mě nepochopitelný. Ale čtivost a spád to tedy rozhodně mělo.

anndrra
21.06.2020 4 z 5

Začátek byl perfektní. Všechno fungovalo, všechno. Od Francesciny averze vůči senátorovi až po její touhu po Angelovi. Asi tak do konce třetí čtvrtiny jsem četla a četla a četla a nemohla přestat a pak se cosi stalo a začalo to být nudné klišé a já jsem sice četla dál, ale jen proto, že jsem doufala v opětovný návrat skvělých a logických emočních přestřelek. Marně. Nechci spojlerovat a tak to nebudu víc rozvádět. Poslední kapitola byla potom úplně marná. Kdyby autorka skočila rovnou na epilog, asi by ani nechyběla, proto dávám o hvězdu míň. Nicméně celkově jde o hezké odpočinkové počtení se spoustou emocí, erotiky. Líbí se mi i nápad. Postavy jsou fajn, žádná mi vysloveně nelezla krkem.

terri9038
18.06.2020

Pěkná knížka ale přijde mi jako by spisovatelka trošku vykradla Whitney od mcnaughtove ????????

Majuš333
17.06.2020 5 z 5

Ak mám pravdu povedať, tak som si myslela, že Ukradený polibek bude o niečom inom.... Ale bola som milo prekvapená :) Je to skrátka oddychová jednohubka :)

Ditules
15.06.2020 3 z 5

Představuji si devatenáctku, která sází kytky s radostí. :D
Věkový rozdíl mezi nimi mi přišel taky vtipný. Ale čtivé to je, to zas ano.

Zuzana207
11.06.2020 5 z 5

Na túto knihu som bola veľmi zvedavá a musím povedať, že autorka ma opäť nesklamala. Hlavné postavy mi boli od začiatku sympatické, páčila sa mi húževnatosť hlavnej hrdinky bojovať proti osudu. Príbeh je pekne prepracovaný, priamo úmerne je dávkované napätie, humor i vášeň. Mafiánske prostredie dodávalo celému príbehu inú atmosféru oproti iným oddychovkám. Knihu určite odporúčam! :-)

Jejunka
09.06.2020 5 z 5

cetla jsem knihu znova, poprvé ve slovenstine ted v cestine. A jsem rada ze jsem ji cetla znova a je to jedna z knih kterou jsme i ochotna si koupit a vrátit se k ni. Patri k tem co bych doporučila, k mym top ten.

M.B.
08.06.2020 4 z 5

Můj šálek kávy to tedy nebyl. Na můj vkus byl Wolf až moc velký hajzlík. Nejsem si jistá, jestli jsem mu ten jeho obrat věřila. Hodnotím 3,5 hvězdičky.

Zelvicka03
04.06.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Ke konci jsem se skoro až rozčilovala, když odešla a mysleli si, že se podvedli, ale jinak se mi kniha moc líbila. Autorce se tahle povedla :)

Wabinka
04.06.2020 5 z 5

Opravdu hodně povedená romantická pohádka.Jako odpočinkové čtení naprosto ideální.

AniDi
03.06.2020 4 z 5

Čtivá romantika s celkem nápaditým dějem. Nevraživost páru se mi od začátku líbila. Propracovali se do slušného happyendu. Nicméně do plného hodnocení něco schází.

Myška43
02.06.2020 5 z 5

Jsem nadšená. Autorka opět nezklamala. Skvěle napsaná kniha, super příběh, to jsem vůbec nečekala. Chápu tak vysoké hodnocení. Rozhodně doporučuji, knihu jsem určitě nečetla naposledy.

Lucuschka
31.05.2020 3 z 5

Hezký příběh na víkend. Žádný extra propracovaný děj, ale přesto stále čtete dál a dál, abyste se dozvěděli, jak to dopadne. Romantika pro oddech a potěchu srdce ;-)

Ivet1990
31.05.2020 5 z 5

Úžasný příběh plný intrik, lásky a pomsty. Knihu jsem zvládla za jeden den, tak moc jsem se začetla.

pavlikova9332
27.05.2020 5 z 5

Úžasný vtipný dramatický příběh s dobrým koncem. Knihu jsem mela přečtenou až moc rychle.

Chvilkasnění
24.05.2020 5 z 5

Já jsem z knihy i samotného příběhu moc nadšená. ???? Měla jsem obavy jak příběh nakonec skončí, ale naštěstí nikdo nezemřel, takže me se to líbilo moc. ????

Terka18
23.05.2020 5 z 5

Kniha byla naprosto perfektní, nic bych nevytkla. Žádné zbytečné protahování, všechno mělo spád a rychle se příběh četl a řekla bych že skoro sám. Rozhodně stojí za přečtení.

Red-haired
20.05.2020 4 z 5

Čekala jsem od toho opravdu něco jiného, i když v důsledku to není podstatné, pokud se kniha líbí. Co se mých pocitů týče, nemám v tom moc jasno, protože mě kniha sice rozhodně nenudila, ale mám k příběhu pár zásadních výtek.
Pozitiva:
- Propracovaná osobnost hlavních postav včetně příčin jednání .
- Vtipné dialogy a interakce mezi Francescou a Wolfem
- Čtivost
- Vyzdvihnu i hezkou obálku, protože konečně něco od L.J. Shen bez polonahých chlapů.

Negativa
- Celá zápletka s mafii na mě působila až moc nereálně (a přitom v tomhle nejsem nijak vybíravá, ve Vendetě nebo Nebezpečné lásce se mi zápletka s mafii zamlouvala, tady to nějak nefungovalo)
- Občas jsem měla pocit, že čtu knihu z jiného století a ne ze současnosti.
- (pro mě) To nejhorší klišé ze všech použité pro rozuzlení děje.
- Grafické zpracování uvnitř knihy fakt nee.

Celkově bych knihu hodnotila na lepších 3,5*. .
Mně se to vlastně i líbilo, byla jsem během čtení napjatá, co bude dál (pokud nepočítáme to závěrečné klišé) a knihu se mi nechtělo vůbec odkládat, ale po dočtení nejsem úplně spokojená.

Markét25
17.05.2020

Jedním slovem SUPER! Takové knížky mám nejradši ???? těším se na další knížku od této autorky!

Š.Ala
14.05.2020 5 z 5

Tak to byla teda jízda... Wau...
Musím dát plný počet hvězd, i když jsem občas tomu příběhu nevěřila a hlavní hrdinka mě občas štvala svoji naivitou a hlavní hrdina svojí natvrdlostí :-D
Každopádně mě to bavilo a dokonce i rozesmálo.
Opět se ukázalo, že lži a nedůvěra ve vztahu je smrtící.
A happyend byl prostě úchvatný.

láska erotika romantika

L. J. Shen