Ruckus: Šílená láska

Ruckus: Šílená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413457/bmid_ruckus-silena-laska-mKp-413457.png 4 793 139

Hříšníci série

Rosie Říká se, že život je krásná lež a smrt bolestivá pravda. Je to pravda. Nikdo mě nedonutil cítit se víc naživu než ten, kdo mi neustála připomíná, jak mi utíká čas. On je moje zakázané jablko. Také je to bývalý přítel mé sestry. Předtím, než mě odsoudíte, ale musíte vědět: Že to já ho viděla první. Že to já jsem po něm jako první zatoužila. Že to já ho první milovala. O jedenáct let později vtrhl do mého života a chce dostat druhou šanci. Dean Cole se chce stát mým rytířem na bílém koni. Jenže co když přijel pozdě? Ruckus Říká se, že ty nejjasnější hvězdy mají nejkratší život. Je to pravda. Ve světě, kde je všechno nudné, Rosie září jako hvězda Sirius na nebi. Před jedenácti lety nás osud rozdělil. Tentokrát se ale nehodlám vzdát. Rosie LeBlancové zjistí, jak tvrdě dokážu bojovat, abych dostal to, co chci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ruckus , 2017

Miška935
04.04.2021 5 z 5

Tak tohle me hodně bavilo, kniha plna očekávání. Příběh jsem si užila a už se těším na pokračování

liletka_a
29.03.2021 4 z 5

Přišlo mi to trošku jak ''Gossip Girl'' s temnějším nádechem. Mladí a bohatí, každý spí s každým, za rozuzlený konec by se ani kdejaká telenovela nestyděla...Myslím, že kdo se opravdu do knihy začte, slza ho nemine...Dávám hvězdu dolu za ten epilog! ;) Kdo četl, tak ví... takový napínání se nedělá. :))

TerezaMondeková
25.03.2021 5 z 5

Co tě přiměje cítit se naživu?
Kniha nebyla jenom nějaká obyčejná slaďárna. Není to jenom o tom, že se hlavní hrdinové spolu chtějí celou knihu jenom vypsat. V knize je příběh, který má hloubku. Moc se mi líbí, že v knize jsou vážná témata. Vážná nemoc, závislost, nevěra, adopce, problémy s rodiči... V knize nebyla taková ta nudná idylka, že každý je úplně dokonalý, že život je dokonalý. Byly tam problémy, které lidé v životě mají. Život prostě není dokonalý, vždycky se objeví problémy a překážky, které člověk musí ustát. Příběh v knize ukazuje, že problémy má opravdu každý, ale když jsou na to dva... je to lepší. Jsou si vzájemně oporou, skálami.
Ještě lepší než první díl. Bylo jasné, že Dean a Rosie jsou pro sebe stvoření. Taky bylo jasné, jak to dopadne, ale upřímně... na konci knihy jsem si myslela, že mi srdce vyskočí z hrudi. Tak rychle a zběsile mi bylo! Bála jsem se, jak to dopadne. Taky během knihy několikrát slzy ukáply. Spoustu slz, ale na konci... to jsem bulela jako malá holka. To bylo tak smutný, nádherný, dojemný... Bylo to prostě úžasně vymyšlený konec. A epilog se mi opravdu moc líbil. Líbilo se mi, že to tak trochu navazuje na třetí díl, na který se moc těším, ale taky jsem byla ráda, že se Rosie splnil ten největší sen, který měla. Rodina a Dean. A jejich děti... ty byly prostě úžasný! Kniha byla hodně emotivní, plná překvapení, lásky, sexu, romantiky a napětí. Moc se mi líbilo, že... všichni působili jako jedna velká rodina. Přátelé. Nejbližší. Byli to opravdový přátelé, kteří se vzájemně podporovali za všech okolností, pomáhali si... to se mi opravdu líbilo.
Rosie jsem si zamilovala. Obdivovala jsem ji, jak se dokázala vyrovnat se svou nemocí. Vyrovnala se s tím, že nikdy nebude mít děti, svatbu, že už tu brzy nebude. Místo, aby se litovala a naříkala, tak si užívala každý zatracený den... jako by byl její poslední. Ale dost mě štvalo, když se k ní rodiče chovali tak strašně. Jako by byla sobecká mrcha, které nezáleží na pocitech ostatních. Chovali se k ní, jako by ona mohla za to, že je nemocná.
Dean na první pohled mohl působit chladně, odtažitě, bezstarostně, neohleduplně, lehkovážně, ale ve skutečnosti byl milý, hodný, ohleduplný, citlivý, ochranitelský a starostlivý. Tajil před ostatními své trable, problémy. Bylo mi ho líto, protože ten problém, který řešil... tohle bych nepřála nikomu. Hledal útěchu v alkoholu a drogách. A ženách. Ale jenom jedna ovládla jeho srdce. A on o ni bojoval. V jeho srdci byla jenom jedna žena. Rosie. Od prvního okamžiku věděl, že je ta pravá, ale nechal ji odejít. Pak se jí snažil získat.

Nikoush356
15.03.2021 4 z 5

Lepsi jak jednicka, Vicious byl moc velkej hajzl na me. Obe postavy v teto knizce se mi moc libili ???? doporucuji

lukonka
01.03.2021 5 z 5

Je, tak tahle dvojice mi byla tak sympatická a o to víc, že Dean šel za láskou i přes nemoc Rosice a nenechal se odehnat. Klasický příběh drsňáka, tady tedy i alkoholika, který se zamiluje.

johana3160
07.02.2021 4 z 5

Tohle bylo hodne dobre. Hlavne ten konec. Musim se priznat i slzicka ukapla. Ale na plny pocet byl zacatek moc zdlouhavej a uplne jsem nevidela smysl v popisech toho co bylo pred 11 lety.

petulkapeta
03.02.2021 5 z 5

Láska není dokonalá. Život není dokonalý. Přesto je obojí
natolik vzácné, že by sis měl vážit každého dne, kdy to máš.
To bylo spravně řečeno i věta: Co tě přiměje cítit se naživu?
každy důvod co napsala stal za to v půlce přiběhu vas začne zajimat kdo je Nina o to šokujici je se to dozvědět...

JitulHa
30.01.2021 4 z 5

Další hříšník je za mnou! Tahle kniha byla o Deanovi, chlapíkovi, který se jevil jako ten nejvíce bezstarostný ze všech čtyř hrdinů. Zkrátka vysmátý rošťák, co vymetá každý večírek. Celou dobu, až do chvíle, kdy vyložil všechny karty na stůl a vypověděl svůj příběh do posledního nehezkého detailu. Autorka snad s touhle sérií nemohla sáhnout vedle, jelikož každému z nich vymyslela svou vlastní chaotickou osobnost, přidala pěkných pár kostlivců do skříně a ještě to dovršila pořádnou dávkou sex appealu! Z čehož plyne jediný možný závěr - Hříšníkům nelze odolat, tak to ani nezkoušejte a pustťe se do čtení!

knihomolkaL
21.01.2021 4 z 5

Druhý díl série Hříšníci, tentokrát v hlavní roli Dean a Rosie.
Oba moc sympatičtí, fandila jsem jim. Na konci jsem brečela, ale... Kdo přečetl, ví svoje.
Opět romantika a erotika, samozřejmě s nějakými těmi problémy, jako vždy v těchto žánrech. Moc pěkné.

ElikaBendova
20.01.2021 5 z 5

konečně kniha, která není podle osnovy ve všech podobných knížkách. konečně někde není příběh, kde se dva dají dohromady...pak se rozjedou (většinou kvůli jiný holce a nedorozumění, který vytvoří jeden z nich) a po neskutečný hádce nebo době, kterou jsou od sebe se zase dají dohromady.

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Celá série dobře čtivá. Myslím, že tohle je druhý nejlepší díl po Divoké lásce.

kh1989
04.01.2021 1 z 5

Byla to výzva. Kniha dostává jednu hvězdu za sexy obálku. Obsah už tak zářivý nebyl. Tuto tématiku mám ráda, ale v tomto případě to byla nuda a ztráta času.

lucie3944
03.01.2021 3 z 5

Já nevím... Tuhle knihu jsem četla víc jak tři měsíce, mezitím přelouskala minimálně 5 dalších knih. Nakonec jsem dočetla, ale nemůžu říct, že jsem nadšená. Nejsem proti sprostým slovům, sama je používám, ale tady mám pocit, že bez nich by ta kniha pro mě byla mnohem stravitelnější. Jinak příběh vlastně krásný, ta obětavost a vnitřní démoni jich obou jsou popsány krásně. Ale za mě už jsem četla lepší knihy.

Hany.Honey
02.01.2021 3 z 5

Dean a Rosie. Příběh trochu víc vážnější, protože se tam řeší její nemoc, cystická fibróza. Chvilkama to trošku otravuje. Míň žhavosti, než v případě Viciouse a její sestry Emily. Ale čtivé to bylo.

JanuldaN
01.01.2021 3 z 5

Deana a Rosie jsem si oblíbila, moc jsem jim fandila. Za mne určitě lepší než Vicious - Dean mi byl totiž víc sympatičtější.

zuza264
25.12.2020 4 z 5

Málem jsem s koncem umřela.. Miluju epilogy

tynka65
08.11.2020 5 z 5

Tak tahle série má našlápnuto hodně slibně. Oba díly skvělé. Ruckus je větší sympaťák než Vicious, je pozornější, upřímnější a menší hajzlík. Rose je skvělá, tvrdá, žádná křehká slečinka, i když by na to měla plné právo... Skvělá dvojice se skvělým koncem, který mě opravdu dojal. L. J. Shen se stává moji nejoblíbenější spisovatelkou romantických příběhů. Zatím si mě získala každá přečtená knížka od ní.... Jsem zvědavá jestli Hříšníci sesadí hokejisty z Off-Campus, kteří zatím stále vévodí mému seznamu. No těším se na Trenta. A jak moc!!

Anna195
28.10.2020 5 z 5

Hneď prológ vás vtiahne do deja a nebudete vedieť, ako to skončí. V knihe sa objavujú vážne témy... závislosť a choroba. Dean sa mi páčil o čosi viac ako Vicious. Dean je členom HotHoles, je bohatý, má všetko čo len chce a dievčatá mu ležia pri nohách. Rosie trpí chorobou, ale aj napriek tomu chce byť nezávislá a samostatná. Strašne ma štvali rodičia Rosie. V knihe sú tiež časti z minulosti, kde je viac vykreslený vzťah, aký mali medzi sebou Dean a Rosie. Dean ma na začiatku tiež hneval, ako sa správal. No neskôr pochopíte, že aj on v sebe čosi ukrýva, čo nám autorka odhalí. Dean a Rosie to nemali vôbec v živote ľahké a museli sa so všetkým popasovať a zabojovať o lásku. Ku koncu vám zase Dean skoro zlomí srdce. Ale koniec príbehu je pre mňa veľmi krásny. Jedno veľké Wow.
L. J. Shen píše fakt úžasné príbehy, ktoré za prečítanie určite stoja.

JessieM25
26.10.2020 2 z 5

Druhá kniha, kterou jsem z této série četla a musím se přiznat, že jsem se musela přemlouvat, abych jí dočetla. Scandalous se mi četla sama, ale tohle byl tvrdý oříšek. Nevím, proč a ani co, ale v příběhu bylo něco, co mi prostě vadilo. Po tomto zážitku si nejsem jistá, zda chci číst zbylé díly.

Kristy.Seb
24.10.2020 4 z 5

Nakonec láska je vším, co potřebujeme.
Lítost vám připomíná, že na životě záleží.
Láska je jako lapání po dechu, když už jsou vaše plíce v posledním tažení.
Láska a vášeň jsou dvě síly, které člověka dokážou dohnat k šílenství.
Život je někdy jako lavina a neexistuje způsob, jak ji zastavit.

Druhý díl mě bavil mnohem víc než první. Líbilo se mi, že to nebyl klasický romantický příběh. Láska Deana a Rosie byla nádherná, škoda že čekali tak dlouho... A ty růže? Prostě nádhera!