Vicious: Divoká láska

Vicious: Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/bmid_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4 1017 166

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Vicious , 2016

pipa36
27.08.2020 3 z 5

Docela se mi to líbilo, ale nějak jsem si nemohla najít cestu k hlavnímu hrdinovi - myslím, že jsem vcelku tolerantní člověk, ale s čím opravdu neumím pracovat, je arogance. A hlavní hrdina byl teda arogantní psychouš jak vyšitej. Možná i proto jsem některá jednání hlavních postav nechápala a připadalo mi to "divné". Než skončí léto, ještě to zkusím s pokračováním.

kalimaskry
19.08.2020 5 z 5

Vicious mně bral nervy, takže super kniha. Emilie by zasloužila metal, ale sami si přečtěte a udělejte názor. Kniha moc hezky napsána a oddych od těch vražd.

Majka1979
16.08.2020 5 z 5

Príbeh nesklamal, čakala som, že Vicious bude poriadny blázon a všetko to okolo ako sa to javilo v prvej knihe Defy, no prekvapilo ma, že ten chlap bol oveľa horší ako som čakala. Spočiatku som ho nenávidela, no pri konci som si povedala, že všetko malo svoje dôvody a aj pod tou drsnou maskou je milujúce srdce, hoci sa o tom musel najskôr presvedčiť on sám :)

JitulHa
08.08.2020 5 z 5

Na další knihu ze série, jsem byla opravdu zvědavá, vzhledem k tomu, že v ní jde o Viciouse se ani nebylo čemu divit. Právě on totiž z té jejich party oplývá nejtemnější aurou a celý vlastně působí naprosto záhadně. Kniha mi jeho osobu celkem osvětlila, ale možná by bylo lépe některé věci nevědět, protože pak se stále musíte ptát, není to už moc? Ale, tohle jsou přece Hříšníci, takže asi nic není zakázané... Už jen samotné Viciousovo vyjadřování k Emilii bylo někdy daleko za hranicí všeho! Utvrdilo mě to v přesvědčení, že při čtení příběhů téhle povedené čtyřky hezounů, je zkrátka nutné se připravit na možné i nemožné, jelikož za tím svým nablýskaným pozlátkem, skrývají víc než se zdá. Většinou to tedy není pěkný pohled. Je to zvrácené? Ano! Chcete to číst? Ano! Proč, potom nepřimhouřit oči a nevychutnat si ten příběh pěkně hříšný? Takový, jaký bezpochyby je.

Kubikuli
04.08.2020 3 z 5

Čekala jsem víc, než jsem dostala :)
Ne, že by to byla úplně nuda... Začátek byl docela slibný, ale postupně to nějak nebylo ono... Jak už tu bylo řečeno, erotické scény nejsou autorčinou silnou stránkou, a zbytek "ušel". Za mne zatím Trentův příběh top :)

Aja39
28.07.2020 5 z 5

No kdo má rád zlý hochy tak tomu se bude kniha líbit. Skvělý příběh žádná nuda doporučuji.

den_i
26.07.2020 5 z 5

Musela jsem v kuse dočíst ;)

Lucky_one
25.07.2020 4 z 5

Ja mam jiste vyhrady, ale i pres ne jsem knihu precetla na jeden zatah. :) Co mi prislo hodne spatne byly eroticke sceny, ktere ale mely do eroticna hodne daleko. Tento typ textu se musi umet psat, vtahnout do deje a pocitu, jinak je to jen nudny popis nudne situace (videla jsem nekde zarazeni teto knihy mezi eroticke romany, proto to zminuji). Co se mi ale hodne libilo, byly charaktery obou hlavnich postav. Ty jsem si dost uzila. :)

AnnieR.
21.07.2020 5 z 5

Vic je jeden z mých oblíbených (Mute, toho taky žeru, ale o něm jinde). Nechci se nějak rozepisovat, ale... Vicious - opravdu to k němu sedí, druhé ale... strašně se mi na něm líbí, že v každé knize, to vždy vše zachrání, pomůže... líbí se mi jeho hlášky, jeho humor a i jeho agrese, je to zmetek na plné čáře a být Millie, tak se na něj vybodnu... když on má, ale svoje kouzlo, že? aneb jak se ze zmetka stane sympaťák, jak tady už někdo psal..

Kakatja
17.07.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Miluju tyhle zlý hochy, co později zkrotnou. Líbila se mi ta jeho vášeň pro oheň.

Zuzana207
22.06.2020 5 z 5

Tento príbeh mal takú trpkosladkú príchuť. Čítal sa dobre, dej ma zaujal od začiatku. Túžba odhaliť Viciousovu pravú tvár ma hnala stále vpred. Jeho postava bola zaujímavo vykreslená - najprv ste ho pol knihy nenávideli a potom ho ľutovali a obdivovali,ako to všetko dokázal prekonať. Knihu určite odporúčam.

PMIT
19.06.2020 5 z 5

Baví mě knihy z pohledu ona, on, protože každá mince má 2 strany. Díky pohledu z obou stran se i Viciousovo, kreténské, chování dá pochopit.

Pingu
15.06.2020 3 z 5

romantika jak se z parchanta stane sympaťák

Petra38
09.06.2020 3 z 5

Uvazovala jsem jestli tri nebo ctyri hvezdy. Cekala jsem od pribehu vic. Bylo to takovy nejaky nemastny,neslaný a stred pribehu me az nudil. Po Defy jsem cekala vetsi narez. Konec to nastesti docela dotahl ale diru do myho knizniho sveta neudelal. Ani nevim, jestli mam chut na zbytek serie,asi mi zvedavost a vira v zlepseni neda a preci jen jdu na dalsi, tak uvidime....????

pavlikova9332
06.06.2020 5 z 5

To bala divočina zajímavý příběh

domina
30.05.2020 5 z 5

Tuhle autorku mám fakt ráda. Vicious byl takový parchant, že jsem mu prostě musela celou dobu fandit. Konečně kniha, kterou jsem nechtěla dát z ruky a přečetla na jeden zátah.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

S Viciousem to sice nebylo vždy jednoduché, ale ani on sám to v životě jednoduché neměl. I když se na první pohled může zdát, že měl všechno, co by si mohl přát. V podstatě ho milujete a nenávidíte zároveň. V hlavě Emilie bych být nechtěla, protože ani ona to se svými vnitřními rozpory nemá jednoduché. Každopádně knížka mě vtáhla a než jsem se nadála už byl konec.

AKO
22.05.2020 5 z 5

Perfektní oddechovka, u které jsem se nasmála.

marketa4469
11.05.2020 5 z 5

Zase po dlouhé době něco, co mě bavilo :-) tahle spisovatelka se mi vážně líbi :-)

FairyD.
10.05.2020 5 z 5

Asi som sa zamilovala! Vicious bol proste božský, arogantný, sebecký bastard ktorý na prvý pohľad myslí iba na seba ale nenechajme sa zmiasť, vážne myslí na seba. Avšak stará sa o svojich kamarátov. A neskôr sa bude starať o Emiliu. Každá z hlavných postav sú svojím spôsobom silné osobnosti. Príbeh plný silných emócii, nevedela som sa odtrhnúť od deja. Kniha prinúti čitateľa čítať ,čítať, čítať a zrazu je koniec a ostanete plný pocitov. Rozhodne stojí za prečítanie.