Defy: Nebezpečná láska ekniha

Série - Hříšníci - 0.5. Jmenuji se Melody Greeneová a musím se vám k něčemu přiznat. Spala jsem se svým studentem. Spoustukrát. Měla jsem spoustu orgasmů. Ve spoustě pozic. Spala jsem se svým studentem a užívala si to. Spala jsem se svým studentem, a kdybych mohla vrátit čas, tak bych to klidně udělala znovu. Jmenuji se Melody Greeneová a dělala jsem špatné věci, protože jsem se pak cítila dobře. A řeknu vám, proč to stálo za to....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413434/big_defy-nebezpecna-laska-iq1-413434.png 4.1455

Hříšníci

Literatura světová, Romány, Erotika

Vydáno: (ekniha), Baronet

Defy, 2016

Kniha Defy: Nebezpečná láska

TerryDee
26.12.2021

Bohužel, nejdřív jsem si přečetla následující díly, takže jsem si vyspoilerovala tento příběh, i když mi bylo celkem jasné, jak to dopadne, ale i tak.
Na tenhle příběh jsem byla zvědavá, neboť téma zakázáné lásky mezi žákem a učitelem mě celkem lákalo. Jak Melody (učitelka literatury), tak Jaime (jeden z party HotHoles) mi sedli, i když Jaime byl arogantní hajzlík, tak měl i srdce a stál si za svým, což bylo jeho plus. Takže za mě spokojenost. A můžeme na další díly.
P.S. Muži v žabkách nejsou sexy!

johana3160
02.11.2021

Tenhle zanr mam rada a kniha Defy nezklamala.

Jita160
16.09.2021

Všichni Hříšníci jste úžasní... máte hromadu chyb,každý jiný ale přesto máte jedno společné.Když potkáte tu pravou ženu, spřízněnou duši,druhou polovičku tak máte otevřenou mysl a velké srdce.
Tento díl jsem četla jako poslední,vůbec to nevadí...možná ,že i dobře.
Paní učitelka a její student? Proboha proč ne...přece jsou to taky jenom lidé.
Tady toho sexu bylo opravdu hodně ,ale co když zafunguje chemie,tak láska přijde ruku v ruce i když by neměla???
Celá série stála za můj čas a věřím ,že se bude líbit i vám které rády čtete tento žánr.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!

petulik330
30.08.2021

Krátké oddychové čtení ve kterém se nic moc nedělo. Hlavní hrdinové spolu jen spali a jen na pár stránkách byl jejich vztah rozvíjen aby hned skončil.
Kniha se dala číst, ale nebyla pro mně nějaká suoer.

nikca3976
25.08.2021

Bylo to sice krátké,ale stručné, bez zdlouhavého vyprávění o ničem a samozřejmě pěkně žhavé čtení Už od prvního dílu (Vicious) si mě autorka získala a těším se na další knihy od ní

nina3905
24.08.2021

Jedinou chybou celej knihy je jej rozsah, keďže je krátka. Čitateľky naláka na príbeh, ktorý sa rýchlo skončí. Na druhej strane vás kniha prinúti neustále sledovať ďalšie diely so série "Hriešnici".

badliar_id
14.08.2021

Toto je novela, takže nečekejte nic velkolepého. Mně se to ale líbilo. Ano, bylo to rychlí a nic moc se tam nedělo (spíš vůbec nic), ale čtení to bylo fajn. Jen mě tedy mrzí, že vyprávění bylo ze strany Melody. Ráda bych si početla i o pocitech Jamieho.
Jamie je podle mého z nich nejvíc v pohodě (u mě tedy pořád vede Trent).
Melody byla skvělá!! Ve směs mi sedly všechny dívčí postavy.
Pokud si knihu nepřečtete o nic nepřijdete, ale je škoda si nepřečíst krátký příběh o Melody a Jamiem..
Opět doporučuju pro 18+, jsou zde sexuální scény. 3.5/5

leník511
25.06.2021

Za mě asi nejhorší díl. Jamie se mi sice zamlouval víc než Vicious, ale v knize se nic nedělo, a i když mám tento žánr ráda a vyhledávám ho, tak mě to moc nechytlo a místo mi to přišlo strašně trapné…