Defy: Nebezpečná láska ekniha

Série - Hříšníci - 0.5. Jmenuji se Melody Greeneová a musím se vám k něčemu přiznat. Spala jsem se svým studentem. Spoustukrát. Měla jsem spoustu orgasmů. Ve spoustě pozic. Spala jsem se svým studentem a užívala si to. Spala jsem se svým studentem, a kdybych mohla vrátit čas, tak bych to klidně udělala znovu. Jmenuji se Melody Greeneová a dělala jsem špatné věci, protože jsem se pak cítila dobře. A řeknu vám, proč to stálo za to....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413434/defy-nebezpecna-laska-iq1-413434.png 4.2116

Hříšníci

Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno (ekniha), Baronet

Defy, 2016

Kniha Defy: Nebezpečná láska

Maruš.D
01. prosince

Sice kratší verze, přesto stejně skvělá! Věkový rozdíl mi starosti nedělal. Žijeme ve světě, kde se toleruje už skoro vše a víme, že láska nemá žádné hranice.
Občas mi trochu vadilo počínání a vyjadřování hlavních postav, nicméně erotické a romantické scény byly boží. Užila jsem si čtení a už se těším na další příběhy!

genikuxik
28. listopadu

Tak tohle byla rychlovka! Příběh svižný, velice čtivý a s koncem, který ve většině knížek chybí. Takže já jsem nadmíru spokojená. Přečteno asi za 2 hodiny, takže taky plus.

AliceTief
23. listopadu

Myslím, že dobře našlápnutá serie, některé věci na začátku byly krajně nechutné, ale nakonec slibný příběh a mám ráda, když v knize autorka zajde i do budoucnosti hlavních hrdinů =)

Tesset
17. listopadu

Nic moc. Jako určitě byl Jamie sympatičtější než Vicious, ale ani tak mě moc nenadchl a choval se jak debil. Vím, že to je jen povídka, ale i tak se tam třeba mohl více řešit vztah učitelka-student. Takové o ničem.

Pedruska01
14. listopadu

Nejdříve jsem si přečetla plnohodnotný první díl o Viciousovi a až pak toto. A vůbec to ničemu nevadí. Četlo se to skvěle - rychle a velmi dobře, což už jsem měla tu čest poznat. Autorčin styl mi vážně hodně sedl. Takovéhle příběhy mi dokonale sedí.
Hlavní hrdinku Melody, učitelku literatury jsem si dost oblíbila. Věkově mi vyhovovala, její smýšlení potažmo slovník mi nevadil. Bavila mě a člověk jí musel jen fandit.
Druhý z hlavních hrdinu je Jaime, jeden z party HotHoles. Byl to arogantní zmetek, uměl být krutý, ale i velmi loajální k lidem, které mu za to stojí. Nebál se. A především si stál za svým, co se týče citů. I když mě překvapil ten vyšší věkový rozdíl. Ale v tomhle autorka nejspíš nebude mít zábrany. :D Byl to holt druh týpka, který byl ten zlý, ale se zlatým srdcem. Zamilovala jsem si ho, a proto mě docela mrzí, že neměl svůj plnohodnotný díl, ale jen tuhle krátkou "novelku" v e-knize. Nejspíš by si každý z HotHoles zasloužil mít své vlastní vyprávění.
Bylo to sice krátké, ale líbilo se mi to. Bylo to věcné a úsměvné, emocionální. Stejnak ten svět, ze kterého pocházejí je svým způsobem podivuhodný - děje se tam všechno a může se tam všechno. Žijí ve světě moci.
Co se týče konce, tak nebyl nijak přeslazený, za což jsem vážně ráda. Těch sladkých klišé konců se obávám, protože mi z toho akorát trnou zuby, i přes to, že jsem duší veliký romantik. Tento konec byl naopak moc milý a hezký. Kéž by to tahle fungovalo. :) Každopádně jsem spokojená a neváhám doporučit, tak nějak cítím v kostech, že tahle série bude víc než luxusní. :)

prcek19
13. listopadu

Skvělá kniha..bez zbytečného protahování až mi bylo líto, že už je konec..kniha přečtená za pár hodin, což o něčem svědčí..těším se na pokračování

Lofda
13. listopadu

Nalákaly mě nadšené komentáře.. No nevím, neseděl mi věk těch dvou, kdo z nich byl starší o osm let?.. Chápu, že je to jen úvodní novela, ale je škoda, že celý příběh byl jakoby z rychlíku? A kdyby autorka ubrala přisprostlých slov, příběhu by to taky neuškodilo.. Nicméně do dalších dílů se nejspíš časem pustím (bez přehnaných očekávání) a možná budu příjemně překvapená? ;-)

peitho.1
11. listopadu

Kraťoučká ochutnávka série, která má jen jednu chybu a to, že je moc krátká. Téma je na tento žánr originální a o to víc mě mrzí, že není příběh propracovanější. Ale jako ochutnávka hlavního chodu je to fajn, postavy se nám hezky představily a já se jdu hned pustit do prvního dílu.

L. J. Shen
americká