Defy: Nebezpečná láska ekniha

Série - Hříšníci - 0.5. Jmenuji se Melody Greeneová a musím se vám k něčemu přiznat. Spala jsem se svým studentem. Spoustukrát. Měla jsem spoustu orgasmů. Ve spoustě pozic. Spala jsem se svým studentem a užívala si to. Spala jsem se svým studentem, a kdybych mohla vrátit čas, tak bych to klidně udělala znovu. Jmenuji se Melody Greeneová a dělala jsem špatné věci, protože jsem se pak cítila dobře. A řeknu vám, proč to stálo za to....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413434/defy-nebezpecna-laska-iq1-413434.png 4.1317

Hříšníci

Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno (ekniha), Baronet

Defy, 2016

Kniha Defy: Nebezpečná láska

ivetapl

Tak poslední díl, pro mě byl nejrychleji přečtená jednohubka. Neměla jsem příliš vysoké očekávání, po dílu Bane. Přesto mě to příjemně překvapilo. Bavilo mě to. Jednoduché, lehké čtení. Veliká oddechovka na závěr. Je tam hodně malá pravděpodobnost, že by to v reálu takhle skončilo, že by to bylo tak snadné, ale tady je to skvělé. Doporučuji

georginaa

Bylo fajn, že člověk znal kluky už předem, dal si plno věcí do souvislosti. Kdybych ji četla jako první, asi by mě nějak zvlášť neoslovila. Jenže celou partu hříšníků jsem znala a touto vsuvkou to mělo větší smysl. Jsem ráda, že mám celou partičku pohromadě a můžu se k ní kdykoliv vrátit.

Anna195

Defy je krátka novela, ktorú budete mať veľmi rýchlo prečítanú.Tento príbeh je taký úvod do celej série, kde ide všetko rýchlo. Príbeh je o láske medzi študentom a učiteľkou. Jaime je z bohatej rodiny a súčasťou partie 4 chalanov HotHoles, ktorí ovládajú celé mesto a školu. Jaime pôsobí navonok ako zlý chlapec, no v jeho vnútri nájdete aj čosi iné. Melody, učiteľku literatúry som si obľúbila a dúfala som, že všetko dobre dopadne. Medzi Jamie a Melody ste cítili silnú príťažlivosť, ktorá pretrvala do niečoho väčšieho. Vekový rozdiel medzi hlavnými postavami mi nevadil, pretože Jaime mi prišiel na svoj vek vyspelejší. Koniec novely bol krásny. Škoda, že Jamie nemal rozsahovo väčší príbeh.

Autorka píše veľmi zaujímavo.

Mišutamyš

Tak jsem se dočkala! To mě pán Bůh zase jednou vyslyšel a Defy mi v knihovně chybět nebude :-D A ač by si i tento příběh zasloužil stejný počet stran, jako ostatní ze série, jsem spokojená, že mám v knihovně všechny.

keiko33

Tak to bola rychla jazda. Pribeh nic extra, no autorkin styl vas donuti pustit knihu, az ked ste na konci. Aj ked mate super pribeh, no neviete ho podat, kniha je o nicom. Tato autorka to proste vie. Jaime si zasluzil plnu knihu, nielen uvod do serie. Dalo sa to rozpracovat, nielen koooopu drazdiveho sexu, no to mi vobec nevadilo, ako u inych knih. Tu si to ziadalo. Skvely uvod do serie.

kristyna8047

Tahle malá jednohubka se mi líbila. Trochu mě mrzelo, že to zrovna s tímhle párem šlo tak rychle, protože Jaime byl přesně můj šálek kávy :D Díky tomu, že je kniha tak krátka tu pro nějaký větší příběh není, ale i tak L. J. Shen to zase zvládla a nezklamala mě.

knihkupkyne

Kniha se mi velice líbila. Škoda, že postavy nedostaly více prostoru. Příběh se čte dobře. Nečekejte nic reálného, jen milou pohádku nabitou sexem a klišé.

pipa36

Zbytečně příliš vulgární. Ale i nadále čtivé a jednoduché.

Spoutaný
Spoutaný