Defy: Nebezpečná láska

Defy: Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413434/bmid_defy-nebezpecna-laska-iq1-413434.png 4 690 107

Hříšníci série

Série - Hříšníci - 0.5. Jmenuji se Melody Greeneová a musím se vám k něčemu přiznat. Spala jsem se svým studentem. Spoustukrát. Měla jsem spoustu orgasmů. Ve spoustě pozic. Spala jsem se svým studentem a užívala si to. Spala jsem se svým studentem, a kdybych mohla vrátit čas, tak bych to klidně udělala znovu. Jmenuji se Melody Greeneová a dělala jsem špatné věci, protože jsem se pak cítila dobře. A řeknu vám, proč to stálo za to.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Defy , 2016

JitulHa
01.08.2020 5 z 5

Tohle bylo hříšné, sexy a naprosto odzbrojující dílko! Coby tzv. 0,5 kniha ze série Hříšníci perfektně dostála svému názvu. Ano, příběh to byl trochu zvrácený a v některých částech přes čáru, ale myslím, že přesně takový záměr autorka pro tuhle sérii zamýšlela. No, povedlo se jí to zatraceně skvěle! Nemůžu se dočkat, co předvedou ostatní hříšníci!

jitka7
29.07.2020 4 z 5

Zrovna u této knihy bych uvítala větší děj. Přijde mi to trošku jako doplněk skládačky. Škoda. Myslím, že zasloužili víc prostoru.

AnnieR.
01.07.2020 4 z 5

Jamiho jsem si zamilovala. Stejně jako Deana. A myslím, že si zamiluji i ty ostatní.

Příběh super.
Na konci jsem trochu čuměla jak ji všude sledoval a proč si začal zrovna s ní. Jamie se chová jako parchant stejně jako všichni ostatní ze Hříšníků. A o tom právě tihle hříšníci asi jsou. Těším se na další.

PMIT
23.06.2020 4 z 5

Defy jsem si přečetla až jako třetí v pořadí, po Viciousovi a Ruckusovi. Mrzelo mě, že je příběh psaný jen z pohledu Mel, to je však vyváženo přímočarostí Jamiho.

Zuzana207
22.06.2020 4 z 5

Kniha ma zaujala hneď od začiatku. Autorka píše pútavo, nejasné vzťahy či situácie nútia čitateľa pokračovať ďalej,kým nenájde odpoveď. Melody dodáva príbehu šmrnc, Vicious temnotu a celé je to okorenené primeranou dávkou sexu. Fajn oddychovka,ktorá navnadí na ďalšie pokračovanie.

pavlikova9332
03.06.2020 5 z 5

Pěkná kniha zajímavá

Petra38
02.06.2020 4 z 5

Je to skvely prekrm na zacatek serie, autorka dokazala vyrvorit pribeh tak chytlavy,ze proste knihu neodlozite dokud ji neudelate. Pribeh byl kratsi nez kratky takze na dvouhodinove cteni idealni. Jako vulgarní je to pomerne hodne, nejsem cíťa ale normalne bych se cervenala..????

domina
31.05.2020 4 z 5

Četla jsem první Viciouse a pak teprve Defy.. a asi proto mi přijde Defy taková nijaká.. ale autorku mám ráda, kniha pěkná, velmi krátká, prostě jsem asi čekala víc.

Mišutamyš
30.05.2020 4 z 5

Hezký, dokonce moc hezký. Hezčí než Ruckus, ale Vicious stále vede. Uměla bych si představit plnohodnotnou knihu, přece jen v sérii v knihovně chybí ;-)

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Defy byla celkem pěkná jednohubka, která je za chviličku přečtená, ale navnadí Vás na další díly.

Adris
26.05.2020 odpad!

Nezlobte se na mě, ale komu se toto může líbit. Já se u toho šklebila a volala "to ne, ježiši, to neee". Nakonec jsem to odložila. Hrozný postavy. Hroznej sex. A prej sexy chlap v žabkách??? Odkdy jsou žabky sexy? ... Kdyby se mnou takhle jednal ňákej 18ti letej zbohatlickej týpek...Tak mu na to péro flusnu.

MamaKnihomolka
22.05.2020 3 z 5

Potřebovala jsem na pár večerů změnu od thrillerů a tak jsem doslova na blint sáhla po krátkém příběhu L. J. Shen. Knihu Vicious jsem teda nečetla, ale myslím, že mi to vůbec nevadilo.
Moc se mi líbilo, že v průběhu nebyla žádná"omáčka". Šlo se rovnou na věc, a to doslova! ????
Jinak co se týče postav tak mě Melody noc bavila. Hlavně ty její poznámky byly super a do příběhu přesně zapadaly. A z Viciouse jsem měla fakt strach.
Sice je v knize snadno předvídatelný děj, ale jako oddechovka je za mě fajn. Možná se někdy pustím i do toho Viciouse a Ruckuse.

AKO
22.05.2020 5 z 5

Parádní román, plný humoru a erotiky.

Jejunka
15.05.2020 5 z 5

Ach ano, tak tahle série bude stát za to!

FairyD.
10.05.2020 5 z 5

Bola to taká rýchlovka ani som sa poriadne nevedela vcítiť do pocitov hlavných postáv. Napriek tomu že kniha je krátka, neustále sa niečo dialo. Avšak hlavné postavy mám rada a myslím si že si zaslúžili aj dlhší príbeh.

V.Vendulii
23.04.2020 3 z 5

Tři hvězdičky za to, že se to rychlé četlo. Bylo to vážně moc krátké a celou dobu jsem vůbec nevěděla jaký Jamie je. Bylo takřka nemožné se vžít do příběhu, který byl velmi nereálný a naivní.

Prchalka
21.04.2020 4 z 5

Ja nevim asi co napsat. Asi to nebyla zla knizka, takova opravdu rychlovka. Mam pocit, ze jsem se neatihla ani poradne zacist a byl konec. Ale cetla se dobre.

Myška43
14.04.2020 5 z 5

Bylo to moc krátké, ale mňamózní. Knihu jsem četla až po Viciousovi, takže jsem věděla, jak to skončí, ale přesto jsem si to moc užila. L.J.Shen je skvělá spisovatelka.

jinbr
02.04.2020 4 z 5

Jako první jsem četla Viciouse. To byla opravdu velká sonda do lidské duše. Defy se mi líbila také, byť byla relativně krátká. Sice se to nestává často, ale někteří kluci jsou duševně vyspělí brzo.

Zomy
19.03.2020 4 z 5

Ačkoliv se to snaží tvářit jako "prasárna" - učitelka, která měla mnoho orgasmů se studentem a nelituje toho, jedná se o velmi příjemnou romantiku.

I Jaime se na první dobrou tváří jako sexistické prase a přitom je to něžná duše.

Skvělý úvod do série.