Vicious: Divoká láska

Vicious: Divoká láska https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413461/bmid_vicious-divoka-laska-VhQ-413461.png 4 1016 166

Hříšníci série

Emilia Říká se, že láska a nenávist jsou stejné pocity, jen zrozené za jiných okolností. Je to pravda. Muž, který ke mně přichází v mých snech, mě taky pronásleduje v mých nočních můrách. Je to vynikající právník. Prohnaný zločinec. Neodolatelný lhář. Před deseti lety mě donutil utéct z malého města, kde jsme žili. Teď si pro mě přišel do New Yorku a neodejde, dokud nepůjdu s ním. Vicious Je to hladovějící umělkyně. Krásná a pomíjivá jako třešňový květ. Před deseti lety vtrhla do mého života a všechno obrátila vzhůru nohama. Emilia LeBlancová je totálně mimo můj dosah. Je to totiž bývalá přítelkyně mého nejlepšího kamaráda. Žena, která zná moje nejtemnější tajemství. To by mělo stačit, abych se za ní přestal honit. Ale nestačí. Jenže ona mě nenávidí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Vicious , 2016

MarKy95
12.10.2019 5 z 5

Krásná kniha, pro mě mnohem lepší než první díl. Už se nemůžu dočkat až vyjde další. Nejraději bych šla číst znovu. :)

anishta
12.10.2019 5 z 5

I přes to, že jsem na to byla dost natěšená, takže očekávání byla vysoká, tak se mi to dost líbilo. Bylo fajn, že příběh nebyl o dvojici středoškoláků, ale posunul se o deset let později, kdy už oba dozráli, našli směr života a něco si prožili. Za mě pecka.

havrmoni
11.10.2019 4 z 5

No tak tohle bylo úplně jiné než předchozí díl. Lepší, mnohem lepší. Viciouse jsem fakt neměla ráda, bylo mi líto čím si jako dítě musel projít a bohužel se to na něm podepsalo. A jak s oblibou píšu u histor. romancí, že se mi líbí napravení prostopášníci , tak tady si tím nejsem jistá. Čtení to však bylo parádní, hlavně kvůli tomu jaký byl.

Katka7922
11.10.2019 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dvě noci :-) Moc se mi líbila. Tak jak jsem v Defy nesnášela Viciouse tak teď jsem v téhle knize nesnášela Deana :-)
Vicious je skvělý drsňák a vůbec to není milý chlápek, ale po tom co všechno má za sebou se není čemu divit.
Parádně se vypořádal se všemi svými nepřáteli a nakonec získal i srdce překrásné dámy :-)

mimisko
11.10.2019 4 z 5

Tahle kniha se mi líbila. Líbilo se mi, že se mi Vicious nelíbil. On je to spíše anti hrdina než hrdina. Líbilo se mi, ze Emilia nebyla nana, která vzdycha a ochka pokaždé když Viciouse potká ale žena pevne nohama na zemi ale občas si ulitne a nebojí se Viciouse zrušit jak jarni sníh. Podobného magora jako byl Vicious jsem v knižce dlouho nepotkala. On to totiž fakt byl nějaký,, pad'' jestli socio nebo psycho nevím já psychologii nestudovala ale byl tak chudak nenormální, že mne to bavilo číst hlavně kuli němu.

EvaSupovic
09.10.2019 5 z 5