Výpověď

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427681/vypoved-XO9-427681.jpg 4.3607
Vydáno, Baronet

Two Weeks Notice, 2018

Kniha Výpověď

kh1989

Skvělá, zábavná, lehce erotická a přečtená za jediný den.

janebeauty9860

Knížka mě opravdu bavila. Četla se jedním dechem. Mít takového šéfa tak beru hora :D

JankaV80

Lehký, odpočinkový román pro ženy. Jedna hvězda dolů za tu předvídatelnost, jak to všechno dopadne, ale tak to u těchto románů bývá, protože člověk je má číst a příliš nenamáhat mozek :) První kniha od této autorky a rozhodně si od ní ještě něco přečtu. Proč taky ne, že? :-)

martina1797

Moc hezký odpočinkový románek. Tahle paní autorka se stává jednou z mých oblíbených. Knížka se hezky čte, děj pěkně ubíhá. Rozhodně příjemné čtení, i když za mě Turbulence o chloupek lepší.

Klaaarka

Prima čtení.

Radka1727

Hezká oddechovka.... hned od začátku je jasné, že pod drsnou slupkou náročného šéfa, co se chová jako zmetek, je fajn chlap, který zachrání svojí "Popelku" a ta mu na oplátku změní život......... jen dost dlouho trvalo, než se ze žabáka stal princ.

anna7852

Tak tady jsem se hodně nasmála,velmi příjemné čtení :-)

NewKiddo

Knihu jsem měla rychle přečtenou. Zasmála jsem se a celkový příběhu se mi líbil. Není to nic extra, ale knížku jsem si užila.