Výpověď

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427681/vypoved-XO9-427681.jpg 4.3607
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Two Weeks Notice, 2018

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (180)

Kniha Výpověď

Přidat komentář
kh1989
20. února

Skvělá, zábavná, lehce erotická a přečtená za jediný den.

janebeauty9860
17. února

Knížka mě opravdu bavila. Četla se jedním dechem. Mít takového šéfa tak beru hora :D


JankaV80
16. února

Lehký, odpočinkový román pro ženy. Jedna hvězda dolů za tu předvídatelnost, jak to všechno dopadne, ale tak to u těchto románů bývá, protože člověk je má číst a příliš nenamáhat mozek :) První kniha od této autorky a rozhodně si od ní ještě něco přečtu. Proč taky ne, že? :-)

martina1797
14. února

Moc hezký odpočinkový románek. Tahle paní autorka se stává jednou z mých oblíbených. Knížka se hezky čte, děj pěkně ubíhá. Rozhodně příjemné čtení, i když za mě Turbulence o chloupek lepší.

Klaaarka
10. února

Prima čtení.

Radka1727
21. ledna

Hezká oddechovka.... hned od začátku je jasné, že pod drsnou slupkou náročného šéfa, co se chová jako zmetek, je fajn chlap, který zachrání svojí "Popelku" a ta mu na oplátku změní život......... jen dost dlouho trvalo, než se ze žabáka stal princ.

anna7852
19. ledna

Tak tady jsem se hodně nasmála,velmi příjemné čtení :-)

NewKiddo
17. ledna

Knihu jsem měla rychle přečtenou. Zasmála jsem se a celkový příběhu se mi líbil. Není to nic extra, ale knížku jsem si užila.

1 ...