Výpověď

Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív. Po dvou letech má však i ona arogantního tyrana plné zuby a usoudí, že je nejvyšší čas podat výpověď. Šéf jí však dopis vrátil se svým typickým sexy úšklebkem a poradil jí, aby si pořádně přečetla svoji pracovní smlouvu. Tara to udělala a teď si uvědomuje, že pokud nenafinguje vlastní smrt, neotráví Parkera nebo se jí nepodaří vyjednat změnu v té nemožné smlouvě, uvízla navždy s tím nejnafoukanějším a nejbezcitnějším šéfem v New Yorku. Jenže pak jí Parker jednou večer zavolá, protože se ocitne v nouzové situaci......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427681/big_vypoved-XO9-427681.jpg 4.3895

Vydáno: , Baronet

Two Weeks Notice, 2018

Kniha Výpověď

MAU256

Tak tohle byla krásně čtivá knížka. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tara byla neskutečná, nechápu, jak mohla tak dlouho odolávat a Preston? Fakt bílý inkoust? Určitě si přečtu další díla této autorky. Pro uvolnění a únik od reality je tato knížka ideální řešení.

majavcelicka

Ze začátku jsem si říkala, co by mě mohlo překvapit na tomto příběhu. Ale párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a to se mi už dlouho u knihy nestalo. Vřele ji doporučuji. I když některé pasáže mi přišly už moc přitažené za vlasy.

Ála1968

Knihy tohoto typu jsem začala číst po přečtení knihy Důvodné pochybnosti od této spisovatelky.Byla jsem jí nadšená.Na Výpověd jsem se těšila.Nebylo to špatné,jen mě neustále štvalo,jak se řeší celou knihu,že Tara odejde a dá výpověd.Já vím,že je to i v názvu knihy,ale ke konci toho už bylo fakt moc.Takže přečteno,ale ke knize se už zřejmě nevrátím.

Artep071

Skvěle jsem se bavila při čtení této knížky. Fajn tempo , které mě pohltilo, hrdinové sympatičtí , vtipně napsané dialogy a samozřejmě to mělo pěknou jiskru .... v podstatě nemám co vytknout ...super povedené počteníčko, které doporučuji přečíst :)

katerina8398

Musím říct, že mě to fakt bavilo a já to přečetla jedním dechem (v rámci pár hodin, hehe). Očekávala jsem lehkou erotiku a sexy klišé a to jsem dostala - ona taky knížka nic jiného neslibuje, že?
Moc se mi líbí, že se autorka nezdržuje blbostmi a nevypisuje plejády pocitů, ale jde rovnou na věc. Jedno "oko" nezůstalo suché!

eliska8983

1,5 hvězdičky za to, že a) mě kniha nutila číst dál a dál a že b) se objevovala notná dávka sarkasmu. Jinak teda klišé, což se ale u tohoto žánru očekává, uspěchaný děj, otřesně popsané sexuální scény a nadmíra užívání slov, která v kontextu působí fakt cringe, splácaný děj, nepochopitelné věci jako že kradla a hned ji zaměstnal s takovými penězi, nebo že 2 roky zůstala v práci a k ničemu mezi nimi nedošlo, i když údajně měli mezi sebou tak silnou chemii.
No prostě jako velmi odpočinkové čtení ok, ale má to opravdu hodně "ale".

Sysel

Jo tak to bylo super. Mělo to vše, co jsem potřebovala na odreagování. Vtipný, promyšlený příběh s pěkným začátkem i koncem. Paráda

Pavla79

Velmi pěkné, oddechové čtení. Taková vtipná "popelka". :)