Turbulence

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345052/turbulence-CLq-345052.jpg 4.5294
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Baronet

happy19
08. listopadu

PÁNI..to byl (ú)let!;-)))
Výborné,návykové počteníčko...
Jo a Jake je za...7*:-D

sd1992

Wow, to teda sakra byla jízda.. :-P Sice se Jake často choval jako naprostý egoistický hovado, ale kdo by ho nakonec nemiloval, že?! :-D Boží oddechovka, která se čte úplně sama... :-) To jsem teď potřebovala.

MiliKry

Pěkná knížka. Trošku mi vadilo hrubé chování hlavního hrdiny, ale jinak se mi líbil celý příběh.

janina66

Sice jsem těsně za půlkou, ale už teď se mi kniha moc líbí.

Ruty

Kniha s dobrým příběhem. Hezká oddychovka.

niknikita

Je to lepší průměr, tak bych možná dala tři a půl - kdyby to šlo. Ano, občas se hodí erotika, ale trochu ubrat na tvrdé vulgárnosti by neškodilo a potom bych líp ocenila nápaditý děj celého příběhu.

Andrea963

Výborná, moc se mi líbila

JitulHa

Tenhle příběh je rozhodně něco, co bezpochyby rozvířilo možná už stojaté vody tohoto žánru. Samotné vzplanutí mezi ústřední dvojicí má opravdu jiskru, kromě toho nechybí ani různá tajemství či odhalení. Navíc to letecké prostředí tomu dodává tu správnou exotiku a vášeň, je to zkrátka pořádná jízda, nebo bych spíš měla říct úlet se vším co k tomu patří.

Xoxa

Kniha sa mi pacila, ale... Chvilami som sa stracala, kto rozprava- to preskakovanie medzi hl.postavami mi liezlo obcas na nervy. Rychly koniec, fajn oddychovka.

LenRan

Musela jsem přeskládat žebříček svých TOP 5 nejoblíbenějších knih, sakra! To byla paráda, úžasná knížka!

Adris

Je to víc než jen eroťárna. Ke konci je to opravdu napínavé a také zde není jednoduchá zápletka. Jedna z TOP v tomto žánru!

Tanya007

Super! Moc se mi líbilo prostředí, popisy, ihned mě vtáhla a nemohla jsem odložit.

Mark.

Z daného žánru mám vždy obavy. V poslední době se mi asi daří vybírat, protože děj mne bavil a nebyly používány žádné otřesné balící fráze.
Ke konci knihy mohla být ta letecká nehoda více popsaná, přece jenom se tak přistát ještě nikomu nepovedlo jak tam bylo řečeno. Ale to už by byl spíš akčňák :-)
Obálka knihy je moc pěkná.

Trustty

Užasné :)) Konec byl trošku zvláštní, ale jinak super. Přečteno za jeden den. Erotiky je zde dost a vtipu ještě víc. Rozhovory mezi hlavními postavami byly hodně vtipné. Komentáře na Gillianiným blogu taktéž. Já se skvěle bavila. Skvělá oddychovka, která Vás vtáhne do děje. Určitě doporučuji :))

elisa194

Velmi čtivá erotická kniha, se zajímavým tématem, libilo se mi, ze je tam vice děje než erotiky. Ale hvezdicku jsem bohužel musela ubrat za posledni zvrat. Přišlo mi to uz moc a zbytečně natahovane. Jinak super oddychovka.

VenuseV

Pro mě zklamání, ale dočetla jsem. Sice dobré téma a celkem slušně napsané. Děj běžel pěkně bez větších zádrhelů. Erotické scény... buchbuch ááách!! ... to se vám ženy vážně toto líbí? Je to podle mě napsané mužskou optikou. Po třetím opakovaní už mě to nebavilo.

janno69

Naprosto skvělá knížka, jsem z ní úplně unesená. Od začátku, až do konce plná překvapivých zvratů a odhalení. Pár stránek na začátku, mi trvalo než jsem se zorientovala, ale poté to mělo naprostou šťávu. Oba hlavní hrdiny jsem chvílemi milovala a chvílemi nenáviděla, ale to je právě asi ten účel.... :-) Určitě se k ní vrátím znovu.

smaille

Tak tohle bylo vážně dobré! Ocenila jsem, že tajemství měli tentokrát oba hrdinové a ani u jednoho jsem téměř do konce knihy netušila, o co jde. Nejdříve mi ty zápisky na blog celkem vadily, az později jsem pochopila, ze bez nich by to nešlo. A fajn byla i změna prostředí, místo ohrané kanceláře oblaka. Sympatické čtení, ke kterému se urcite ještě vratím.

Aires

Láska v oblacích může být skvělá věc. Hlavně když si lítáte po nebi s krásným pilotem, který je mistr svádění a postelového umění. Jenže občas je dobré zůstat i nohama na zemi. Kolikrát žena potřebuje důkaz, že její vyvolený je tak trochu ničema, co se k ní chová jako ke kusu hadru?

Zatímco já bych pilota hnala koštětem, že by letěl z domu rychlostí tryskáče, hlavní hrdinka lítá na růžovém oparu lásky. A za to prostě body dolů. Tohle je ovšem jediná výtka, kterou ke knize mám. I přes naivitu hlavní hrdinky se četla hezky.

Szekynka

Přemýšlím jak knihu vystihnout jedním slovem.
Asi to nejde.....
♥ Prostě: Luxusní, nápaditá, originální, příběh anomálií a nezapomenutelná kniha s TOP obálkou, kterou "žeru". ♥

Od těchto knih kromě oddechového čtení nečekám nic moc navíc. Každopádně TURBULENCE se mi líbila a ještě nějakou tu dobu budu mít tento příběh v hlavě.
Pilot a letuška je sice velké klišé, ale v tomto příběhu tak nějak nezapomenutelné! Postava Jaka se mi líbila, přesně takový ten typ ala arogantní egouš. I přesto, bavil mě a ty jeho řeči mě nejednou rozesmály. V komentářích jsem vyčetla názory, že Gillian byla obyčejná a nudná. S tím nesouhlasím. Sice nad ním slintala stejně jako půlka světa, ale měla něco navíc..... nebála se vpálit mu co si myslí i když ho mohla ztratit. Ruku na srdce, která z nás se někdy kvůli obávám, že nekoho ztratí nezachovala,tak jak chtěla?.... To chce odvahu a sílu za sebe bojovat. Gillian nebyla obyčejná...

Erotika byla dobře vykreslená a snad jen na pár opakujících se slovních spojení se dobře četla. Slova číča a frnda mi k Jakově postavě vůbec nešly a trochu kazily ty jeho sexy řečičky. Jejich první setkání bylo neotřelé. O to víc se mi líbilo, že stejným stylem k sobě zase najdou cestu.

LucieZemanova92

Kniha se čte opravdu jedním dechem, nelze ji jentak odložit! :) Skvělý příběh, nečekané zvraty a také tajemství. V tomto žánru pro mě jedna z nejlepších, možná i úplně nejlepší kniha. Vřele odporučuji!

Kešu1981

Zajimavé, čtivé, rychlé, plné sexu a na tento žánr, dokonce, skvěle promyšlené...tleskám :o)

ves.lucie

Cetla jsem ji jednim dechem a je to skvely pribeh. Dekuji sve drahe pritelkyni za doporuceni teto knizky. :-)

krispa113

Moc pěkná kniha.Jake mě bavil no a Gilien byla typická pipina ale celkově dobrý

Dashow

Příjemná oddechovka, která nenadchne, ani neurazí. Oceňuji, že i když byla převážně o sexu, měla i příběh. Čtivá, lehká knížka.

an91

Super oddychová knížka. Čte se hrozně rychle a velice se mi líbila. Po delší době jsem se i zasmála :-). Určitě jsem ji nečetla naposled a jednou se k ní zase vrátím :-).

malazluta

Příjemná knížka, která se řadí v rámci svého žánru k rozhodně těm lepším. Určitě se k ní někdy znovu vrátím.

cukrovka

Přečteno na jeden zátah. Velmi čtivé a zajímavé. Vtipné a neotřelé první setkání.

havrmoni

Tak jako jo. Zhltla jsem to skoro najednou. Řečeno slovy Jakea, z jejích monologů jsem občas lezla po zdi a z jejího chování taky. Ale to jen,že já jsem věkově i zkušenostně už jinde :)) Škoda,že není víc knih,tahle autorka by se mi mohla líbit.

martina9505

Knihu jsem přečetla doslovo "jedním dechem" - přečtení mi zabralo den a půl, jak to bylo zajímavé. Nemohla jsem se dočkat, jak to vše dopadne. Konec mě mile překvapil :)