Turbulence

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345052/turbulence-CLq-345052.jpg 4.5311
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Baronet

sofie92
předevčírem

Kniha je čtivá. Zase jiné prostředí nez klasika šéf/sekretářka. Já jsem byla spokojená.

Denisa31

Přišlo mi to ve stylu 50. odstínu. Každopádně četlo se to dobře, ale stačilo jednou. :)

misak94

Musím říct, že jsem si knihu užila. Ačkoli mě chování obou hrdinů neskutečně štvalo (omylani stále stejných problémů dokola), byla kniha velmi čtivá a během jednoho dne bylo přečteno. Až mě překvapilo, jak rychle to utíkalo. Doporučuji

liletka_a

Myslela jsem si, že už mám tyhle rádoby knihy na jedno brdo za sebou, ale nevím, proč, ale tato kniha zase něčím vyčnívala! Je pravda, že autorka Jakea, tak krásně vykreslila, že se dalo nad tou knihou doslova slintat..;) Doma bych toho dominantního, egoistického ješitu asi nechtěla, ale do říše fantazie sedí perfektně. Bylo to zábavné, pohlcující a jen tak dál! :) Mimochodem, přečteno za den.. :D

LivN

Turbulence byla moc dobrá! A úžasně dominantního a sexy Jakea jsem si moc zamilovala! A knia "TURBULENCE" co napsala Gillian mě fakt překvapila. Kdo četl ví o čem mluvím a kdo nečetl pochopí až knihu přečte. Nechci tady prozrazovat to nejlepší z knížky.

DomenicaRisa

Kniha určená pro zabití volného odpoledne. Od tohoto žánru nemívám moc velká očekávání, ale byla jsem příjemně překvapená. Byly tam slabší části, ale konec rozhodně pobavil.

Lofda
30.12.2018

Páni!!!...(a ta výpustka sem rozhodně patří ;-) ) Tak tohle byla jízda...Budu se opakovat, vše už tu bylo napsáno ;-) Ano, Jake měl dost "osobitý" způsob vyjadřování, leckde bylo možné "ubrat", ne každý zrovna tenhle styl ocení, ale jako celek?! Inteligentní erotický román? Jde to? V rámci žánru už lze jen těžko přijít s něčím novým, něčím originálním, ale tady se to autorce povedlo na 100%! Bylo to celkovým pojetím "knihy v knize", množstvím zvratů, skvělých vtipných, až ironických, situací.. Už jen když mi došlo, kam směřuje scéna s jejich seznámením, už tehdy mě poprvé napadlo Páni! a musela jsem se fakt smát :-) Takže já přidávám tuto knihu mezi svoje TOP, rozhodně DOPORUČUJI k přečtení a budu doufat, že se na trhu objeví od Whitney G. něco dalšího!!

V.Vendulii
20.11.2018

Knížku jsem začala číst a došla jsem asi k 70. straně a nějak mě to nebavilo, nemohla jsem se začíst. Tak jsem ji odložila a asi za měsíc se k ní vrátila. Pane bože, díky bohu za to!:D Hned následující kapitola už mě pohltila... I když mě občas jak Jake jak Gillian strašně štvali, jsem moc ráda, že jsem se ke knize vrátila a budu se k ní v myšlenkách vracet zas a zas.

happy19
08.11.2018

PÁNI..to byl (ú)let!;-)))
Výborné,návykové počteníčko...
Jo a Jake je za...7*:-D

sd1992
26.10.2018

Wow, to teda sakra byla jízda.. :-P Sice se Jake často choval jako naprostý egoistický hovado, ale kdo by ho nakonec nemiloval, že?! :-D Boží oddechovka, která se čte úplně sama... :-) To jsem teď potřebovala.

MiliKry
07.10.2018

Pěkná knížka. Trošku mi vadilo hrubé chování hlavního hrdiny, ale jinak se mi líbil celý příběh.

janina66
02.10.2018

Sice jsem těsně za půlkou, ale už teď se mi kniha moc líbí.

Ruty
20.09.2018

Kniha s dobrým příběhem. Hezká oddychovka.

niknikita
08.09.2018

Je to lepší průměr, tak bych možná dala tři a půl - kdyby to šlo. Ano, občas se hodí erotika, ale trochu ubrat na tvrdé vulgárnosti by neškodilo a potom bych líp ocenila nápaditý děj celého příběhu.

Andrea963
02.09.2018

Výborná, moc se mi líbila

JitulHa
26.08.2018

Tenhle příběh je rozhodně něco, co bezpochyby rozvířilo možná už stojaté vody tohoto žánru. Samotné vzplanutí mezi ústřední dvojicí má opravdu jiskru, kromě toho nechybí ani různá tajemství či odhalení. Navíc to letecké prostředí tomu dodává tu správnou exotiku a vášeň, je to zkrátka pořádná jízda, nebo bych spíš měla říct úlet se vším co k tomu patří.

Xoxa
16.08.2018

Kniha sa mi pacila, ale... Chvilami som sa stracala, kto rozprava- to preskakovanie medzi hl.postavami mi liezlo obcas na nervy. Rychly koniec, fajn oddychovka.

LenRan
13.08.2018

Musela jsem přeskládat žebříček svých TOP 5 nejoblíbenějších knih, sakra! To byla paráda, úžasná knížka!

Adris
05.08.2018

Je to víc než jen eroťárna. Ke konci je to opravdu napínavé a také zde není jednoduchá zápletka. Jedna z TOP v tomto žánru!

Tanya007
09.07.2018

Super! Moc se mi líbilo prostředí, popisy, ihned mě vtáhla a nemohla jsem odložit.

Mark.
07.07.2018

Z daného žánru mám vždy obavy. V poslední době se mi asi daří vybírat, protože děj mne bavil a nebyly používány žádné otřesné balící fráze.
Ke konci knihy mohla být ta letecká nehoda více popsaná, přece jenom se tak přistát ještě nikomu nepovedlo jak tam bylo řečeno. Ale to už by byl spíš akčňák :-)
Obálka knihy je moc pěkná.

Trustty
22.06.2018

Užasné :)) Konec byl trošku zvláštní, ale jinak super. Přečteno za jeden den. Erotiky je zde dost a vtipu ještě víc. Rozhovory mezi hlavními postavami byly hodně vtipné. Komentáře na Gillianiným blogu taktéž. Já se skvěle bavila. Skvělá oddychovka, která Vás vtáhne do děje. Určitě doporučuji :))

elisa194
19.06.2018

Velmi čtivá erotická kniha, se zajímavým tématem, libilo se mi, ze je tam vice děje než erotiky. Ale hvezdicku jsem bohužel musela ubrat za posledni zvrat. Přišlo mi to uz moc a zbytečně natahovane. Jinak super oddychovka.

VenuseV
30.05.2018

Pro mě zklamání, ale dočetla jsem. Sice dobré téma a celkem slušně napsané. Děj běžel pěkně bez větších zádrhelů. Erotické scény... buchbuch ááách!! ... to se vám ženy vážně toto líbí? Je to podle mě napsané mužskou optikou. Po třetím opakovaní už mě to nebavilo.

janno69
26.05.2018

Naprosto skvělá knížka, jsem z ní úplně unesená. Od začátku, až do konce plná překvapivých zvratů a odhalení. Pár stránek na začátku, mi trvalo než jsem se zorientovala, ale poté to mělo naprostou šťávu. Oba hlavní hrdiny jsem chvílemi milovala a chvílemi nenáviděla, ale to je právě asi ten účel.... :-) Určitě se k ní vrátím znovu.

smaille
15.05.2018

Tak tohle bylo vážně dobré! Ocenila jsem, že tajemství měli tentokrát oba hrdinové a ani u jednoho jsem téměř do konce knihy netušila, o co jde. Nejdříve mi ty zápisky na blog celkem vadily, az později jsem pochopila, ze bez nich by to nešlo. A fajn byla i změna prostředí, místo ohrané kanceláře oblaka. Sympatické čtení, ke kterému se urcite ještě vratím.

Aires
14.05.2018

Láska v oblacích může být skvělá věc. Hlavně když si lítáte po nebi s krásným pilotem, který je mistr svádění a postelového umění. Jenže občas je dobré zůstat i nohama na zemi. Kolikrát žena potřebuje důkaz, že její vyvolený je tak trochu ničema, co se k ní chová jako ke kusu hadru?

Zatímco já bych pilota hnala koštětem, že by letěl z domu rychlostí tryskáče, hlavní hrdinka lítá na růžovém oparu lásky. A za to prostě body dolů. Tohle je ovšem jediná výtka, kterou ke knize mám. I přes naivitu hlavní hrdinky se četla hezky.

Szekynka
18.04.2018

Přemýšlím jak knihu vystihnout jedním slovem.
Asi to nejde.....
♥ Prostě: Luxusní, nápaditá, originální, příběh anomálií a nezapomenutelná kniha s TOP obálkou, kterou "žeru". ♥

Od těchto knih kromě oddechového čtení nečekám nic moc navíc. Každopádně TURBULENCE se mi líbila a ještě nějakou tu dobu budu mít tento příběh v hlavě.
Pilot a letuška je sice velké klišé, ale v tomto příběhu tak nějak nezapomenutelné! Postava Jaka se mi líbila, přesně takový ten typ ala arogantní egouš. I přesto, bavil mě a ty jeho řeči mě nejednou rozesmály. V komentářích jsem vyčetla názory, že Gillian byla obyčejná a nudná. S tím nesouhlasím. Sice nad ním slintala stejně jako půlka světa, ale měla něco navíc..... nebála se vpálit mu co si myslí i když ho mohla ztratit. Ruku na srdce, která z nás se někdy kvůli obávám, že nekoho ztratí nezachovala,tak jak chtěla?.... To chce odvahu a sílu za sebe bojovat. Gillian nebyla obyčejná...

Erotika byla dobře vykreslená a snad jen na pár opakujících se slovních spojení se dobře četla. Slova číča a frnda mi k Jakově postavě vůbec nešly a trochu kazily ty jeho sexy řečičky. Jejich první setkání bylo neotřelé. O to víc se mi líbilo, že stejným stylem k sobě zase najdou cestu.

LucieZemanova92
17.04.2018

Kniha se čte opravdu jedním dechem, nelze ji jentak odložit! :) Skvělý příběh, nečekané zvraty a také tajemství. V tomto žánru pro mě jedna z nejlepších, možná i úplně nejlepší kniha. Vřele odporučuji!

Kešu1981
30.03.2018

Zajimavé, čtivé, rychlé, plné sexu a na tento žánr, dokonce, skvěle promyšlené...tleskám :o)