Turbulence

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/turbulence-CLq-345052.jpg 4.4651
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Turbulence, 2016

Kniha Turbulence

Lily101

Prostředí bylo skvělé! Sexuální podtext knihy se mi už líbil méně, ale budiž, leč závěr mě totálně zklamal. Nicméně i tak hodnotím jako čtivou oddechovou literaturu, byť konec mě víceméně jen rozhořčil (nicméně to je právo autora-ukončit text dle své libosti).

Současně je závěr dle mého skromného názoru prostě neuvěřitelný (SPOILER: Chlap, co vyhledává jen prosté potěšení, se náhle zamiluje? Může se stát, ale kniha podle mě spíš utužuje ženy v podobném postavení k tomu “Sečkejte, on se možná zamiluje.” a když máte kamarádku v takové situaci, tak Vás to spíš mrzí-avšak to je věcí autora, jak si knihu obsahově “sestaví”. KONEC SPOILERU.). AVŠAK se jedná o žánr romány pro ženy, tak budiž toto nemůže být (a není) součást hodnocení.

Chování hlavní protagonistky mě nesmírně iritovalo a to jsem už dlouho nezažila (ne-li poprvé), asi jsem k postavám v knihách shovívavá (anebo zatím přečtené knihy měly v pohodě postavy/?/).

Datr1

Až na ty vulgární výrazy, které mi kazily jinak hezky psaný příběh, se mi knížka líbila. Má vtip, dobře se čte, nečekané zvraty, i povedený závěr.

martina1797

Tak tohle mě hodně bavilo. Je to skvěle napsané, dobře se to čte, je tam spousta zvratů a překvapení a na začátku jsme se i od srdce zasmála. Já říkám určitě ANO.

Alnima

Jedna z mých nejoblíbenějších knih tohoto žánru. Už jsem se k ní vrátila několikrát. Je pro mě v mnoha ohledech originální, ač toto téma je zpracováváno stále dokola.

Klaaarka

Čtivé,pěkně. V rámci žánru rozhodně doporučuji.

Etoiles

Klasická červená knihovna, kde už od začátku tušíte, jak dopadne. Konec mohl být lépe propracovaný, a lépe vysvětlený. Nejzajímavější bylo prostředí, kde se děj odehrává. A samozřejmě také mužný hlavní hrdina v uniformě pilota!

Katie88

Nechala jsem se přemluvit k přečtení této knihy díky pozitivním recenzím... Bohužel mě čekalo zklamání, ani jeden z hrdinů mi k srdci nepřirostl. Hrdina je necitlivý blbec, který ženy využívá jen k sexu (a to opravdu jen a jen k sexu, ani o přátelství a normální komunikaci nestojí) a hrdinka do takového "vztahu" jde s tím, že třeba se hrdina změní :) (No tak samo, že se nakonec změní, jak jinak že?) I přestože se k hrdince hrdina chová jak k rohožce a nic ji neslibuje, ona je natolik hloupá a naivní, že se k němu neustále vrací pro ten úúúžasnej sex. Konec provází velké drama a slib nehynoucí lásky... Asi zůstanu u novějších knih od Whitney, těch kde hrdinové nejsou sexističtí sobci. Dvě hvězdy jen za originální prostředí - létání :)

Laf

Kniha se mi moc líbila. Je čtivě napsaná, že mne hned vtáhla do děje a těšila jsem se, co dalšího bude na příští stránce. Výborná kniha k odpočinku. Můžu doporučit :)