Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

EvaSupovic
29.09.2017 5 z 5

Řekla bych, že to byla parádní jízda, ale on to byl dálkový let na plný motor :-D Super, opět jsem se nezklamala :-D

wvanilka
29.09.2017 5 z 5

Ááccchhhhh. Prostě za mně super. Oba hrdinové skvělý, Jake a jeho tendence lidi opravovat ohledně gramatiky mi vždycky vyloudil úsměv na tváři a Gillian a její už nikdy a pak šup znova to mne štvalo, ale od knihy jsem se nedokázala hnout. Celkově je to po delší době hodně zdařilý román a doufám, že od této autorky vyjde více knih ;)

Hanule9
29.09.2017 5 z 5

Určitě knížku doporučuji, na nic si nehraje (je to prostě erotický román, ale dobře a čtivě napsaný). Jacka jsem si zamilovala (i když je to prostě hajzl), přestože vím, že ve skutečném životě bych ho musela zabít a hlavně bych se mu asi obloukem vyhnula ;-) Gillien mi přišla trošku míň výrazná (ale je to čtení pro ženy, tak co) :-)