Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

janno69
26.05.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, jsem z ní úplně unesená. Od začátku, až do konce plná překvapivých zvratů a odhalení. Pár stránek na začátku, mi trvalo než jsem se zorientovala, ale poté to mělo naprostou šťávu. Oba hlavní hrdiny jsem chvílemi milovala a chvílemi nenáviděla, ale to je právě asi ten účel.... :-) Určitě se k ní vrátím znovu.

smaille
15.05.2018 5 z 5

Tak tohle bylo vážně dobré! Ocenila jsem, že tajemství měli tentokrát oba hrdinové a ani u jednoho jsem téměř do konce knihy netušila, o co jde. Nejdříve mi ty zápisky na blog celkem vadily, az později jsem pochopila, ze bez nich by to nešlo. A fajn byla i změna prostředí, místo ohrané kanceláře oblaka. Sympatické čtení, ke kterému se urcite ještě vratím.

Aires
14.05.2018 3 z 5

Láska v oblacích může být skvělá věc. Hlavně když si lítáte po nebi s krásným pilotem, který je mistr svádění a postelového umění. Jenže občas je dobré zůstat i nohama na zemi. Kolikrát žena potřebuje důkaz, že její vyvolený je tak trochu ničema, co se k ní chová jako ke kusu hadru?

Zatímco já bych pilota hnala koštětem, že by letěl z domu rychlostí tryskáče, hlavní hrdinka lítá na růžovém oparu lásky. A za to prostě body dolů. Tohle je ovšem jediná výtka, kterou ke knize mám. I přes naivitu hlavní hrdinky se četla hezky.

Szekynka
18.04.2018 5 z 5

Přemýšlím jak knihu vystihnout jedním slovem.
Asi to nejde.....
♥ Prostě: Luxusní, nápaditá, originální, příběh anomálií a nezapomenutelná kniha s TOP obálkou, kterou "žeru". ♥

Od těchto knih kromě oddechového čtení nečekám nic moc navíc. Každopádně TURBULENCE se mi líbila a ještě nějakou tu dobu budu mít tento příběh v hlavě.
Pilot a letuška je sice velké klišé, ale v tomto příběhu tak nějak nezapomenutelné! Postava Jaka se mi líbila, přesně takový ten typ ala arogantní egouš. I přesto, bavil mě a ty jeho řeči mě nejednou rozesmály. V komentářích jsem vyčetla názory, že Gillian byla obyčejná a nudná. S tím nesouhlasím. Sice nad ním slintala stejně jako půlka světa, ale měla něco navíc..... nebála se vpálit mu co si myslí i když ho mohla ztratit. Ruku na srdce, která z nás se někdy kvůli obávám, že nekoho ztratí nezachovala,tak jak chtěla?.... To chce odvahu a sílu za sebe bojovat. Gillian nebyla obyčejná...

Erotika byla dobře vykreslená a snad jen na pár opakujících se slovních spojení se dobře četla. Slova číča a frnda mi k Jakově postavě vůbec nešly a trochu kazily ty jeho sexy řečičky. Jejich první setkání bylo neotřelé. O to víc se mi líbilo, že stejným stylem k sobě zase najdou cestu.

LucieZemanova92
17.04.2018 5 z 5

Kniha se čte opravdu jedním dechem, nelze ji jentak odložit! :) Skvělý příběh, nečekané zvraty a také tajemství. V tomto žánru pro mě jedna z nejlepších, možná i úplně nejlepší kniha. Vřele odporučuji!

Kešu1981
30.03.2018 5 z 5

Zajimavé, čtivé, rychlé, plné sexu a na tento žánr, dokonce, skvěle promyšlené...tleskám :o)

ves.lucie
15.03.2018 5 z 5

Cetla jsem ji jednim dechem a je to skvely pribeh. Dekuji sve drahe pritelkyni za doporuceni teto knizky. :-)

krispa113
14.03.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha.Jake mě bavil no a Gilien byla typická pipina ale celkově dobrý

Dashow
07.03.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka, která nenadchne, ani neurazí. Oceňuji, že i když byla převážně o sexu, měla i příběh. Čtivá, lehká knížka.

an91
01.03.2018 5 z 5

Super oddychová knížka. Čte se hrozně rychle a velice se mi líbila. Po delší době jsem se i zasmála :-). Určitě jsem ji nečetla naposled a jednou se k ní zase vrátím :-).

malazluta
01.03.2018 4 z 5

Příjemná knížka, která se řadí v rámci svého žánru k rozhodně těm lepším. Určitě se k ní někdy znovu vrátím.

cukrovka
21.02.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Velmi čtivé a zajímavé. Vtipné a neotřelé první setkání.

havrmoni
17.02.2018 5 z 5

Tak jako jo. Zhltla jsem to skoro najednou. Řečeno slovy Jakea, z jejích monologů jsem občas lezla po zdi a z jejího chování taky. Ale to jen,že já jsem věkově i zkušenostně už jinde :)) Škoda,že není víc knih,tahle autorka by se mi mohla líbit.

martina9505
16.02.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla doslovo "jedním dechem" - přečtení mi zabralo den a půl, jak to bylo zajímavé. Nemohla jsem se dočkat, jak to vše dopadne. Konec mě mile překvapil :)

Jaruce
10.02.2018 4 z 5

Milá kniha, jen mi to trochu kazil překlad " šukání" ap. Nejsem žádná puritanka, ale nějak mi tam tyto názvy nesedly.

Koukolína
28.01.2018

Krásná kniha, určitě se k ní zas někdy vrátím....

jaroiva
28.01.2018 4 z 5

ale joo, nakonec mě to bavilo :) narozdíl od třeba 50 odstínů to má i děj :)

Evka3814
25.01.2018 5 z 5

Číča,to jako fakt??! K postavě Jake se to nehodilo.Jinak děj super,vtipná a dobře napsaná kniha.Klasika pilot,letuška a sladkej konec;) Super čtení na dlouhé večery

Ditules
11.01.2018 4 z 5

No tak to byl mazec! Ne že by se to opět nevymykalo ze schématu ,,samej sex, temná minulost", ale bylo to čtivé. Zápletka s rodinou Jakea byla dost zajímavá... hlavně ta matka... Guilty pleasure mezi slaďákama.

Jolča1
06.01.2018 5 z 5