Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

Maggie168
05.01.2018 5 z 5

Skvělá kniha! Četla se sama. K příběhu Gillian a Jakea se zase ráda někdy vrátím! A epilog byl sladký!

Samarcanda
28.12.2017 5 z 5

Perfektní!

PavlínaAlžběta
20.12.2017 4 z 5

Po delší době jsem se mě dostala do ruky kniha žánru, který mám ráda, ale mnohdy bývá nečitelný. Každopádně u tohoto románu jsem překvapena a to mile. Kniha patřící do tzv. "klišé samý sex" byla čtivá, svěží, zábavná, samozřejmě nechybělo ani sexu, ale to jsem přeci očekávala.:) Postavy jsou velice dobře vykresleny Hlavní hrdina trochu vulgární typ alfasamce, ale námět je něco jiného a nového, než u dalších erotických románů. Děj zajímavý, neočekávané zvraty v příběhu nechybí. Oddechové čtení pro ženy, (i muže) kterým se tento žánr líbí, budou jistě velice překvapeni.

Téra
20.12.2017 4 z 5

Podle hodnocení a komentářů jsem měla vysoká očekávání a bála jsem se, že nakonec budu zklamaná. Naštěstí se tak nestalo. Bylo to super čtení. V rámci žánru jsem už dlouho takhle dobrou knížku nečetla. Svižné, čtivé, vtipné, trocha toho dramatu a dobře vykreslená chemie mezi hlavními hrdiny. Já jsem byla spokojená.

Xena011
20.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha...moc moc doporučuji!!! Originalita a nevšednost ve všech směrech. Řazení kapitol je úžasné, první setkání hlavních hrdinů dost zábavné, Jakeovo tajemné chování a mluva velmi zajímavá, která dělá knihu knihou. Od děje se nedá odtrhnout, protože vždy nastane nějaká nečekaná a napínavá pasáž. Ten konec s profesí Gilian jsem vážně nečekala, což mě stejně jako Jakea překvapilo, ale nakonec všechno krásně a šťastně dopadlo, a v jistých pasážích jsem se i parádně nasmála. Škoda, že do reálnosti to má daleko, ale na to se stejně nehraje :) Kniha se zařadí mezi moje oblíbenkyně! :)
Doufám, že se přeloží další knihy od autorky :)

alzbeta4340
17.12.2017 5 z 5

Turbulence dává svému žánru nový impuls. Především je tu zajímavý a čtivý příběh, ve kterém jsou sexuální scény popsány přiměřeně a v rámci vyprávění i účelně. Až na konec to není sladké, romantické čtení, naopak celé to má až syrovou atmosféru. Epilog mi pak zklidnil mé zneklidněné čtenářské srdce.
Tohle není žádná krásná literatura, ale tomu, kdo si chce přečíst pěknou žánrovku, s nadšením doporučuji.

jjzk
28.11.2017 odpad!

Knihu jsem přečetla jen do půlky a odložila. Určitě se k ní nevrátím. Opakující se slovní obraty mě doslova otrávily.

maca5449
25.11.2017 4 z 5

Nejprve se mi do knihy moc nechtělo, protože upřímně... nesnáším letadla a lodě. Navíc podle anotace to vypadalo na ještě větší klišé, než je u těchto románů obvyklé. Ale stálo to za to. Dostala jsem co jsem chtěla, romantiku na víkend, kdy člověk potřebuje jednoduše vypnout a užít si divoký začátek vztahu dvou anomálií.

janesy
25.11.2017 5 z 5

Jedním slovem - perfektní!

Charlies
24.11.2017 5 z 5

Teda páni!
Tak tohle bylo Něco!
Zpočátku jsem se domnívala, že to bude další z těch prostoduchých erotických románů, kde je vám dějová linka celé knihy naprosto jasná: holka potká kluka, mají spolu jen sex, ovšem později se z toho začne klubat něco víc, on to popírá, raní její city, velký zvrat, ale nakonec vše dobře dopadne...
Mýlila jsem se! Sice je fakt, že tahle kniha to v podstatě obsahuje také, ovšem všechno není zdaleka tak prosté a zřejmé. Tento román nepostrádá to správné kouzlo, vtip a šarm! Není to především samá sexuální scéna za scénou (jako například v případě - již v předchozím komentáři zmíněného - Božského bastarda, kdy už máte pocit, že si raději můžete jít pustit porno na internetu (ikdyž něco do sebe ta kniha taky měla)). Popis sexu je v tomto případě zpestřením a správným okořeněním celé knihy.
Musím ale uznat, že Jakeovo chování bylo občas více než hrubé a ty jeho vulgarity...
Nicméně všechno do sebe náramně zapadalo a nechyběly okamžiky překvapení!

P.S. A epilog byl opravdu sladký!

LilianaFalcon
18.11.2017 5 z 5

Takhle nadšená jsem z erotického románu byla, snad jen když se mi do ruky dostal Božský bastard. Od té doby jsem měla pocit, že tohle odvětví spíše stagnuje, sem tam něco hezkého, ale nic průlomového, co by mě fakt chytlo. A teď přišla tahle pecka!
Konečně se někomu podařilo do erotického románu nacpat taky celkovou originalitu, nějaký zajímavý děj, pár zvratů i mimo postel a hlavně vymyslet vtipné a ironické situace.
Po dlouhé době konečně erotická knížka, která vážně stojí za přečtení :-)

Kiwicatko
15.11.2017 5 z 5

Knizku jsem mela sfouknutou za par chvil, pro me byla velmi ctiva a libilo se mi i to, ze probehla zmena prostredi, kde se pribeh odehrava. Tedy ze zde neni klasicky vzorec bohaty byznysmen a holcicka, co k nemu vzhlizi....tech korporatnich pribehu je uz zkratka moc a proto jsem uvitala prostor letist a letadel :-D

Jedine, co me ale vazne iritovalo bylo slovo "frnda". To se vazne nedalo najit nejaky vhodnejsi popis? Doufam, ze na nej dlouho nikde nenarazim, protoze tady jsem si ho "uzila" az dost...

prcek19
11.11.2017 5 z 5

Po dlouhé době knížka, která mě bavila od začátku do konce. Vůbec se mi nechtělo večer přestávat číst. Až mi bylo na konci knížky líto, že už to končí. Věřím, že tuhle knížku jsem nečetla naposled. Opravdu doporučuji.

helena19
05.11.2017 5 z 5

Tahle knížka mě zaujala už obálkou a anotací. Jsem ráda, že jsem se ve svém úsudku nespletla a knížka mě naprosto pohltila. Úžasný příběh, úžasné postavy, úžasný epilog. Doufám, že se dostanu k dalším knížkám od této autorky, které jsem naprosto propadla. Líbila se mi kousavost Jakea i upovídanost Gillian. Snad se dočkáme Turbulence 2.

peitho.1
02.11.2017 5 z 5

Velice příjemné překvapení a v rámci svého žánru hotový poklad. Vřele doporučuji a doufám, že u nás vyjdou i další díla této autorky.

ardeas
31.10.2017 4 z 5

Brutálny odvar z červenej knihovne. Doslova to bol vyfiltrovaný extrakt, až to hraničí so závislosťou na sexe. :D
Napriek tomu, ako je po tejto stránke ten príbeh plochý, tak sa to čítalo fakt dobre. Jack mi neskutočne sadol svojou rezervovanosťou a veľmi presnými vyjadreniami. Zato s Gillian som mala problém, nakoľko bola ako väčšina hrdiniek z tohto žánru.
Opomenúc sex je dej zaujímavo vystavaný, nič hlbokomyselné nečakajte, je to erotický román v pravom slova zmysle, preto ju radím ako príjemnú oddychovku, keď potrebuje človek na chvíľu vypnúť a nemyslieť :)

JustWomen
26.10.2017 2 z 5

Myslela jsem, že půjde o jinou turbulenci. Šílené kecy, neskutečné chování hajzla Jacka k ženám, ale dočetla jsem to, takže něco na tom hajzlovi asi bylo...

peko
26.10.2017 5 z 5

Mně se kniha líbila. I jsem se zasmála.
Čtivá oddychovka. Potřebovala jsem něco takového - "nenáročného". :-)

Danago
26.10.2017 1 z 5

Erotické romány běžně nečtu a tato kniha mě potvrdila , že dělám dobře. Já nechápu co mi to mělo přinést. Ráda čtu pro zábavu nepotřebuji žádnou literaturu pro náročné. Ale bohužel já jsem se u čtení této knížky nebavila. Podle mě nemá žádný děj, trošku se to podobá Padesáti odstínům na ty jsem se taky nechala zlákat nadšením ostatních. Asi to máme každý nastavené jinak. Nelíbily se mi navíc vulgární výrazy . Bohužel nejsem ta správná cílovka.

Ceeca
25.10.2017

čtivé, podobné ostatním erotickým knihám.