Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

teepe
05.05.2019 5 z 5

Super, bylo to i vtipné :)

snowpinkee
23.04.2019 5 z 5

Erotický román, kde se konečně aspoň část vymyká tomu stereotypu. Zlý muž-naivní dívka.
Za mě to bylo čtivé, napínavé a sladké.

alena7172
20.04.2019 4 z 5

Hezká knížka z neobvyklého prostředí. Je zde humor, láska, napětí, erotika. Příběh při čtení dobře plyne a není zbytečně natahován. Kniha mě zvlášť oslovila svým vtipem.

rene.rn
11.04.2019 5 z 5

Za mě je kniha super. Trocha napětí, láska, romantika, erotika, ... Od každého trochu, žádné zbytečné natahování ...

Mellisek
10.04.2019 5 z 5

Kniha byla svěží,příma,vtipná,absurdní a člověk se od ní nemůže odtrhnout. První třetina knihy mi přišla neuvěřitelně energicky VTIPNÁ,smyslná a jiná než podobné romány a to už jsem četla tento žánr i v této letecké společnosti. Druhá třetina byla takové to typické romantické klišé nic méně originální a milé no a pak ve třetí třetině přišel takový zvrat až jsem nestihala otáček stránky :D :) Pěkná kniha ))

Lil30
05.04.2019 5 z 5

Sama jsem byla překvapená, jak moc se mi kniha líbila. Čekala jsem obyčejnou romantiku, jednoduchou zápletku a nic víc. Ale bručouna Jacka jsem si oblíbila již od začátku a Gillian mi byla také sympatická, k tomu neobvyklé letecké prostředí. Za mě super příběh. Autorku i knihu si řadím do oblíbených :-)

J.x
05.04.2019 4 z 5

Knížka mi připomínala Padesát odstínů šedi, bohatý muž, obyčejná holka, ale četla se moc dobře, takové příjemné, pohodové čtení, odskok od kriminálek:-) Těším se, jestli bude pokračování.

JanickaP
23.03.2019 5 z 5

Jo, jo a jo. Fajnove a prijemne cteni. Jakea jsem milovala od prvni chvile. Jeho humor, verbalni obratnost a arogantnost me proste dostala. Uz se tesim, co bude dal.

tibis
11.03.2019 3 z 5

Nepotesila ma ( ta kniha ) a ani ja ji dale nepotesim. Ja ij pisu za 3.

barborelka
27.02.2019 5 z 5

Tak horké info, bohužel od autorky nakladatelství nic neplanuje již vydat....:-/ prý nejde kniha na odbyt....

gargamelka
20.02.2019 5 z 5

Knížka decentně ve stylu 50. odstínů. Za mě má prošpikovanější pointu. Čtivá hra na kočku a myš. O tom, že každý máme minulost a v ní kostlivce a šrámy, pustit k sobě někoho a důvěřovat, není jen tak něco jednoduchého. Každý se nějak bráníme a doufáme v lepší zítřky jako Jack.

barborelka
20.02.2019 5 z 5

Nečekala jsem, že se mi to bude tak líbit :-D vždyť už erotických románů jsem četla, ale stejně mě tahle upoutala až tedy od 3 kapitoly asi, ale jsem ráda, že jsem to nevtdala. Příběh výborný, hrdinka taky ok. A ta blogerka/troll me teda vytáčela maximálně.....ale za mě jo a ještě jenou jo. Snad od autorky ještě něco v ČR bude k sehnání.

SugarDolly
14.02.2019 3 z 5

Kupodivu mi to nakonec nepřišlo tak pitomé, jak se to zprvu jevilo ...

marketa4469
10.02.2019 5 z 5

Moc povedená kniha. Nikdy jsem nečetla nic z tohoto prostředí a velice se mi to líbilo. Kniha je zajímave psaná, prolnutí příběhu s psaním blogu a následné rozuzlení se mi líbilo. Těším se na další knihu od této autorky.

1moniccka
05.02.2019 5 z 5

knížka ze začátku působila že to bude nuda ale pak to začalo mít super nádech a četla se výborně a strašně se mi líbil epilog takový ne jen jedna stránka a rychle to ukončit.Ráda si přečtu ještě jednou.

Falda
28.01.2019 4 z 5

Prvních 40 stran mi přišlo o ničem, tak jsem knížku odložila. Po dvou měsících jsem se k ní však vrátila a udělala jsem moc dobře. Kniha mě naprosto pohltila a nešlo se od ní odtrhnout. Krásný, celkem nereálný, oddechový románek.

sofie92
18.01.2019 5 z 5

Kniha je čtivá. Zase jiné prostředí nez klasika šéf/sekretářka. Já jsem byla spokojená.

Denisa31
16.01.2019 4 z 5

Přišlo mi to ve stylu 50. odstínu. Každopádně četlo se to dobře, ale stačilo jednou. :)

misak94
15.01.2019 5 z 5

Musím říct, že jsem si knihu užila. Ačkoli mě chování obou hrdinů neskutečně štvalo (omylani stále stejných problémů dokola), byla kniha velmi čtivá a během jednoho dne bylo přečteno. Až mě překvapilo, jak rychle to utíkalo. Doporučuji

liletka_a
14.01.2019 5 z 5

Myslela jsem si, že už mám tyhle rádoby knihy na jedno brdo za sebou, ale nevím, proč, ale tato kniha zase něčím vyčnívala! Je pravda, že autorka Jakea, tak krásně vykreslila, že se dalo nad tou knihou doslova slintat..;) Doma bych toho dominantního, egoistického ješitu asi nechtěla, ale do říše fantazie sedí perfektně. Bylo to zábavné, pohlcující a jen tak dál! :) Mimochodem, přečteno za den.. :D