Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

Martooni
22.11.2019 4 z 5

Kniha mne bavila první třetinu, pak už mi přemíra sexu byla až protivna.. nakonec jsem byla rada, ze se dej přesunul k Jakeovi a zjistili jsme více ze života a jeho minulosti. Libil se mi autorcin nápad a souvislost knihy jako takové s příběhem ;)! Za to dávám 3+!

katslana
05.11.2019 4 z 5

Skvělý nápad na téma. Bavilo mě to. Mělo to spád. Hlavní hrdinové uvěřitelní a ten konec? Naprosto luxusní :-) Doporučuji všem ????????

Martina1988
03.11.2019 5 z 5

Úžasná bomba. Nevedela som sa od toho odtrhnúť, keby som nemala povinnosti, isto by som to stihla prečítať za jeden deň. Úplná topka, krásne napísané, núti človeka čítať stále ďalej a ďalej... wooow...

Dela90
03.11.2019 5 z 5

Naprostá bomba. Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Příběh v oblacích mě doslova pohltit a já zažívala s hlavními postavami turbulence jejich vztahu. Všechna vzplanutí i pády. Za mě povedený příběh s pikantní turbulencí :-)

Tesset
02.11.2019 3 z 5

Ze začátku, cca takových 70 stran, jsem si říkala, co to sakra je. Pak mě to začalo bavit, i když mi vlastně obě hlavní postavy byly až do konce velmi nesympatické, hm zvláštní. Hodnotím jako takový průměr.

Maky83
22.10.2019 4 z 5

Super kniha ;)

pavlikova9332
30.08.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh a čtivý, zapletka se mi libila

2688
27.08.2019 5 z 5

Asi jen jedno slovo(citoslovce) mě napadá WOOW

ZetHolda
26.08.2019 5 z 5

Trošku červená knihovna a hlavní hrdinka se nechala příliš využívat, všechno šlo podle chlapa, ale byla přesto evidentně spokojená. :) Knížka měla spád, četla se jedním dechem.

Terisek99
21.08.2019 5 z 5

Kniha super. Jakea bych nejradši zabila, ale nakonec vše dopadlo tak jak má. Rozhodně doporučuji přečíst.

marta14
13.08.2019 5 z 5

Jsem ráda, že jsem na knihu narazila. Opravdu se mi líbila, zamilovala jsem si to. A že se děj odehrává na letišti, v letadle... To je celkem originální a já vám to doporučuji.

Litocha
19.07.2019 3 z 5

Nic, co by mě dostalo do kolen, ale na rozdíl od knížek podobného typu měla tahle aspoň nějaký děj. Jen mi prostě tihle arogantní machři, ze kterých všem ženám, které potkají, vlhnou kalhotky, přestože (nebo protože?) s nimi ten chlap zachází jako s onucí, moc (vlastně vůbec) neimponují (a Gillian se pro změnu uměla chovat jako slepice). A originalitu u takových knížek nikdo nečeká, že ne? Pokud ale nepředpokládáte nějakou věrohodnost a použití mozku a nevadí vám hrubší výrazy, nemusí být tahle pohádka pro ženy tak špatnou volbou.

Ivet1990
07.07.2019 5 z 5

Knize jsem se vyhýbala, ale po přečtení jedním dechem jsem nechápala proč. Kniha se dobře četla, bylo to vážně skvělé počtení po dlouhé době

Ouninka
02.07.2019 5 z 5

Turbulence je jedna z těch nejvíc povedených erotických romancí...moc se mi kniha líbila, bylo to napínavé, skvěle vymyšlený příběh....teda spíš, bůhví jestli vymyšlený...prostě SUPER :-)

Monni
01.07.2019 5 z 5

Já mám prostě takové knihy ráda. Příemné oddechovky u kterých se nemusí přemýšlet. Na léto ideální.
Kniha byla vtipně napsaná a byla velice čtivá. Někdy jsem sice měla chuť je profackovat, ale i to k tomu patří.
Všechny knihy s touto tématikou jsou v podstatě stejné akorát v jiném prostředí. Z tohoto prostředí jsem ještě žádnou knihu nečetla a tím pádem jsem si ji vybrala a rozhodně nelituji.

wicca.w
21.06.2019 4 z 5

Nejsem fanda erotických románů, ale dostala jsem chuť si něco takového přečíst. Myslím, že jsem si vybrala dobře. Pěkně napsáno, čtivě.

Tynuse7
02.06.2019 5 z 5

Skvělá kniha na odreagování, těžko se mi odkládala.
Vtipná, erotická, bez zbytečného okecávání - zkrátka hodnotím kladně a klidně bych si ji přečetla znova :)

Saryinka
02.06.2019 5 z 5

Drzé, vulgární, erotické... jo to byla kniha rozhodně pro mě.
Skvělá jednodenní oddechovka.
Jake byl někdy až moc drsnej a často bych ho nejradši nakopala do zadku, ale to prostě patřilo k jeho charakteru.
Někdy mi bylo trapně i za hlavní hrdinku (viz scéna s bytem v první třetine knihy), ale dost jsem se zasmála. :)
Rozhodně doporučuju.

georginaa
31.05.2019 5 z 5

Tak tohle byla vážně turbulence. Točili se se vztahem stále dokola. On končí, ona nechce, ona končí on nechce a stále a stále ..... dokud si prostě nepřiznají, o co vlastně jde. No hlavně Jack měl v hlavě průvan, co se citu týče. Ale bylo to vcelku vtipně pojaté, žádné drama co by se dalo očekávat. Kniha pobavila, určitě si od této autorky ještě něco přečtu.

Skalníková
12.05.2019 5 z 5

Skvělé zpracování, netradiční prostředí, dostatek akce, nemám co dodat. Kniha naprosto splnila má očekávání.