River Wild přehled

River Wild
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 720 720

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet
Originální název:

River Wild , 2019


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize River Wild. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (172)

B.Garden
27.05.2024 4 z 5

"Hádám, že tohle není úplně ideální moment na to, abych ti dával vodní meloun?“
„Je týden vodního melounu a mně zrovna praskla voda!“.... „Počkej, ty to nechápeš? Oliva je tenhle týden velká jako vodní meloun… a mně zrovna praskla voda.“
„Já to chápu. Ale čekám, až to pochopíš i ty.“

River a Carrie oba měly svou smutnou minulost. Ona se bala, ale i tak věřila v dobré lidi. On všechny odháněl a nikoho si nepřipustil k tělu. Kniha vtáhne do děje a nemůžete ji odložit, místy sem se docela zasmala. River nadává a dělá si z Carrie srandu, ale je to chlap se srdcem na správném místě, a to jak se chová ke Carrie je naprosto dokonale.
Ale ta posledni kapitola?! Takové drama, ještě, že to epilog zachranil.

miruska1
27.03.2024 5 z 5

Rozpravěčem příběhu jsou hlavní postavy ale občas to působilo jako by hovořili cizí příběh a ne ten svůj - na mně to působilo rušivě. Možno To bylo překladem. Jináč moc pěkný příběh, smutný, dojimavy i napínavý. Zasmála jsem se ale i slza ukápla.


snilek.holka
14.03.2024 4 z 5

Kniha je to hezká. Příběh skrytí v ní mi ale přišel malinko ošizený. Setkáme se tu s tématy, která by si jistě zasloužila daleko větší hloubku. Ale četlo se to hezky a svižně.

všechny komentáře

Související novinky (3)

10 nejprodávanějších eknih (září)

16.10.2020


10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

16.09.2020


Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha River Wild v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených952x
ve Čtenářské výzvě113x
v Doporučených59x
v Knihotéce340x
v Chystám se číst242x
v Chci si koupit40x
v dalších seznamech5x