River Wild

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/big_river-wild-qKy-445402.png 4.5511
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

River Wild, 2019

Kniha River Wild

Michelleee
24. listopadu

Velmi silný příběh. Kniha nešla odložit a musela jsem hned dočíst. Dojemné a romantické. Čekala jsem kdy nastane tenhle závěr a pak jsem byla chvilku v šoku. Naštěstí vše dopadlo jak má. U knihy jsem se snažila nemyslet na to, že tohle se reálně děje pořád i v našem světě..

Nuttelka
13. listopadu

River Wild je ku*va dobrej !!!
Knihu jsem dala odpoledne na jeden zátah a moc krásný příběh. Carrie s Riverem mě moc bavili, jejich slovní přestřelky byly nejvíc, hlavně scéna s porodem :-) Oba si nesou své trýznivé osudy, které nikdo z nás nechce nikdy zažít, ani s tím přijít do styku (bohužel, děje se to a je to opravdu hrozné).
Rivera moc doporučuji k přečtení, za mě plný počet bodů :-)

lovemanner

Tak tohle se mi moc libilo :)

hadenka

Kniha se mi líbila. Líbili se mi hlavní hrdinové, bavil mě děj,je tu romantika,napětí,legrace.

Heri76

Tak oproti většině ostatních komentářů, já úplně nadšená nejsem (ne, že by mi to bránilo přečíst knihu během několika hodin na jeden zátah). Kniha mi totiž svým tématem nesmírně připomíná Noci s nepřítelem od Nancy Price, podle jejíž předlohy vznikl stejnojmenný film v hlavní roli s Julií Roberts. Násilnický manžel, útěk s novou identitou, soused, opět manžel na scéně. Samantha Towle k příběhu přidala těhotenství a druhé, neméně zajímavé téma sexuálního zneužívání děti. A tak se dvě narušené osobnosti, které se bojí věřit lidem, protože jim bylo ubližováno fyzicky i psychicky sejdou a rozumí si, protože je spojuje stejná minulost. Řekněme tedy, že kdyby Annie alias Carrie nebo také Zrzka, jak jí říká její soused River, neměla dostatek odvahy a neustále do Rivera nějakým způsobem nešila a nechala ho na pokoji, nic z toho by se nestalo. A je to fajn, jak se z nabroušeného, sprostého, asociálního parchanta postupně vyloupne citlivý a hodný muž/otec. Nicméně i přesto, že se kniha dobře četla, pro mě měla své mouchy. Umím si představit lepší propracování příběhu. Rozhodně bych knihu nezařadila do žánru „erotické“, protože té je tam poskrovnu, nicméně příběhu to nic neubírá spíše naopak. Nakonec pro mě ale slušný průměr.

dom.ini

Za me to bylo hodne prumerne. Kniha resi sice vazna temata, ale podle meho nazoru dost neverohodne. Hlavni postavy se podle meho nazoru chovaji dost nelogicky vzhledem ke svym zivotnim zkusenostem a ja jsem tedy ani jedne z hlavnich postav neverila. Cely pribeh je hodne predvidatelny a vubec nicim me neprekvapil.

aninaji

Tak náročná témata, jako je zneužívání dětí a domácí násilí, by si zasloužila trochu lepší zpracování. Na to, čím si hlavní hrdinové prošli, jsou dost v pohodě. Zápletka je předvídatelná, některé věci se dějí z předem jasných důvodů. Konec je uspěchaný, jakoby autorka na poslední stránce zjistila, že zapomněla dořešit jednu z dějových linek.

Martinaa24

Opravdu nádherný a silný příběh. Knížka se četla sama a hlavní hrdinka Carrie mě od samého začátku přirostla k srdci. Všem doporučuji!