River Wild

River Wild https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 711 171

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

River Wild , 2019

mi.hl
10.09.2020

(SPOILER) Jsem totálně zklamaná, jsem teprve u 4.kapitoly, ale už teď mám pocit, jako by autorka pouze trochu upravila Bezpečný přístav od Nicholase Sparkse.

Myška43
06.09.2020 5 z 5

River a Carrie dva lidé, kteří zažili tolik bolesti, že by ji nepřáli ani největšímu nepříteli. Osud je svedl dohromady a oni konečně poznávají co je to hluboká a oddaná láska, že si konečně zaslouží vést normální život. Moc pěkně napsaný dojemný příběh. Škoda, že v reálném životě nemají oběti násilí a zneužívání takové štěstí, jako tihle dva.

mimisko
05.09.2020 5 z 5

Knížka co mne chytla hned od prvních řádků a to to autorka rozjíždí hned od první stránky těžkým tématem. Prostě jsem četla do hluboké noci - rána až neuplynulo poslední slovo. River byl úžasný jeho postava byla vykreslená více citlivě. Carrie byla zlatíčko a líbilo se mi jak si k sobě razí cestu. Škoda, že závěr autorka malinko odflákla, určitě by si hrdinové zasloužili ještě pár stránek navíc. Nicméně mne se to líbilo a čtení jsem si užila.

Dellphi
05.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Všechno co jsem chtěla napsat, už napsala Petriii a ve všem s ní souhlasím. Takže co dodat? Snad jen, že jsem čekala trochu jiný konec, možná nějakou pomstu jejímu manželovi? Takhle to vyřešil sám, že? Hajzl jeden. Ale i tak super. Rozhodně stojí za přečtení, ale oddechová kniha to moc není…

Petriii
05.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Super kniha! Četla se sama,hodně jsem se u ní nasmala,byla nešťastná, napnutá... Bylo to silný. Tohle téma je vždycky. Nedokážu pochopit,jak někdo může ubližovat ženě a když ona zažádá o pomoc,tak se jí nedostane? To je prostě hnus. Ale ještě víc nedokážu pochopit,jak někdo může ublížit bezbrannému dítěti!!! Prostě... Jak? Tohle mi hlava nikdy nepobere a byla bych tu sprostá jako River. Jsem matka,takže úplně chápu to,co dělal,kdyby někdo takhle ublížil mému dítěti,klidne bych vraždila. Takže jo,knížku vážně doporučuji,zase jiná romantika, krásná!

lailinka84
04.09.2020

Knizka byla fajn, jen si nemuzu pomoct, ale mela jsem celou dobu pocit pri cteni, ze uz doslova to same jsem uz "nekde" cetla.

lucie.sela
04.09.2020 5 z 5

Těžká témata života, které tvoří úžasnou knihu o naději a statečnosti. Příběh se četl téměř sám a úplně mě pohltil. Samozřejmě je to román, takže tam vše jde až pohádkově snadno, ale je to vyvážené hodně zlým z minulosti, kterou by nechtěl nikdo zažít.

jani.ruzicko
04.09.2020 5 z 5

Velmi emotivní příběh, který se četl sám =)
I u těchto těžkých témat nechyběl vtip, napětí, přitažlivost, dojetí a určitá lehkost.. já byla naprosto spokojená ❤

Damienronnie
03.09.2020 5 z 5

Parádna

Evka3814
03.09.2020 5 z 5

Krásná, emotivní kniha. Kdo čeká erotiku bude velmi zklamán. Každopádně se to četlo samo. Dvě zlomené a přitom silné duše,které se hledali až se našli. Moc pěkně napsaná kniha,sice smutná a přitom i vtipná . Bavilo mě to jejich hašteření. Mohu jen doporučit ♡

Kešu1981
02.09.2020 5 z 5

Spíš než erotika, bych řekla romantika, ale je to krásný předvídatelný příběh, rychle se čte a rozhodně neurazí.