Úlet na dva týdny

Úlet na dva týdny https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518005/bmid_ulet-na-dva-tydny-3WO-518005.jpg 4 173 29

Dillon Dawsonová zbožňuje psát romance navzdory tomu, že její poslední vztah skončil tím, že odletěla sama na Maledivy, kde měla trávit líbánky. Teď chce mít jen pro sebe dva týdny nerušeného klidu a ticha bez jakéhokoliv muže na dohled. West Oakley nejenže nevěří, že nějaký romantický vztah existuje, ale ani nijak netouží po tom, aby se přesvědčoval o opaku. Jediným důvodem, proč zamířil na Maledivy, je uniknout skandálu a strávit čas na ostrově, kde nikdo netuší, kým je. Ovšem plány se mění, a když West spočine pohledem na Dillon, zrodí se mu v hlavě jiný nápad – dvoutýdenní úlet bez závazků. Přestože Dillon ví, že jejich sexuální přitažlivost je přímo výbušná, její romantické srdce váhá. Skutečně dokáže strávit čtrnáct nocí v náruči božského Westa, který jí splní všechny fantazie, a na konci od toho všeho jen tak odejít? Nebo Dillon zvládne proměnit úlet na dva týdny v něco víc, než jen nečekané dovolenkové dobrodružství, a přesvědčit Westa, že romantický vztah skutečně existuje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Two Week Stand , 2021

Mistylady
26.03.2024 3 z 5

No, co na to říct.

Tak 70% knihy je jen sex. Jako jasný, co jiného můžu čekat od erotického románu. Ale tolik sexu je už i na mě moc.
West a Dillon přijedou na Maledivy každý z jiného důvodu. West utíká před skandálem a Dillon zase před nepovedenou svatbou.
Slovo dá slovo a domluví se, že si ty dva týdny, co tam budou, zpříjemní. No a pak už je to jen sex, sex, sex. Sex po snídani, před obědem, po obědě, před večeří, po večeři, před spaním, v noci během spánku. V pokoji, na pláži, ve vodě, na souši. A protože po 2 týdnech toho ještě nemají dost, jede ona k němu domů.
No a co myslíte, že následuje po příjezdu do USA? Anooo, opět sex.
Který teda prokládá ona psaním knihy a on chozením na tréning.

V těch 30% knihy je toho nacpaného tolik, že kdyby se to rozvrstvilo do celé knihy, mohla být mnohem lepší.

rumova_kulicka
15.03.2024 4 z 5

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou, není to zrovna žánr, který čtu. Ale anotace mě zaujala. V první půlce to byla fakt jízda plná sexu, ale taky vtipných hlášek. Pak to teda už sklouzlo do klasického romantického klišé, navíc ta vsuvka s Westovým otcem byla trochu moc, ale celkově vzato se kniha četla dobře. Vlastně na ni stačilo jedno odpoledne a večer. Takže proč ne :-)

Ála1968
06.03.2024 5 z 5

Já jsem se bavila, jasně,bylo to trošku něco jiného než River Wild, který byl úžasný,ale přesto to bylo krásně romantické

Mishaacka
06.03.2024 4 z 5

Instagram misha_cte_eroticke.romany

exotická dovolená
prázdninový úlet
erotický (opravdu) román
erotická komedie
střídání pohledu Dillon a Westa

S autorkou se potkávám poprvé a po téhle knize jsem sáhla díky recenzím a hlavně příslibem, že mě čeká velká nálož sexu. Hledala jsem nenáročný příběh a taky jsem chtěla klasický erotický román, kde je hlavní zápletkou sex , žádné velké drama.
Příběh je čtivý, docela jsem se u něj i smála = Dillon je opravdu číslo a střela

Od knihy jsem dostala vše, co jsem čekala, navíc se odehrával na tropických Maledivách, takže jsem se přenesla do ráje.
Nenáročná zápletka o tom, jak se úlet na dva týdny přesune do Ameriky a skončí svatbou... Žádné velké drama. I rádoby překvapení v tom, kdo je Westův otec, bylo spíše kulisou a výplní mezi popsaným sexem.

Dillon - poté, co přistihne svého snoubence v posteli s matkou, tak odletí na Maledivy, kde měla strávit své líbánky. Dillon byla skvěle praštěná mladá žena, která si jela léčit zlomené srdce.
Je praštěná, je to snílek a je upřímná. Hodně jsem se s ní nasmála. Jejím snem je napsat knihu a stát se spisovatelkou

West - potřebuje utéct ze svého života a tak se rozhodne pro dovolenou na Maledivách, kde očekává nudu, protože je to líbánková destinace. Hned první večer potkává opilou Dillon a hned se rozhodne, jak chce strávit svou dovolenou. S Dillon v posteli.
West mě bavil, mám slabost pro muže s dlouhými vlasy, navíc je to sportovec.

Pokud máte naladu na klasický erotický román, je tahle kniha správnou volbou. 70% sex, zbytek je spíše výplň stránek. A protože se vše odehrává jako prázdninový románek, tak proč ne. Takovou dovolenou se svalovcem s dlouhými vlasy, bych si taky nechala líbit.
Jediné, kde jsem kroutila očima, byla scéna s lahví ginu (ze které ten gin pili )= to si nějak neumím představit, jak to bylo pohodlné...

Kristy.Seb
04.03.2024 4 z 5

Věci se jeví jen tak velké, jakou jim dáváš váhu.

Velmi příjemné čtení. Prostředí Maledivich se mi moc líbilo, dokázala ho tak vykreslit, že si umím představit tam jet.

happy19
02.03.2024 3 z 5

Tohle byl průměr co úplně nenadchne ani neurazí...asi jsem čekala i více propracovanější děj,jak jsem u autorky zvyklá;-)
Oblíbila jsem si Di i Westa,jejich chemie byla skvělá:-*

,,Láska není něco, o čem se vypráví. Láska se žije."

ivousekk
16.02.2024 2 z 5

(SPOILER) Tak jo, čekala jsem klasickou romanťárnu a dostala porno v knižní podobě s tak přeslazeným koncem, až z toho trnou zuby.
Zjednodušeně - připravte se na příběh, kde se nonstop š*ká, mezitím se stihnou zamilovat a po drobné peripetii je vše růžové a zalité sluncem. Tadáá a pornopohádky je konec.

Lucie.285
14.01.2024 5 z 5

Krásná kniha plná humoru a žhavého sexu. Intimních scén je tam opravdu hodně, ale pokaždé je jiná a prostředí Malediv, kde se příběh dvě třetiny děje odehrává, mluví za vše. West se celý svůj život odmítá vázat, protože nechce být jako jeho otec. K Dillon je od začátku upřímný a domluví se, že půjde jen o to jedno, nic víc. Líbila se mi ta jeho postupná změna. Dillon je 23 a právě si prochází těžkým období, kdy jí podvedl snoubenec. Byla mi strašně moc sympatická ve všech směrech. Děj je psán z obou pohledů. Za mě doporučuji, kniha mi neskutečně sedla.

Anna195
04.01.2024 5 z 5

Ak hľadáte nejakú oddychovku plnú humoru, zaujímavých hlavných postáv a dokonalých intímnych scén, tak táto kniha je tá pravá pre vás. Značná časť príbehu sa odohráva na Maldivách, takže prostredie je ďalšia dokonalosť.

Samotný názov naznačuje, že sa v knihe bude nachádzať množstvo pikatných scén,ale aj keď ich bolo väčšie množstvo, tak ma vôbec nenudili, tieto boli fakt skvelo spracované. Opäť tu máme sebavedomého chlapa, ktorý je skutočne úprimný a na nič sa nehrá, čo sa mi na ňom fakt páčilo. Vedela som pochopiť, prečo nie je na vzťahy, zároveň sa mi páčilo zmena, akou West prešiel.

Keďže ja svojské hrdinky môžem, tak sa mi Dillon hneď sadla. Mala skvelý dar reči, ak to tak môžem nazvať , pretože keby ho nemala asi by sa s našim hrdinom ani nezoznámila. Musím poznamenať, že ich zoznámenie bolo fakt vtipné, tam som sa schuti zasmiala. Jej pomenovanie pre bývalého úplne schavaľujem, horšiu menovku po tom, čo jej urobil ani dostať nemohol.

Po celý čas bola medzi nimi neskutočná chémia, ale zároveň mali medzi sebou veľmi silné puto. Mne sa každou kapitolou potvrdzovalo, že k sebe jednoducho patria. West a Dillon boli pár, ktorý mi sadol. A ich spoločný humor či doberenie tiež stálo za to.

Zápletku skúsený čitateľ pochopí hneď, no tu som skôr chcela vedieť, ako sa obaja vysporiadajú so stúpajúcimi citmi. A že to bolo dokonalé.

moma08
18.12.2023 3 z 5

Jsem u autorky zvyklá trošku na jiný styl psaní, takže tohle mě nějak moc nezaujalo...
Byla to oddychovka, kdy začátek mě vzal více než konec.

MAU256
28.11.2023 5 z 5

Dohoda mezi Dillon a Westem, kterou jí nabídl, se prostě nedala odmítnout. Jenže 14 dnů uteče jak voda a co potom? Knížka byla zase velmi čtivá. Rozhodně jsem si její čtení moc užila.

"Dillon, když jsme tohle začali, říkal jsem ti, že ti nikdy nebudu lhát. Ale to jsem porušil - v ten okamžik, kdy jsem ti tvrdil, že jsme skončili. Nechtěl jsem to. Myslel jsem si ale, že je to jediná možnost. Věděl jsem, že k tobě něco cítím, ale namlouval jsem si, že pro tebe nejsem dobrý. Prostě že bych nemohl být muž, kterého potřebuješ. Tyhle věci mi nejdou. Nikdy jsem ani neměl vztah. Ty jsi byla první."

Kudík
23.11.2023 3 z 5

Kratší úlet, aneb rychle čtivý příběh od autorky, která napsala tituly jako "River Wild" a "Trable", které jsou minimálně o level/dva výše. Autorka tuto knihu psala, když probíhal další lockdown, ale já jí v textu nepoznávala. Postavy v podání pidi Dillon a urostlého Westa, o kterých je celý příběh a vedlejších je zde poskrovnu, jsou sympatické, ale vyzněly moc jednoduše. Celé mi to přišlo moc zrychlené a jednotvárné. Ani jsem si moc neužila Maledivy.... Zaměstnání jeho otce mě dostalo a "matka" Dillon potřebovala víc, než kávu na hlavě, o jejím ex nemluvě. Přesto jako jednohubka na večer, která měla být asi trochu i nadsázkou, ale na mě to nefungovalo, je to ideální.

georginaa
22.11.2023 5 z 5

Z nešťastného vztahu, jednoho úletu na čtrnáct dní vznikne láska jak trám. To se mi fakt líbilo, že byla tak prostořeká, nekontrolovatelná a ztřeštěná. Vždy od ní očekával odpověď, co předpokládal, že většina holek řekne. Jenže ona je jiná, myslí úplně jinak a nikdy neví, co od ní čekat. To ho imponovalo a ještě to, že je mrňavá, o proti jeho výšce. On se ale nikdy nezamilovává, vyspí se s holkou a druhý den ani o ni nic neví, ani její jméno. Tak co je teď jinak, když se Dillon neumí nabažit? Nejradši by si jí po dovolené vzal sebou domů. Jak tohle skončí, to si musíte přečíst a vřele doporučuji, jako letní romanci na jeden večer.

nada3314
13.11.2023 5 z 5

Příběh naprosto splnil mé očekávání. Chtěla jsem něco odpočinkového, ale zároveň trochu peprného. Tenhle „ ÚLET NA DVA TÝDNY“ jsem si vybrala záměrně, protože se odehrává na Maledivách. Maledivy miluji, a kdybych mohla, tak tam létám i 3x do roka. Zajímalo mě, jak se autorka popasuje s tímto ostrovem lásky, kde odlétají v 99% jen páry. Buď na svatební cesty, nebo jen tak zažít tu romantiku tam. Co tam však bude dělat samotná hrdinka na to jsem byla hodně zvědavá.

Koho by tam mohla potkat, kromě domorodců nebo zaměstnanců resortu mi nebylo jasné Alee, jooo Samantha překvapila a to hodně.

Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí, erotické scény byly vkusné a moc se mi líbila ta chemie mezi nimi. Tohle je vlastně důvod proč jsem přestala erotické knihy číst, protože tam nebyla tato chemie.

Tak jsem teď hodně mile překvapená a brzo zkusím něco dalšího z tohoto žánru. Evidentně mi BARONETKY sedí :-)

Jita160
31.10.2023 4 z 5

V tomto příběhu paní autorku moc nepoznávám.Ona umí psát velmi emočně a procítěně.Toto bylo trochu jak z rychlíku,ale ne ,že úplně špatně.
Prostě úlet...kam si jela Dillon léčit své zlomené srdce.Tam potká sexy cizince a prožije s ním bouřlivých 14.dni a nespočtu orgasmů :-O.
West si ji odveze domů,protože ještě není připravený se jí vzdát.
Jak už to bývá naskytne se něco co si West vyloží jako prozření o které momentálně nestojí a tak pošle Dillon šupem domů opět... se zlomeným srdcem.
Bože co my ženské musíme kvůli těm chlapům ještě snášet....????
Konec samozřejmě sladký jak hříšna laskonka :,-)

Moniska2410
26.10.2023 5 z 5

První kniha od autorky a já sem upřímně nadšená. Tolik lidí mi jí doporučovalo a já sem ráda, že sem na ně dala. Kniha splnila všechna má očekávání, krásný příběh, milé postavy a plno úžasného sexu.

Příjemná oddechovka přečtená za jeden den.

Dillon je autorkou romantických příběhů, jen její příběh romantický není ani trochu a ona odlétá na svatební cestu sama. Bohužel její poslední vztah se rozpadl těsně před svatbou. Ona byla skvělá, vtipná a hlavně svá . A hlavně byla magnet na trapasy.

West se na stejné místo vydal, aby unikl pozornosti médií po posledním skandálu a doufá, že si odpočine a nebude ho nikdo otravovat. Jen nebyl moc upřímný k Dillon a když se dozvíme víc o jeho minulosti a rodině, což teda překvapilo i mě, tak se pak vůbec nemůžeme divit, že má strach ze vztahů.

Jen co se ti dva potkají začne to mezi nima krásně jiskřit. To jejich pošťuchování a flirtování bylo skvěle uvěřitelné.

Já sem si knihu náramně užila, měla sem pocit jako bych na těch Maledivách byla s nima, ležela v houpací síti a popíjela Long Island Iced Tea. Jestli se chcete zase ponořit do teplého počasí a zažít krásný příběh plný skvělého sexu, po knize určitě sáhněte.

petraLI
25.10.2023 4 z 5

Moje první kniha od této autorky a nebylo to špatné. Nějaký extra příběh se zápletkou nečekejte, ale příjemnou a trochu uspěchanou oddechovku.

KajinaH722
24.10.2023 4 z 5

Příjemná oddechovka u které jsem se i zasmála. Jen ten konec,už byl dost zrychlený.

Dolikcek
19.10.2023 2 z 5

Klasická oddechovka na pár večerů, ale přišlo mi že se v knize vlastně nic nestalo, pár vtipných momentů. Za mě neurazí nenadchne znovu číst netřeba.

miloslava3256
18.10.2023 4 z 5

Tak tady se pěkně nasmějete. Hodně humoru vs utrpení hlavní postavy, která přijela sama na své líbánky. A vlastně díky Westovi, kterého potká se ji otočí život. Romantika, že potkáte ideálního chlapa kdy jste to nečekali. Přibližně 3/4 knihy jsou na ostrovech a pak najednou se v 1/4 knihy vše vyřeší. Bylo to vzaté opravdu rychle. Škoda, mohlo být částí za Westa jak to prožívá. Opět příjemná oddechová víkendovka.

romantika

2014  81%Trable
2020  90%River Wild
2015  77%Bouřlivák
2015  82%Zkrocení bouřliváka
2023  79%Úlet na dva týdny

Kniha Úlet na dva týdny je v