River Wild

River Wild https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445402/bmid_river-wild-qKy-445402.png 5 711 171

Nové město. Nová identita. Těhotná a bez pomoci. Na útěku před minulostí, která mě nikdy nesmí znovu najít. River Wild. Náladový. Nevypočitatelný. Zmetek. Tak to je můj nový soused. O přátelství s Riverem nemám sebemenší zájem. Stejně tak on o mě nezavadí pohledem. Jednoho dne mi ale pomůže zachránit opuštěného psa. Ten den jsem v jeho očích spatřila cosi, co moc dobře znám. Smutek. Bolest. Osamělost. Tyhle věci jsou pro mě denním chlebem. I když ani jeden z nás o přátelství nestojí, osud nás přivede k sobě. A potom, jako blesk z čistého nebe, už z nás nejsou jenom přátelé, ale něco víc. River a já máme každý svoje tajemství. Kostlivce ve skříni. Ale to nám nestojí v cestě. On rozumí mně. A já rozumím jemu. Poprvé v životě zažívám něco, o čem jsem dosud slyšela jenom v pohádkách – štěstí. Jenomže žádné štěstí netrvá navěky. Ne pro lidi, jako jsem já. Moje minulost je mi v patách, slídí, čeká a připravuje se na ten správný okamžik, aby mi to všechno vyrvala z náručí.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

River Wild , 2019

aninaji
24.08.2021 3 z 5

Tak náročná témata, jako je zneužívání dětí a domácí násilí, by si zasloužila trochu lepší zpracování. Na to, čím si hlavní hrdinové prošli, jsou dost v pohodě. Zápletka je předvídatelná, některé věci se dějí z předem jasných důvodů. Konec je uspěchaný, jakoby autorka na poslední stránce zjistila, že zapomněla dořešit jednu z dějových linek.

Martinaa24
09.08.2021 5 z 5

Opravdu nádherný a silný příběh. Knížka se četla sama a hlavní hrdinka Carrie mě od samého začátku přirostla k srdci. Všem doporučuji!

jennefer
05.08.2021 4 z 5

Ve zkratce - knihu jsem otevřela v deset hodin večer, že u ní usnu ...a usnula jsem až v půl páté ráno po tom, co jsem ji dočetla. Tak asi tak nějak :-D

Karin94
10.07.2021 5 z 5

MILUJEM RIVERA WILDA!! Jednoducho ho zbožňujem, a nech si hovorí kto chce čo chce, on je jednoducho úžasný!

Moja prvá knižka od tejto autorky a opäť musím povedať klobúk dole a WOW! Toto sa mi snáď ešte asi ani nestalo, že prvá kniha hneď plný počet bodov.

V knihe nebola ani jedna jediná chybička. Celý dej a postavy boli proste dokonalé, a vyslovene som ich/ju žrala aj s navijakom. Bolo to smutné, romantické, vtipné, dokonca kniha skoro na konci už, bola tak hrozne vtipne napísaná, že mi tiekli slzy od smiechu. :D

Autorka to proste napísala tak, ako má jedna poriadna a úžasná kniha vyzerať. Vôbec tam neobmielala hlúposti okolo knihy, ktoré by čitateľa nezaujímali, kapitoly boli kratučké. Proste táto kniha bola celá dokonalá, a ja som ju zhltla jedným dychom.

Skôr ma mrzí to, že keď natrafím na nejakú užasnú knihu ktorej musím dať vždy plný počet bodov, prečo také knihy nemôžu byť napísané na aspoň 500 strán? Vždy, ale snáď asi pokaždé majú cca do 300 strán len. No nič..

Každopádne.. Ak sa aj vy chcete zamilovať do Rivera Wilda (čo sa určite zamilujete hneď, ako chytíte do ruky túto knihu) a chcete pri nej plakať a smiať sa zároveň, tak toto je stvorené práve pre vás! Odporúčam ju všetkými desiatimi a...

P.S. ZBOŽŇUJEM RIVERA WILDA!! :D

martina1797
06.07.2021 4 z 5

Začátek celkem drsný, ale pak se ukázalo, že je to vlastně celkem milá romantická oddechovka. Po pravdě úplně něco jiného, než jsem čekala. Závěr mě trošku překvapil, ale fajn.

Domkar9116
28.06.2021 5 z 5

Hodnocení je zasloužené. V daném žánru je to jedna z nejlepších knih. Konec mi možná přišel malinko uspěchaný a semlelo se to najednou moc rychle všecko. Ale prostě.... přečtěte si to. Zasloužených 5 hvězd.

Raislin
10.06.2021 5 z 5

Silný příběh. Kniha je krásně napsaná! Je čtivá a jednoduše nešla odložit. River a Carrie mají plno ran osudu z minulosti, ale naštěstí se s tím naučí žít a najdou si cestu k sobě. Epilog už je jen třešnička na dortu pro romantické srdce.

fa.sci.ko
02.06.2021 3 z 5

Jak už tu někdo psal. Začátek byl zajímavý a dobrý, ale pak už to šlo jenom z kopce, protože se z knihy stala typická klišoidní romantika s nepříliš dobrými postavami.
River i Carrie měli potenciál, který ovšem autorka nevyužila a především chování Carrie se mi, vzhledem k tomu co zažila doslova před pár dny, úplně nezdálo.
Konec byl už od první kapitoly šíleně předvídatelný, dokonce i epilog musel být všem, kdo už někdy něco přečetli, jasný.
Za mě velký průměr a upřímně úplně nechápu těch 91 %.

Pája699
20.05.2021 5 z 5

(SPOILER) River Wild a Carrie, jak já jsem si je oblíbila hned od prvních stánek i když to nebylo zrovna veselé čtení. Tato kniha je hlavně zaměřená na domácí násilí a zneužívaní dětí, ale jsou tam i pasáže u kterých se od srdce zasmějete. Dvě duše, které hledají nový začátek ve svém životě…každý má svou minulost…jak se s tím poperou a jak to s nimi dopadne? Děj předvídatelný, tak to není zase tak těžké uhádnout .-) Mě to i tak neskutečně bavilo a přečteno za jediný den. Souhlasím s ostatními, že konec mohl být více rozvinut. Klidně by se mi i líbilo, kdyby tam bylo pár stránek z pohledu Neila. I tak dávám 5 hvězd. Jen si vždycky říkám, proč je to zase policajt??

tynka65
14.05.2021 4 z 5

River Wilde je velmi dojemný příběh postupného sbližování dvou těžce raněných duší, které si prošly svým vlastním peklem.... Opravdu silný příběh, který nechápu proč je řazen mezi erotiku. Pro mě to bylo emoční drama, které mě epilogem málem způsobilo infarkt.

Knížka mi hodně připomíná Bezpečný přístav od Nicholase Sparkse, který mám opravdu ráda jak v knižní tak filmové podobě.
Jen jsem celou dobu čekala na TO drama, které víte, že přijde a nakonec se odehrálo na jedné stránce. Škoda, že konec neměl více prostoru, ale po nějaké další knížce od Samanthy Towle v budoucnu ještě určitě sáhnu

tanecnica
06.05.2021 4 z 5

Romantička, která se dá číst. Samozřejmě už od začátku víte, jak vše dopadne, ale děj plyne přirozeně, dá se tomu věřit, pobavíte se. Takže, proč ne. Ale velkou literaturu nečekejte.

LucieDufy
05.05.2021 5 z 5

Za mě dokonalá knížka, která vyvolá spousty emocí. Pohoda, smích, pláč. Krásný příběh, krásně napsané, velmi čtivé. Konec knížky byl úžasný, až jsem i na pár minut nedýchala. Doporučuji všemi deseti!

bezzink
20.04.2021 5 z 5

Jo! Konecne! Konecne kniha daneho zanru, ktera neni prospikovana sexem na kazde druhe strance. Konecne to dava smysl a ti dva se doberou ke vztahu a sexu tak jako v beznem zivote, proste postupne. A ani se to nehemzi slovy s.kat a pero a kurba miliardakrat na kazde strance.
Proste krasna oddechova cetba, ktera je vic romanticka nez eroticka, ma vcelku i hloubku a zajimavy pribeh. Navic boze ten prebal, no slintam. :)) 5 hvezd jak vysitych.

bekule
19.04.2021 5 z 5

Nechápu proč je zařazeno jako erotický román. Je to velmi dojemný příběh pomalého sbližování dvou těžce raněných duší. Podobně jako komentář přede mnou epilog mě málem porazil. Je zbytečné cokoli psát dál Evule 114,Ewik,Ketfl ......to vystihli dokonale.

Evule114
18.04.2021 5 z 5

Dávám jedinou radu: Nečtěte knížku, pokud druhý den brzo ráno vztáváte do práce. Já četla do noci a nemohla knížku odložit, dokud nebudu na konci :-). A pak to ráno v práci byl děs :D. Jediným slovem STRHUJÍCÍ!!!! Opravdu velice krásný příběh dvou křehkých duší. S normálním erotickým románem bych to vůbec nesrovnávala. River měl opravdovou hloubku a byl dechberoucí... a to jsem se na začátku bála jaké to bude a byla jsem víc než v šoku jak skvělý příběh to byl a jak píše autorka, tak i mě se tento příběh vryl do srdce. A z toho epilogu? Jsem měla zástavu srdce, i když jsem si pořád říkala, že si autorka trošku utahuje :-) ale i tak to byl dokonalý zážitek. Můžu jedině vřele doporučit a pokud někdo váhá, tak neváhejte je to nádherný příběh.

mysanda20
18.04.2021 5 z 5

Jedním slovem krása,moc se mi kniha líbila

anngelina
12.04.2021 5 z 5

Nejlepší kniha tohoto žánru co jsem četla! Oceňuji pomalý vývoj vztahu hlavní dvojice, ale není divu... Jediné co mi připadalo křečovité byli některé popisy jak ze scénáře, krátké a bez duše, jako kdybych koukala na film. Ale příběh naprosto strhující, geniální. Dialogy také skvěle. Vybrecela jsem snad celou řeku. River.

Kudík
10.04.2021 5 z 5

(SPOILER) To už snad ani není náhoda, ale toto je má aktuálně 3. přečtená kniha v řadě, kde je záporák v policejní uniformě.
Něco málo o obsahu jsem tušila z anotace a "štítků", ale přesto jsem ráda za varování/poznámky od autorky. Osobně tato témata nemám ráda, ale přiznám se, že se mi "snáz" čte, když je obětí dospělá osoba než dítě. Zde jsou postavy jako River (který se z počátku opravdu choval vůči Zrzce jako syn Máří Magdalény), ale i tak to musel být úžasný Mstitel a pro jeho chování jsem měla pochopení. No a Carrie, ta mě přímo bavila. Neumím si představit, co s člověkem udělá jen jeden traumatický zážitek, ale být tak úžasnou postavou, silnou a nezlomenou i po 7letech.... Nečekala jsem, že se u jejich slovních projevů, Mazla, oprav nadávek, průběhu ovocného těhotenství a následně porodu, budu tak moc bavit. Sice jsem při epilogu měla málem zástavu, ale "táma"..., to bylo doslova světlo na konci tunelu.

oresvo
04.04.2021 5 z 5

Uff, kniha má vysoké hodnocení a má ho právem.
Nejdřív jsem cist nechtěla , nemám rada tema zneužívání a násilí, ale recenze mě přece jen premluvily. Nelituji toho.
Začátek je drsnej, ale diky němu se přede mnou otevřel krásný příběh. Četlo se to krásně, svižně, jedním dechem. Na konci jsem sice brečela ale ten epilog mě dostal.
Za mě velmi silný příběh, jak se odrazit ode dna až ke štěstí a lásce.

Buchtičkajani
03.04.2021 5 z 5

Smutný a silný příběh, nečekejte červenou knihovnu.