Gentleman devět

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/413423/gentleman-devet-dZK-413423.jpg 472
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, Baronet

Gentleman Nine (2018)

Kniha Gentleman devět

malazluta
dnes

Příjemný, pohodový příběh, kterému skoro není co vytknout - no, skoro - na můj vkus byl konec trošku víc přeslazený a poněkud jsem nechápala dlouhé rozhodování hrdinky, když za mě byla volba více než jasná:-)

peitho.1
včera

Příjemná a dobře napsaná žánrovka. Jak už to u těchto knih bývá, tak originalitou moc neoplývá, ale četla se dobře. Na odpočinek, kdy se vám nechce moc přemýšlet je to ideální volba.

LenRan
včera

Moc pěkné, bavilo mě to. Trošku bych ubrala na kladech hlavní hrdinky, byla to Matka Tereza křížená s Claudií Schiffer a všichni ji milovali, ale ok, i takové mezi námi jsou :)

Lil30
předevčírem

Kniha byla hezká, trošku vtipná, zároveň smutná. K odpočinku je moc fajn, ale na více přečtení podle mě není, četla jsem lepší.

PetraN17

Na odpoledne dobré, jsou ale i lepší ....

Cometka

Takový zlatý střed, nenadchne a neurazí. Ani nemůžu říct, že by se mi to rychle četlo, protože jsem se v některých pasážích dost nudila, ale jak jednohubka na dvě odpoledne, proč ne.

Ivet1990

Kniha mě velmi překvapila. Děj krásně plynul a nebyl zbytečně zdlouhavý. Příběh mě bavil nejen číst, ale byla jsem i zvědavá jak to dopadne. Moc dobře se mi kniha četla

margitka13

No takže... Čakala som tak trošku iný príbeh. Zdalo sa mi akoby sa to v jednej časti knihy cele utlo a zrazu začal iný príbeh. Ten nápad s G9 sa mi páčil. Tak trošku som dúfala že tam bude naozajstný "gentleman". Na to, že je to erotický román mi tam chýbala vášeň a originalita. V deji som v podstate nenašla nič nového alebo zaujímavého pre čo by som sa k tej knihe mala vrátiť.
Ale kniha sa čítala rýchlo a ľahko.