Gentleman devět

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413423/big_gentleman-devet-dZK-413423.jpg 3.9604
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet

Gentleman Nine, 2018

Kniha Gentleman devět

Nermal

Rozhodně se nedejte odradit od čtení negativními komentáři. Protože toto je přesně ten typ knihy, kterou bude každý hodnotit jinak. Ale kdo má rád současnou romantiku a pozvolné příběhy o lásce se šťastným koncem, tomu určitě při čtení nic vadit nebude. A je lepší, než se zdá podle anotace.

Leído

Příjemné letní čtení. Kniha měla vše, co mít měla. Byla dobře napsaná, dynamická, žádná slabá místa. Tahle autorka mě asi do kosmu nikdy neodsřelí, ale nepíše špatně a tuhle knihu považuji za jednu z těch lepších. V rámci žánru dobrá práce.

LucieVero

Tahle kniha mě docela zklamala...Začátek se táhnul,pořád se tam řešilo jedno téma dokola.Pak se tam trošku něco dělo a konec byl takovej rychlej a nezáživnej.Znovu bych si to nepřečetla.

Lenka_S

Příjemná oddychovka u které jsem se bavila. Všechny tyto knihy mají předvídatelný děj, jediným překvapením pro mě byl skutečný důvod rozchodu s Rorym

Artep071

Bylo to nenáročné , romantické , sladké, snad možná i místy sexy , ale nějak mě to nepohltilo a s odstupem času si nejspíš ani nevzpomenu o čem tento příběh je .. Kdybych mohla tak dám 3 a 1/2 * .. přesto to bylo moc fajn napsané :)

janina66

Moc hezký příběh. Čtivý, romantický, dojemný. Amber měla opravdu těžké dilema, ale nakonec rozhodlo srdce. I já jsem doufala, že se tak rozhodne. Byla to pro mě oddychová a příjemná četba.

Ála1968

Tak nějak jsem na rozpacích.Nebylo to špatné,ale žádná hitparáda.Tak nějak mě to nenadchlo.

vladka16
07.12.2021

Potřebovala jsem vypnout a číst něco nenáročného. Tak jsem to zkusila a ono to zafungovalo, jsem příjemně překvapená, taková milá jednohubka pro podzimní večery.