Gentleman devět

Bývali jsme tři kamarádi. On byl ten podivín. Já byl ten playboy. A ona byla ta kráska. Hluboko uvnitř jsem chtěl vždycky jenom ji. Nechával jsem si to pro sebe, protože jsme s Rorym uzavřeli dohodu, že oba necháme naši kamarádku Amber na pokoji. Jenže lhal. Já šel na univerzitu a získal ji on. Amber se nikdy nedozvěděla, jak mi tehdy bylo. Zůstali spolu potom celé roky – než jí zlomil srdce. Navzdory tomu všemu, i vzdálenosti mezi námi, jsem s ní zůstal v kontaktu. Když jsem se dostal pracovně do Bostonu na tříměsíční stáž, Amber mi poskytla svůj volný pokoj. Pořád se ještě vzpamatovávala z rozchodu a dávala si od mužů pauzu. Jeden večer jsem však v jejím počítači zahlédl něco, co mě šokovalo. S určitým váháním totiž oslovila mužskou eskortní službu. Bála se chodit na rande, nechtěla zas skončit se zlomeným srdcem, proto hledala sex bez vztahu. Mísila se ve mně žárlivost, potřeba ji chránit – i zvědavost. Amber si vybrala Gentlemana Devět a zaslala mu zprávu. Byla k němu otevřená a mimo jiné mu přiznala, že ji fyzicky přitahuje její kamarád – já. Předpokládala, že u mě nemá šanci – a taky mě měla za totálního děvkaře. (Vzhledem k okolnostem je to celkem ironie.) Nakonec si s Gentlemanem Devět sjednala schůzku v hotelu. Byla v šoku, když jsem se tam ukázal já – s nabídkou, o níž jsem upřímně doufal, že ji neodmítne....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413423/gentleman-devet-dZK-413423.jpg 3.9415
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet

Gentleman Nine, 2018

Kniha Gentleman devět

johana3160
dnes

(+ SPOILER) Bohuzel PW neprekvapila. Pokud se spoji s jinou autorkou je to super, ale tohle je jeji druha kniha jako samostatne autorky a stoji to za prd. Vsechno mi prislo hrozne ploche, nevykresalo to jiskru emoci, mozna ke konci kdyz do toho vstoupil Rory tak trochu, ale i tak to bylo... slabota.
SPOILER: Navic to na konci autorka zabila matematickou chybou (nezlobte se ale ja si toho vsimam), pry 11 let od nehody, ale at pocitam jak pocitam me vychazi minimalne 14-15let. Ji bylo 14, jemu 16 na vejsku se tam chodi v 18 , tedy 2 r, pak 9 let s Rorym (sledujete uz jsme na 11), nejaky mesice do svatby dobra nechame plavat a pak rok nez pocali a mala rikala ze jsou ji 3 to jsou plus minus 4roky a jsme na 15... i kdybych nahodou zacatek blbe pochytila jasne psala ze s Rorym byla pres 9 let a male jsou tri... nejak ji to furt nesedi... jsem rypak, ja vim, ale tyhle detaily me hrozne vytaci:(

petaSk

O erotický román se nejedná ani náhodou; všudy všeho dvě erotické scény. Postavy zidealizované, děj předvídatelný a naivní, klišé až do stropu. To všechno ale asi k žánru patří. Knížku jsem si přečetla, protože jsem doufala, že by se aspoň tady mohly obrátit role a kluk by nemusel být tím, co má pořád navrch. Bohužel se tak nestalo, a já dostala klasickou šablonu eroticky laděného příběhu. Kniha se ale četla rychle a nenudila.

Vendulik

Příběh mohl být více propracovaný a rozchod s Rorym mi taky moc neseděl. Kniha byla čtivě napsaná, to ostatně všechny knihy této autorky ale něco mi v příběhu chybělo a mohu říci ani jednou jsem se nezasmála. Je to škoda. Bylo to jedno velké klišé. Pro mě zatím nejslabší kniha autorky. Popis tady na databázi je lepší, než samotná kniha.

Mesicnililie
28.12.2020

Čtivé ale nijak to neoslní. Taková tuctovka na čtení do vany:-)

Alnima
21.12.2020

Ze stylu autorčina psaní si na zadek asi nesednu, ale z této knihy ano. Jsou tu originální nějaké prvky, spousta mouder a hlavně se mi líbila přímost dvou hlavních hrdinů. Bylo osvěžující, že v knize nebylo milion tajemství, která všechno ničí až do poslední chvíle. Taková hezká předvánoční knížka :)

JanuldaN
18.12.2020

Oddechová knížka plná romantiky. Jak nemám ráda příběhy, kde se vyskytuje milostný trojúhelník, tady mi vůbec nevadil - spíše naopak :-)

knihomolkaJani
08.12.2020

Musím říct, že tato kniha mě svou anotací ihned zaujala. :) A svým slibům taktéž dostála, byla skvělá od začátku až do konce. Konec na mě byl možná maličko táhlý, ale jinak této knize nemám co vytknout. Určitě něco pro nenáročné čtenáře, kteří mají rádi romanticko-erotické příběhy. A tato velice vyvedená obálka je už jen třešnička na dortu, která celý příběh krásně dokresluje k téměř dokonalosti. :)

Lee7
30.11.2020

Tak jo, tohle byl úplný jiný doušek než Láska online. Přesně ten správný šmrnc, humor, akce a i drama.. na to nezapomínejme.. nebyla natahovaná a četla se sama. :) příběh mi něco připomínal a až neuvěřitelné, jak skutečné..