Hříšné dopisy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala. S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemnější tajemství a vytvořilo se mezi námi pouto, o němž jsem věřila, že se nikdy nezlomí. Přesně to se ale jednoho dne stalo. Pak zničehonic dorazil dopis. Dopis plný osm let potlačovaného vzteku. Neměla jsem na vybranou a musela mu konečně vysvětlit, proč jsem kdysi přestala odpovídat. Griffin mi odpustil a přátelství jsme obnovili. Teď jsme však dospělí a naše vzájemné pouto v nás zažehlo jiskru. Dopisy, které byly ze začátku plné flirtu, se postupně změnily na dopisy plné hříchu. A tak další logický krok je sejít se osobně. Griffin to však odmítl a prohlásil, že je to tak nejlepší. To mi však nestačilo, a tak jsem se ho vydala hledat. A tím, co jsem zjistila, se všechno změnilo…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445390/big_hrisne-dopisy-Oqz-445390.jpg 4.1642
Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Dirty Letters, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (135)

Kniha Hříšné dopisy

Toledo
02. července

Příjemné čtení a po dlouhé době i pěkná a vkusna obálka k tomuto žánru.
Nenadchne ani neurazi takže za mě 3*

zp87
23. června

Krásné, něžné, hodně romantické, hodně dojemné a rozhodně ne nějak moc erotické.
Na dnešní dobu (a my, co už máme v tomto druhu literatury něco načteno, si to můžeme mezi sebou říct) to bylo velmi umírněné.
Babičky (ne ty moderní, myslím ty klasické) by se možná křizovaly, ale 16ti leté neteři bych tuto knihu klidně dala k narozkám (14 leté raději ale ne).
Griffin byl dokonalý chlap (opět, v těchto románech jsou prostě chlapi dokonalí, víme, že...) ale Luca mě pak už docela štvala. Já vím, já vím... Měla své problémy, ale proboha, takto ho trápit? Je zbytečné zacházet do podrobností, zkrátka - mrzelo mě, že od ní nevidím víc snahy, zato on se snažil za oba.
No a na můj vkus zde bylo ke konci až moc dojemných momentů, posmrkala jsem myslím 3 kapesníky (což je na mě u romantické knížky fakt dost), a říkám si, jestli to nebylo zbytečné, takto drásat rozháraná srdce čtenářek.


aquaver
19. května

Jakmile někde vidím slova dopisy, dopisování, vzkazy... Tak si to prostě dřív či později musím přečíst. A tahle knížka není výjimka :) Zatímco od Penelope Ward je to už má druhá kniha (první byla Až léto skončí), tak od Vi Keeland jsem nic nečetla a tohle byla první (tedy aspoň to tak tuším)... Už asi chápu proč jsou tyhle dvě autorky tak oblíbený... No stručně řečeno... Líbilo se mi to. Jsem spokojená jak s dějem, postavami,... No prostě se vším. Teď si opravdu nemůžu vzpomenout na něco co by mi vadilo. Takže rozhodně doporučuji. A určitě se někdy zase pustím do dalších knih od autorek.

marta14
16. dubna

Dávám 4,5 hvězdičky... Čekala jsem trochu jiný příběh, ale i tak se mi to moc líbilo.

Pasadenka
08. dubna

Ano, ano a ještě jednou ano! Toto byla naprostá bomba. Totální romantika! Vedlejší postavy taky skvělé a příběh absolutně nezapomenutelný, který mě hodně tahal za srdíčko! Dopisy, kterými si k sobě milenci našli cestu, a láskou k sobě se jim povedlo i po letech vypořádat se se svými šrámy. Moc mi to sedlo. :)

cukrovka
17. února

Hříšností tam moc nebylo. Je to ale příjemná a čtivá romantika.

Ála1968
14. února

Krásný příběh plný romantiky,lásky,vkusné erotiky a dojetí.Ke konci jsem už jen brečela.Byla to nádhera.

Artep071
02. února

Hříšné dopisy???? .... no čekala jsem víc hříšnosti :) ...
Zvláštní a docela náročné téma , bohužel i přes všechnu snahu autorek , jsem to Luce moc nebaštila , něco mi tam chybělo ...
škoda mohlo to být mnohem víc zajímavější ...
Postava Griffina byla , ale úžasná .. ten kluk v pětadvaceti věděl přesně co říct a mělo to jiskru a bavil mě ...juuuuu takovej mazel ...
poslechli jste si jeho topovou písničku??..... Luka.... Tak zde je odkaz ... :)

https://griffinandluca.bandcamp.com/track/oh-luca

Každopádně to bylo fajn nenáročné počteníčko ...

1 ...