Hříšné dopisy

Hříšné dopisy https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445390/bmid_hrisne-dopisy-Oqz-445390.jpg 4 790 160

Nikdy na něj nezapomenu – na muže, jehož jsem nikdy nepotkala. S Griffinem Quinnem jsem si v dětství psala. Během let jsme se přes stovky dopisů spřátelili, svěřovali si nejhlubší, nejtemnější tajemství a vytvořilo se mezi námi pouto, o němž jsem věřila, že se nikdy nezlomí. Přesně to se ale jednoho dne stalo. Pak zničehonic dorazil dopis. Dopis plný osm let potlačovaného vzteku. Neměla jsem na vybranou a musela mu konečně vysvětlit, proč jsem kdysi přestala odpovídat. Griffin mi odpustil a přátelství jsme obnovili. Teď jsme však dospělí a naše vzájemné pouto v nás zažehlo jiskru. Dopisy, které byly ze začátku plné flirtu, se postupně změnily na dopisy plné hříchu. A tak další logický krok je sejít se osobně. Griffin to však odmítl a prohlásil, že je to tak nejlepší. To mi však nestačilo, a tak jsem se ho vydala hledat. A tím, co jsem zjistila, se všechno změnilo…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Dirty Letters , 2019

petulkapeta
05.09.2020 5 z 5

tak popravdě miluju knihy kde si dva pišou dopisy a ani tento nebyl vyjimkou...nadherny přiběh lasky Luky a Griffina,který přežil bolest a nenavist a buh vi co ještě..stoji to za to...

NikolaSkop
04.09.2020 5 z 5

Tak tuhle knihu jsem precetla behem chvilky! :) Cetla se prakticky sama. :) za me tedy urcite stoji za precteni. :)

kikizubik
03.09.2020 3 z 5

Zaujala mě anotace, tak jsem si řekla proč ne....Nicméně jsem měla dost velká očekávání, která se nevyplnila, ale hlavní protagonisté byli sympatičtí a jejich chemie byla přímo hmatatelná, i když se mi zdálo, že ten jejich vztah byl dosti urychlený...No nevadí...
Griffin byl chlap, kterého jsem Luce upřímně záviděla a fandila jsem jim, ale každou přečtenou knihou v tomto žánru zjjištuji, že to není čtivo ve většině případech pro mě.

Damienronnie
01.09.2020 5 z 5

Opäť nesklamala

lucie.sela
01.09.2020 1 z 5

Za mě kniha celkem zklamání. Přišlo mi jako by jí psala jen P. Ward bez spolupráce s Keeland. Připomíná mi to knihu Řekni něco legračního, ale místo jejího opilého telefonu napíše on opilý dopis. No a pak už vše jede jako po másle. Uvidí se naživo, zjistí jak se pořád neskutečně milují a to je vlastně celé. Chybí mi tam nějaké dorážení, vtip, zápletka jak jsem u Keeland zvyklá. Spíš mi to přišlo jako deník agorafobika a jak se s tím vyrovnat.

lusitta05
31.08.2020 4 z 5

Celkom fajn príbeh, taký sladký. Aj ja by som chcela na dopisovanie takého Griffina, z ktorého sa vykľuje krásny chlap s krásnym hlasom. Ale žeby mal toľko trpezlivosti, sa mi až nechce veriť. Super rozprávka na letné dni.

Evka3814
31.08.2020 5 z 5

Romantická,smutná a velmi čtivá kniha se sladkým koncem. Co jiného od těchto autorek očekávat♡Postavy jako den a noc ....a přece to dopadlo dobře. Mimochodem...obálka je velmi koukatelná;)

Wabinka
30.08.2020 3 z 5

Knihy od Vi mám ráda a vždy se těším na její další novou knížku.I ve spoluautorství s Penelope.Tady mi asi jen trošku chyběla chemie mezi Griffinem a Lucou. Některé záležitosti byly dost uspěchané a zmatené,i když to tak možná mohlo působit díky překladu.Ale i tak to byl pěkný odpočinkový příběh.Moc se těším,že ještě letos mají vyjít další tři knihy od této skvělé spisovatelky.

adela2230
30.08.2020 4 z 5

Kniha je super, ale příběh mě zas tak neupoutal. Autorky mám moc ráda, ale tahle kniha mě tak moc neuhranula. Jinak je příběh skvěle propracovaný a je zde i ukázka nemoci. Ale na pět hvězdiček to bohužel nestačí.

georginaa
30.08.2020 5 z 5

Opravdu nádherný příběh plný emocí, reality, smutku i humoru. Pamatuji si, že jsme si takhle též psali ve škole s dětmi ze SSSR. Ráda jsem dostávala dopisy a posílala. Vi a Pen si vždy umějí vybrat téma, které dává naději nebo poukazují, jak se dá jakýkoliv problém řešit. Za to je moc obdivuji a vždy se těším na další příběh. V této knize mě ovšem neskutečně dostala píseň, která je překvapením. Pouštím si ji stále dokola a jsem za to moc vděčná, je to něco navíc, co potěší.

Myška43
29.08.2020 5 z 5

Děkuji autorkám za další čtenářský zážitek. Skvěle napsaný romantický příběh. Poslední třetinu jsem střídavě bulela a smála se, no a pohádkový epilog je třešnička na dortu. Vi a Penelope miluju Vás a těším se na další příběhy.

Petriii
29.08.2020 3 z 5

Obě spisovatelky miluju a miluju i jejich knihy,vždycky vím že se u toho nebudu nudit, píšou poutavě, mají krásné nápady, hlavní hrdinové mi povětšinou sednou,prostě super!
Ale tenhle příběh mě až tak neuhranul,až tak mě neoslovil. Napsany skvěle,jako vždy,ale prostě jsem nebyla schopna se úplně začíst a Griffin s Lucou mi k srdci nepřirostli. Ale za přečtení to stojí,prostě dobrý,zlata střední cesta 3*.

hana1039
29.08.2020 5 z 5

Nádherný příběh jako vždy, když se pustí do psaní tohle duo, tyhle dvě skvělé autorky :-) Nejen, že tam je jako obvykle láska, emoce, ale taky je to o tom, že lidé, kteří trpí panickou hrůzou z něčeho, co kdysi prožili, mají naději, že se z ní mohou pomalu,krok za krokem vymanit, a pokud ještě mají oporu ve správných lidech a hlavně v partnerovi, tak je to pro ně obrovské plus... Tleskám tomuto nápadu,protože vznikla krásná romantická kniha se zamyšlením nad tím, že co je pro nás normální, tak pro ty, co trpí touto,, nemocí,, je to nadlidské úsilí... I slzička ukápla, ale to je v pořádku, ten děj si ji zasloužil...

jani.ruzicko
28.08.2020 5 z 5

Krásné, smutné a dojemné najednou =)

Od autorek už ani nic jiného nečekám, ty zklamat nemohou.
Za mě parádní jednohubečka a mohu doporučit ❤

silvinek
28.08.2020 5 z 5

Moc povedená romantika se sympatickými hrdiny, u které jsem se nejednou uvolněně zasmála. Zároveň v ní ale nechybí prvky vážnějších témat k zamyšlení, nastínění života člověka s fóbii - to jsem hodně ocenila a z běžné romantické knihy se pro mě rázem stala kniha s výjimečnějším postavením mezi ostatními tohoto žánru.

Jeanine8
27.08.2020 5 z 5

Pro romantičky to pravé :-)

marianamik
27.08.2020 5 z 5

Ďalšia super kniha od tohto dua autoriek. Bola to doslova a do písmena lahôdka. Dievčatá, píšu veľmi dobre. Teším sa na ďalšie ich knihy.

Kukicka
27.08.2020 3 z 5

Napsane to bylo jako vzdy paradne. Tahle dvojice nemuze snad primo zklamat, ale pribeh mi tentokrat k srdci neprirostl a znovu bych si knihu neprecetla

LilianaFalcon
26.08.2020 4 z 5

V rámci žánru opět skvělé. Tomuhle autorskému duu to zkrátka klape, zatím to pro mě vždy byla sázka na jistotu.
Tahle knížka se jim taky povedla, i když k mým nejoblíbenějším patřit nebude.
Sice se mi líbilo, jaké problémy autorky hlavním hrdinům přiřkly, ale když se nad tím zamyslím, něco tomu chybělo a působilo to vlastně hrozně divně.

Majuš333
26.08.2020 5 z 5

Opäť skvelá pecka od môjho obľúbeného dua autoriek :) Ale nič iné som od týchto dám ani nečakala, nikdy nesklamú ;)