Taju pro tebe

Čekanka dostává tipy na svádění od vysportovaného playboye - dokud pravidla nezmění láska. Plachá, neprůbojná dívka si nechá radit od světáckého ragbisty – dokud láska nezmění pravidla hry. Nespolečenská Joellen Bixbyová má každou sobotu dostaveníčko – se svým kocourem, škopkem zmrzliny a fantaziemi o neskutečně pohledném Michaelu Maddoxovi. Tolik po něm touží, ale jak by asi tak mohla nedosažitelného generálního ředitele získat, když prakticky splývá se šedí pracoviště? Řešení je možná blíž, než myslela. Cameron McGregor je nafoukaný potetovaný kapitán skotského rugbyového týmu. Právě se nastěhoval do bytu naproti Joellen. Cam je notorický playboy a není Joellenin typ – ani trochu ne –, ale nabídne se, že zakřiklou dívku naučí vše, co ví o podněcování touhy. Pod Camův skotský kilt už nahlédla spousta žen, ale Jo je jiná než všechny ostatní. Sama se považuje za ošklivé káčátko, ale Cam ji vidí úplně jinak: připadá mu bystrá, vtipná a nesmírně sexy. Joellen díky němu získá sebejistotu a celá rozkvete. Muž jejích snů se náhle ocitne na dosah. Cam má smůlu. Dochází mu, že ženě svých snů pomohl do náruče jiného muže. A musí svést životní boj, aby o tuhle krásku nepřišel....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475872/big_taju-pro-tebe-cnG-475872.jpg 4.5364

Vzplanutí 2.

Vydáno: , Red

Melt for You, 2018

Kniha Taju pro tebe

kalinka99

Druhý díl se mi líbil mnohem více. Cam byl prostě chlap k sežrání a kdo by nechtěl takového souseda?

anndrra

Přiznávám, že jsem od knihy nic moc nečekala. Přesněji, čekala jsem jen zábavnou oddechovku, stejně jako u Hořím pro tebe. Jenže jsem dostala mnohem víc. Má to opravdu hloubku, ale zároveň to neztrácí na čtivosti. Rozhodně doporučuji.

Jája92

Pustila jsem se do druhého dílu s patřičnou zvědavostí a doufala jsem, že mě autorka nezklame a musím uznat, že ústřední dvojice Joellen a Cameron mě neskutečně bavila.
Knihu jsem přečetla na dva zátahy, i když jsem se snažila ve čtení brzdit, kapitoly naplněné vtipnými dialogy, ale i hlubšími myšlenkami, se četly skoro samy.
Líbilo se mi, že Joellen nebyla typická hrdinka erotických románů, tzn. neskutečně dokonalá, sebevědomá a mlaďoučká, ba naopak potýkala se svými vnitřními démony, nespokojeností se svou váhou a pekelně nízkým sebevědomím, a aby toho nebylo málo, nešťastně se zaláskovala do Michaela, po kterém marně prahne neskutečných deset let!
A pak se zjeví přidrzlý soused Cam, skotský ragbista, obletovaný miláček, který má však nepěknou pověst. Joellen vyvádí z míry, obzvlášť, když se před ní promenáduje pouze ve skotské sukni a ještě si klidně pouští muziku nahlas jako by se nechumelilo. Joellen s ním čeká nejedna pekelná chvíle, ale i dobrodružství.
Postupně dochází ke zjištění, že vše nemusí být takové, jak se na první pohled zdá.
Kniha navíc obsahuje sonety, které Joellen skládá, jestli pak uhodnete čí osoby se týkaly ? :-) Rozhodně nesmím opomenout roztomilého kocoura Bingleyho, který dělal osamělé Joellen společnost.
V mnoha věcech jsem Joellen chápala, především její shazování své osoby, nejistota a pochybnosti, které ji trápily.
Mimochodem, jsem jediná, která čekala, že ji Cam opravdu naplácá ? :-D

krevetka79

I druhý díl je parádní :-)
Came by byl dokonalý chlap :-) Obrovský, potetovaný, svalnatý a hlavně upřímný...
Bavila jsem se od začátku do konce
Příběh v poděkování mě dostal :-(

Ewe291

Ja som sa zamilovala .... Toto bola NADHERA!!!!! CAM bol skvely, uzasny, mily, zabavny..... Prosto DOKONALO NEDOKONALY. JO bola utiahnuta a mala slabe sebavedomie ale nastastie si to uvedomila. Nemohla som sa odtrhnut od knihy a urcite sa k nej budem vracat. A uprimne priznavam, ze mi pomohla pri tom ako mam vnimat svoje telo, pretoze priznajme si kazda zena sa posudzuje a popritom staci sa len mat rad taky aky sme.

Tvoje tělo není věc, na jakou by ses měla dívat a posuzovat ji podle nereálných měřítek dokonalosti. Tělo je nádoba, loď, která tě veze životem a umožňuje ti zakoušet vše krásné, co život nabízí. Jídlo. Sex. Západy slunce. Hudba. Objetí. Smích. Zdravé tělo je dar. Nepovažuj to za samozřejmost. Nejednej s ním jako s náhodnou známostí, aférkou na jednu noc. Chovej se k němu jako ke své životní lásce. S úctou a něhou, a hlavně s vděčností.
A taky se zdravou dávkou úžasu. Tvoje tělo je stvořené ze zbytků hvězd a obrovských explozí v galaxiích. Každých několik let se regenerací buněk úplně přetvoříš, ale máš v sobě něco, co je stejně staré jako vesmír. Jsme doslova hvězdný prach. Každý z nás je malý zázrak. Ty jsi zázrak, Joellen. Uvažuj o tom, až budeš příště stát nahá před zrcadlem, aby sis prohlédla nějaký rušivý dolíček, který se ti nelíbí.

knihomolkaL

Naprosto kouzelné. Joellen a Cameron alias Hopsal mě fakt dostali. V knížce je vše, co mám na tomto žánru ráda: hodně romantiky, hodně vtipné slovní přestřelky a trocha sexu. Dost se román věnuje i otázce sebeúcty, sebelásky a tomu, jak moc nás ovlivňují ostatní, především nejbližší rodina, v nahlížení na sebe sama. Tohle téma je mi hodně blízké, tudíž jsem si příběh užila ještě o to více.

Katie88

Cameron McGregor je oficiálně můj nejoblíbenější hrdna! Myslela jsem si, že Jacksonovi z prvního dílu se nikdo jen tak nevyrovná, ale opak je pravdou. JT prostě ví, jak si mě získat :)

Pája699

Tak tohle bylo něco :-) Za mě o chlup lepší jak první díl, i když v určitých pasáží chování hlavní hrdinky mě trošku udivovalo. Jako opravdu se takhle chová šestatřicetiletá žena? Občas horší jak patnácka :-D Ale úsměv na tváři vám nezmizí po celou knihu. Vtipné scénky, romantika, jiskření. Playboy Cameron a stydlivka Joellen vás určitě budou bavit. Já se nenudila ani chvilku, bylo to prostě skvělé. Těším na další příběh autorky.