Jedna noc s ním

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/big_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 3.8709

Vydáno: , Baronet

Bad Apple, 2019

Kniha Jedna noc s ním

punkgirl97

(+ SPOILER) A musím říct, že minimálně první polovina oddechová byla a pak se to zvrtlo v emoční bombu alespoň pro mě. K Maggie jsem měla blízko přinejmenším, protože studuje sociální práci. A tím, že pracuje s dětmi, což sice není má cílová skupina, ale co není může být.️

Ben je sexy herec, a jak už anotace říká osud je svede dohromady, kdy oba mají svou minulost, která nebyla žádný med. Ale je asi jasné, že to mezi nimi jiskří a to fakt dost. Ačkoliv erotika tam sice byla, ale víc mě bavila pak ta vyříkávající část, kdy se postavy, které nejsou zvyklé se svěřovat, obnažily před tím druhým. ️

IG: https://www.instagram.com/tera_cte/

MAU256

Krásná romantická jednohubka. Upracovaná popelka osudovou náhodou vstoupením do pokoje cizího člověka našla svého prince. Romantickým dušičkám doporučuji.

"Cítíš se osaměle?"
"Od chvíle, kdy jsi odešel," přiznám. "A tím osaměle nemyslím tak, že by mi stačil je tak někdo. Stýská se mi po tobě. Chyběl jsi mi Bene."
Obejme mě kolem pasu. "Tys mi taky chyběla, Zrzko."

Miliamka

Nenáročná jednohubka k nedělní kávě. Nejde se tu v ničem do hloubky, prostě jen plujete po povrchu. Ale zasmála jsem se a zasnila.

Ms.Day

Velké plus této knihy je že má málo stránek a člověk ji přečte během chvíle. Ale to je asi tak jediné co by se dalo o knížce říct pozitivního. Od Elle Kennedy jsem přečetla všechny knihy a tato je opravdu nejslabší, příběh nebyl ničím zajímavý, spíše až nudný. Z knihy mám pocit, jako by autorka podepsala smlouvu na knihu, ale došla jí šťáva a tak z toho vzniklo toto.

Nela.Rob

Velmi jednoduché čtení. Bohužel i téma už dost ohrané.

CiaKawlone

Víc než jsem dostala od knih tohoto typu ani nečekám. Knihu jsem začala číst v mezidobí a potřebovala jsem něco krátkého. Odpočinula jsem si, celkem mě to pobavilo a romantická i sexuální vlna byla taky fajn. Nemám co vytknout.

SBH
13.12.2021

(+ SPOILER) Nejsem tak naivní, abych od erotického románu, nota bene bestselleru New York Times očekávala bůhvíjakou kvalitu. Trocha legrace, zábavy a odpočinku, to je vše, co žádám.
V tomto případě byly požadavky uspokojeny mizerně. Legrace – nula. Odpočinek – no, v zásadě jo, akorát že příběh byl tak plytký, až mě nakonec rozčiloval. Zábava – hraní solitairu je intelektuálně rozhodně přínosnější. Obálka – opět nahý muž, fujtajbl, co je to za módu nahotin z autoopraven? Aspoň že tenhle potetovaný macho nepůsobil jako zaplacený gay. Název? O jednu noc nešlo, nejdřív nešlo vůbec o nic, potom o týden, smysl mi uniká.
Plus – bylo to krátké, takže ztráta času minimální. Mínus – Ben byl stvořen z umělé hmoty, neměl jedinou chybičku, působil nesmyslně a nepřirozeně. U postavy Maggie se autorka pokusila o psychologii a chvílemi se jí i dařilo, ovšem závěrečné klišé, kdy po rozchodu s Benem Maggie není schopna týden vylézt z postele a nemyje se (až tato scéna v jedné anglosaské romantice nebude, vyvěsím prapor), tak to si neumím představit, jak by si ve své ekonomické situaci mohla dovolit. Ach, jak by bylo osvěžující, kdyby hrdinka i přes své zlomené srdce musela shánět nové zaměstnání, protože nemá na nájem a jídlo.
Nečekala jsem žádné překvapivé dějové zvraty, ovšem hloubka zajetých kolejí mě zcela pohltila a závěr otrávil. Glorie šikovnou Maggie vyhodí, sotva se jenom blýsknou problémy, aby ji pak s otevřenou náručí přijímala, uf, co kdyby jí Maggie práskla dveřmi? Vždyť tam pracovala ZADARMO, sakra. Po týdnu ví Maggie spolehlivě, že tahle hollywoodská hvězda je ideálním partnerem pro celý život. Obdiv, potlesk, skvělá práce.
Tak tohle se opět hodně nepovedlo. Jo, abych jenom nedštila síru, tentokrát nemám výhrady vůči pravopisu a stylistice, takže naprosto výjimečný nakladatelský počin (až na obsahovou kvalitu textu, ale jak víme, překladovou literaturu v českých nakladatelstvích ani nečtou, redaktoři se nezdržují filtrem, který by nebohé české čtenářky ochránil před brakem nejhoršího kalibru, vždyť je to přece knížka z Ameriky!).
Za mě rozhodně ne-e.

princesse
12.10.2021

Moc dobře se to četlo, verze na pohádkovou Popelku, přesně tak bych to charakterizovala. Oddechovka skvělá.