Jedna noc s ním

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 3.7347
Vydáno, Baronet

Bad Apple, 2019

Kniha Jedna noc s ním

Brolly
předevčírem

Škoda, že to nebylo delší :( jinak fajn oddychovka.

Katka7922
22. listopadu

Příběh fajn, trochu Popelka :-) Benova "arogance" mně vůbec nevadila, naopak mi to přišlo celkem milé. Maggie jsem chápala, za celý život nezažila, že by ji někdo s něčím pomohl tak proč by měl pomáhat zrovna tenhle arogantní herec.
Hvězdičku dolů jsem dala za ten extrémně rychlý konec. Jsem si myslela, že si ze mě dělá čtečka srandu, když 2 stránky před koncem ještě "nebylo jasné, jak to dopadne". (tak je to romantická kniha, takže se očekává happy end, ale nikdy člověk nevím, že?)
Takže kdyby k tomu napsala Kennedy ještě aspoň další 10 stránek tak bych se vůbec nezlobila. Asi ji tlačil termín vydání knihy, protože jinak to nechápu.

ajak
20. listopadu

Krásně se to četlo, je to velmi odpočinkové čtení, taková jednohubka na zlepšení nálady :) ač na má knížka trochu nižší hodnocení mě se líbila, a proto dávám plný počet :)
Doporučuji :)

Lucuschka
15. listopadu

Hezká romantika se šťastným koncem. Prostě jednohubka na pošmourný den i náladu. Líbilo se.

LucySmile
14. listopadu

Elle Kennedy byla pro mě záruka, že se budu bavit. Ani tentokrát to nebylo jinak. Jen se mi mi ostatní její knihy, co jsem četla, líbily víc. Proto nyní dávám jen 4*.

crazyslunicko
13. listopadu

Velice příjemná oddychovka. On Bohatý a slavný a ona chudá workoholička, která pracuje a studuje zároveň a nemá žádných oddych ani relax. Jde si za svým cílem a nemá čas na lásku. On utíká před novináři, kteří mu nedají pokoj a chce se někde ztratit a schovat.

knihomolka78
11. listopadu

Opět příběh pohádkově nereálný - slavný, bohatý, krásný x hodná, naivní, duševně krásná. I když je příběh Popelky nereálný nemusí být nutně špatný, ale tohle špatné bylo. Myslím, že je to jedna z autorčiných nejhorších knih. Začátek mě pobavil, situace v hotelu byla nereálná, ale vtipná, ale poté, co se jí Ben vnutil do bytu, už to byla nuda. Naštěstí byla kniha tenká, tak jsem se dlouho netrápila. Nesedly mi ani hlavní postavy, Maggie byla posedlá sebekontrolou (i když chápu, že člověk musí nějak přežít) a Ben byl manipulativní, egoistický sobec.

Alnima
10. listopadu

Tato kniha mě bavila více, než celá série od této autorky. Opět byl tuto publikaci dala do odpočinkové četby, kde víte, co a jak bude.

Ztracená naděje
Ztracená naděje