Jedna noc s ním

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 4 876 181

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad Apple , 2019

snilek.holka
15.03.2024 4 z 5

Tohle je taková ta jednohubka, která se příjemné čte. Přesně víte, co se stane a jak to skončí, ale vůbec to nevadí. Čte se to samo

Ráčkajda
21.01.2024 5 z 5

Krásná jednoduchá jednohubka na jedno odpoledne, kdy je od začátku jasné, jak to dopadne... ale vůbec mi to nevadilo, skvělý relax.

Books_by_Dee
17.09.2023 3 z 5

IG: @books_by_dee

Tohle byla tak skvělá jednohubka, které prostě musím dát 4 hvězdičky, jelikož mě neuvěřitelně bavila.

Maggie Reillyová se chce stát sociální pracovnicí, jako jsem já, už tím si u mě získala sympatie. Chce pomáhat rodinám v pěstounských rodinách, jelikož i ona sama pochází z takové rodiny. Omyl nebo osud, potkává hollywoodského rebela Bena Barretta, který čelí paparazzi kauze a hledá útočiště, aby si mohl na pár dnů odpočinout. Maggie mu poskytne na týden útočiště.
Už od jejich první společné scény jsem si jejich spojení naprosto zamilovala. Naprosto dokonalý meet-cute. A od té chvíle to byla roztomilá, vtipná a sexy jízda za poznáváním jeden druhého.
Tohle není na nějak dlouhé hodnocení, ale já Vám můžu knížku jenom doporučit.

Senza Jenka
17.09.2023 3 z 5

Erotická jednohubka. Dialogy ani pohnutky občas nedávají úplně smysl a v lásce to vzali z nuly na sto za pouhých 8 dní... Nicméně - čekala jsem intelektuálně nenáročné lechtivé čtení a tím pádem jsem nebyla nijak zklamaná :D

Lucie.285
03.09.2023 5 z 5

Příjemná oddechovka při které se i zasmějete. Romantická linka je perfektní a erotické scény opět uvěřitelné a do děje krásně zapadají. Jedná se o kratší knihu, ale i přesto jsem tam našla vše, co jsem hledala. Knihu nešlo odložit, čtivě napsáno, ovšem jako vše od autorky. Mag je sympatická holka, která to v životě rozhodně neměla lehké, ale tvrdě si jde za svými sny a nehodlá se nechat rozptylovat vztahy natož láskou. A pak tu máme Bena, známého herce, který je ovšem stále nohami na zemi. Jejich první setkání nemělo chybu. Jejich vyvíjející vztah byl vzhledem k tomu, že se jedná o kratší knihu uvěřitelný a chemie mezi nimi byla skvělá. Ani na jednom jsem neviděla něco čím by se mi protivili, oba byli sympatičtí. Ano samozřejmě najdou se zde klišé, ale bylo mi to jedno, čtení jsem si užila. Má romantická duše byla nadmíru spokojena a byla by ještě více, kdyby nám autorka dala epilog. Takže pokud hledáte oddechové romantické čtení s přímou zápletkou bez zbytečných vedlejších postav, žhavé erotické scény a šťastný konec, tak určitě neuděláte chybu.

Maky1505
24.07.2023 5 z 5

Nenáročná, žádné očekávání žádné zklamaní, dobře se četla a splnila mi vyčistit si hlavu.Za mě ano doporučuji.

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Dalo by se říct, že je to taková "jednohubka". Není přeplácaná, není veliká, ale o to je chutnější.

Majesty_V
13.06.2023 3 z 5

Oddychovka s jednoduchým a předvídatelným příběhem :)

Lovana
11.04.2023 4 z 5

Druhá knížka autorky, kterou jsem četla, toto byla taková jednohubka, která se četla velmi rychle. Na Návrh tato kniha neměla, ale i tak se mi líbila.
Hlavní postavy jsem si rychle oblíbila, jejich první setkání bylo velmi vtipné Já jsem se u této knížky opravdu často smála.
Je to taková jednohubka na upršené odpoledne, ale pokud hledáte něco krátkého na odreagování a nečekáte od knihy žádný hlubokomyslný příběh, tak je to super. Taková zase trochu jiná pohádka o Popelce.

Hodnocení 4*/5*

dooky
13.03.2023 3 z 5

Romantika pro nenáročné. Útlá a podobná milionu stejných jednohubek, kterých jsem četla už mraky. Poslouží na těch pár hodin, které s ní strávíme, ale následně na ni ihned zapomenu a vracet se nebudu.

hadenka
06.03.2023 5 z 5

Milý příběh,rychlá,příjemná oddechovka

ves.lucie
16.02.2023 3 z 5

Odreagovačka na odpoledne :-) četlo se to rychle a samo

Knihomol_ka
10.01.2023 3 z 5

Za mě taková jednohubka. Pěkná oddechovka na jedno odpoledne. Autorku mám velmi ráda a po sérii Off campus nastavila laťku velmi vysoko. Příběh je milý a lehce erotický. Jediný co mi tam vážně chybělo byl humor na který jsem zvyklá od autorky.

katallinka
11.12.2022 3 z 5

Taková jednohubka! Opět milý příběh, tak jako vždy od autorky, nicméně u těchto krátkých knížek mi něco chybí k většímu počtu hvězdiček.

JanickaP
28.11.2022 4 z 5

Tohle je vazne rychla knížka, v koplexu mi to vubec nevadilo, ale ten konec mi prijde jakoby autorka potrebovala rychle na záchod,tak si odskočila,ale zapomnela se vratit a neco malo dopsat :D, proto o *mene. Kazdopadne Ben je VELIKY sympatak ️

Moniska2410
18.11.2022 3 z 5

Takový jednoduchý, lehce erotický románek ve kterém nechyběly i prvky humoru.
Nic složitého,nic závratného, ale pěkné čtení na odreagování a odpočinutí.
Krásný a krátký příběh na jedno odpoledne.

Artep071
10.11.2022 5 z 5

Taková sladká jednohubka :) já se bavila a užila jsem si tento příběh:)

Rapeh
03.10.2022 4 z 5

Přečteno za odpoledne. Příjemný příběh, pro nenáročné čtenáře velmi ideální

Laf
01.10.2022 4 z 5

Příjemná, oddychová jednohubka. Dobře se to četlo a bavilo mne to. Za přečtení to určitě stojí :)

zp87
23.09.2022 4 z 5

Kdybych už nebyla tak zmlsaná jinými super knížkami tohoto druhu, dala bych jasných 5 hvězd. Ale trochu zmlsaná jsem.
A potřebuju odlišit tuto knihu od úžasné série Off- Campus (kluci Garrett, Logan, Dean, Tucker), která by si zasloužila 6 hvězd z 5ti.

Knížku ale rozhodně doporučuju, je to spíš taková povídka, krátká jednohubka, líbilo se mi, jaký to mělo spád. Příběh opět zábavný, romantický, vtipný a místy žhavý.
Elle Kennedy je zkrátka super a doufám, že má v hlavě ještě hodně nápadů. Umí skvěle popsat a vykreslit charaktery hlavně mužských hrdinů (jsou to božani). Maggi mě tady místy trochu štvala, ale naštěstí si s ní Ben poradil.

Spíš bych to hodnotila na 8 z 10ti bodů.
A knihu rozhodně doporučuju, praktická je i na cesty, dovolenou, do kabelky.

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Jedna noc s ním je v

Přečtených1 246x