Jedna noc s ním

kniha od:

Jedna noc s ním https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445382/bmid_jedna-noc-s-nim-A2A-445382.png 3.8 850

Jedna noc s ním jí změní život… Maggie Reillyová nemá času na rozdávání. Pracuje jako servírka, jako dobrovolnice pomáhá dětem v centru pro mládež a studuje vysokou školu. Na muže a vztahy nemá čas, proto jí vyhovuje, že se setkává se svým milencem jen několikrát za rok. Když však dorazí do hotelu na domluvenou schůzku, omylem skončí v posteli s někým úplně jiným – s Benem Barrettem, nejznámějším hollywoodským rebelem. Ben, který se po nejnovějším skandálu chce klidit lidem z očí, by se jenom rád vyspal. To by se však k jeho překvapení nesměla v jeho hotelovém pokoji objevit krásná nahá zrzka. O její omluvy nestojí, místo toho se domluví, že mu poskytne přístřeší, kde se na čas schová před dotěrnými novináři… a když bude součástí dohody i nezávazný žhavý sex, tím líp, ne? Ben si však brzy uvědomí, že jeden týden s touhle drzou divokou zrzkou mu ani zdaleka nestačí. Chce víc. Mnohem víc. Jen musí Maggie, která o vztahy nestojí, přesvědčit, že ve svém životě potřebuje jistého rebela…... celý text

Žánr:
Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Bad Apple , 2019


více info...

Komentáře (179)

Komentáře 179 Recenze 2

Books_by_Dee
Books_by_Dee
17.09.2023 3 z 5

IG: @books_by_dee

Tohle byla tak skvělá jednohubka, které prostě musím dát 4 hvězdičky, jelikož mě neuvěřitelně bavila.

Maggie Reillyová se chce stát sociální pracovnicí, jako jsem já, už tím si u mě získala sympatie. Chce pomáhat rodinám v pěstounských rodinách, jelikož i ona sama pochází z takové rodiny. Omyl nebo osud, potkává hollywoodského rebela Bena Barretta, který čelí paparazzi kauze a hledá útočiště, aby si mohl na pár dnů odpočinout. Maggie mu poskytne na týden útočiště.
Už od jejich první společné scény jsem si jejich spojení naprosto zamilovala. Naprosto dokonalý meet-cute. A od té chvíle to byla roztomilá, vtipná a sexy jízda za poznáváním jeden druhého.
Tohle není na nějak dlouhé hodnocení, ale já Vám můžu knížku jenom doporučit.

Senza Jenka
Senza Jenka
17.09.2023 3 z 5

Erotická jednohubka. Dialogy ani pohnutky občas nedávají úplně smysl a v lásce to vzali z nuly na sto za pouhých 8 dní... Nicméně - čekala jsem intelektuálně nenáročné lechtivé čtení a tím pádem jsem nebyla nijak zklamaná :D


Lucie.285
Lucie.285
03.09.2023 5 z 5

Příjemná oddechovka při které se i zasmějete. Romantická linka je perfektní a erotické scény opět uvěřitelné a do děje krásně zapadají. Jedná se o kratší knihu, ale i přesto jsem tam našla vše, co jsem hledala. Knihu nešlo odložit, čtivě napsáno, ovšem jako vše od autorky. Mag je sympatická holka, která to v životě rozhodně neměla lehké, ale tvrdě si jde za svými sny a nehodlá se nechat rozptylovat vztahy natož láskou. A pak tu máme Bena, známého herce, který je ovšem stále nohami na zemi. Jejich první setkání nemělo chybu. Jejich vyvíjející vztah byl vzhledem k tomu, že se jedná o kratší knihu uvěřitelný a chemie mezi nimi byla skvělá. Ani na jednom jsem neviděla něco čím by se mi protivili, oba byli sympatičtí. Ano samozřejmě najdou se zde klišé, ale bylo mi to jedno, čtení jsem si užila. Má romantická duše byla nadmíru spokojena a byla by ještě více, kdyby nám autorka dala epilog. Takže pokud hledáte oddechové romantické čtení s přímou zápletkou bez zbytečných vedlejších postav, žhavé erotické scény a šťastný konec, tak určitě neuděláte chybu.

Maky1505
Maky1505
24.07.2023 5 z 5

Nenáročná, žádné očekávání žádné zklamaní, dobře se četla a splnila mi vyčistit si hlavu.Za mě ano doporučuji.

Luciee113
Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Dalo by se říct, že je to taková "jednohubka". Není přeplácaná, není veliká, ale o to je chutnější.

Majesty_V
Majesty_V
13.06.2023 3 z 5

Oddychovka s jednoduchým a předvídatelným příběhem :)

Lovana
Lovana
11.04.2023 4 z 5

Druhá knížka autorky, kterou jsem četla, toto byla taková jednohubka, která se četla velmi rychle. Na Návrh tato kniha neměla, ale i tak se mi líbila.
Hlavní postavy jsem si rychle oblíbila, jejich první setkání bylo velmi vtipné Já jsem se u této knížky opravdu často smála.
Je to taková jednohubka na upršené odpoledne, ale pokud hledáte něco krátkého na odreagování a nečekáte od knihy žádný hlubokomyslný příběh, tak je to super. Taková zase trochu jiná pohádka o Popelce.

Hodnocení 4*/5*

dooky
dooky
13.03.2023 3 z 5

Romantika pro nenáročné. Útlá a podobná milionu stejných jednohubek, kterých jsem četla už mraky. Poslouží na těch pár hodin, které s ní strávíme, ale následně na ni ihned zapomenu a vracet se nebudu.

hadenka
hadenka
06.03.2023 5 z 5

Milý příběh,rychlá,příjemná oddechovka

ves.lucie
ves.lucie
16.02.2023 3 z 5

Odreagovačka na odpoledne :-) četlo se to rychle a samo

Knihomol_ka
Knihomol_ka
10.01.2023 3 z 5

Za mě taková jednohubka. Pěkná oddechovka na jedno odpoledne. Autorku mám velmi ráda a po sérii Off campus nastavila laťku velmi vysoko. Příběh je milý a lehce erotický. Jediný co mi tam vážně chybělo byl humor na který jsem zvyklá od autorky.

katallinka
katallinka
11.12.2022 3 z 5

Taková jednohubka! Opět milý příběh, tak jako vždy od autorky, nicméně u těchto krátkých knížek mi něco chybí k většímu počtu hvězdiček.

JanickaP
JanickaP
28.11.2022 4 z 5

Tohle je vazne rychla knížka, v koplexu mi to vubec nevadilo, ale ten konec mi prijde jakoby autorka potrebovala rychle na záchod,tak si odskočila,ale zapomnela se vratit a neco malo dopsat :D, proto o *mene. Kazdopadne Ben je VELIKY sympatak ️

Moniska2410
Moniska2410
18.11.2022 3 z 5

Takový jednoduchý, lehce erotický románek ve kterém nechyběly i prvky humoru.
Nic složitého,nic závratného, ale pěkné čtení na odreagování a odpočinutí.
Krásný a krátký příběh na jedno odpoledne.

Artep071
Artep071
10.11.2022 5 z 5

Taková sladká jednohubka :) já se bavila a užila jsem si tento příběh:)

Rapeh
Rapeh
03.10.2022 4 z 5

Přečteno za odpoledne. Příjemný příběh, pro nenáročné čtenáře velmi ideální

Laf
Laf
01.10.2022 4 z 5

Příjemná, oddychová jednohubka. Dobře se to četlo a bavilo mne to. Za přečtení to určitě stojí :)

zp87
zp87
23.09.2022 4 z 5

Kdybych už nebyla tak zmlsaná jinými super knížkami tohoto druhu, dala bych jasných 5 hvězd. Ale trochu zmlsaná jsem.
A potřebuju odlišit tuto knihu od úžasné série Off- Campus (kluci Garrett, Logan, Dean, Tucker), která by si zasloužila 6 hvězd z 5ti.

Knížku ale rozhodně doporučuju, je to spíš taková povídka, krátká jednohubka, líbilo se mi, jaký to mělo spád. Příběh opět zábavný, romantický, vtipný a místy žhavý.
Elle Kennedy je zkrátka super a doufám, že má v hlavě ještě hodně nápadů. Umí skvěle popsat a vykreslit charaktery hlavně mužských hrdinů (jsou to božani). Maggi mě tady místy trochu štvala, ale naštěstí si s ní Ben poradil.

Spíš bych to hodnotila na 8 z 10ti bodů.
A knihu rozhodně doporučuju, praktická je i na cesty, dovolenou, do kabelky.

Zelený.úval
Zelený.úval
22.09.2022 5 z 5

Popravdě jsem byla podobně zklamaná jako Maggie, když k ničemu nedošlo hned tu první noc, kterou u ní Ben strávil. :-D
Jinak to byla taková fajn oddechovka a čtivě napsaná. Bavila mě, i když jsem od ní ze začátku ani moc nečekala.

Lenka2533
Lenka2533
11.09.2022 4 z 5

Vůbec jsem neměla v plánu tuhle knihu číst, jenže potom jsem si ji všimla v knihovně a řekla jsem si, že jí zkusím. Nakonec jsem ráda, že jsem si ji půjčila, protože jsem si ji užila.
Bylo to čtivé, hrozně rychle jsem ji přečetla. Děj ubíhal pod rukama a byl zábavný. Opravdu nenáročné čtení. Postavy byly také super. Jejich příběh byl zajímavý. Stránky jsem zběsile otáčela, protože jsem chtěla vědět, co se stane dál.
Sexuální scény jsem si také užila, byly dobře napsané.
Celkově styl Elle Kennedy mi sedl už v knížkách On a My. Takže doufám, že se někdy dostanu i k jejím dalším knihám.
4,5 ⭐

punkgirl97
punkgirl97
28.08.2022 4 z 5

A musím říct, že minimálně první polovina oddechová byla a pak se to zvrtlo v emoční bombu alespoň pro mě. K Maggie jsem měla blízko přinejmenším, protože studuje sociální práci. A tím, že pracuje s dětmi, což sice není má cílová skupina, ale co není může být.️

Ben je sexy herec, a jak už anotace říká osud je svede dohromady, kdy oba mají svou minulost, která nebyla žádný med. Ale je asi jasné, že to mezi nimi jiskří a to fakt dost. Ačkoliv erotika tam sice byla, ale víc mě bavila pak ta vyříkávající část, kdy se postavy, které nejsou zvyklé se svěřovat, obnažily před tím druhým. ️

Musím říct, že posledních 50 stran mi dalo hodně zabrat a vytryskly mi slzy a ne jednou, že.

Aranel15
Aranel15
24.08.2022 4 z 5

Nenáročné, hodně sexu a dokonce má i děj :-)

MAU256
MAU256
12.06.2022 5 z 5

Krásná romantická jednohubka. Upracovaná popelka osudovou náhodou vstoupením do pokoje cizího člověka našla svého prince. Romantickým dušičkám doporučuji.

"Cítíš se osaměle?"
"Od chvíle, kdy jsi odešel," přiznám. "A tím osaměle nemyslím tak, že by mi stačil je tak někdo. Stýská se mi po tobě. Chyběl jsi mi Bene."
Obejme mě kolem pasu. "Tys mi taky chyběla, Zrzko."

Miliamka
Miliamka
13.03.2022 5 z 5

Nenáročná jednohubka k nedělní kávě. Nejde se tu v ničem do hloubky, prostě jen plujete po povrchu. Ale zasmála jsem se a zasnila.

Ms.Day
Ms.Day
18.02.2022 2 z 5

Velké plus této knihy je že má málo stránek a člověk ji přečte během chvíle. Ale to je asi tak jediné co by se dalo o knížce říct pozitivního. Od Elle Kennedy jsem přečetla všechny knihy a tato je opravdu nejslabší, příběh nebyl ničím zajímavý, spíše až nudný. Z knihy mám pocit, jako by autorka podepsala smlouvu na knihu, ale došla jí šťáva a tak z toho vzniklo toto.

Nela.Rob
Nela.Rob
13.02.2022 2 z 5

Velmi jednoduché čtení. Bohužel i téma už dost ohrané.

CiaKawlone
CiaKawlone
28.01.2022 5 z 5

Víc než jsem dostala od knih tohoto typu ani nečekám. Knihu jsem začala číst v mezidobí a potřebovala jsem něco krátkého. Odpočinula jsem si, celkem mě to pobavilo a romantická i sexuální vlna byla taky fajn. Nemám co vytknout.

SBH
SBH
13.12.2021 1 z 5

(SPOILER) Nejsem tak naivní, abych od erotického románu, nota bene bestselleru New York Times očekávala bůhvíjakou kvalitu. Trocha legrace, zábavy a odpočinku, to je vše, co žádám.
V tomto případě byly požadavky uspokojeny mizerně. Legrace – nula. Odpočinek – no, v zásadě jo, akorát že příběh byl tak plytký, až mě nakonec rozčiloval. Zábava – hraní solitairu je intelektuálně rozhodně přínosnější. Obálka – opět nahý muž, fujtajbl, co je to za módu nahotin z autoopraven? Aspoň že tenhle potetovaný macho nepůsobil jako zaplacený gay. Název? O jednu noc nešlo, nejdřív nešlo vůbec o nic, potom o týden, smysl mi uniká.
Plus – bylo to krátké, takže ztráta času minimální. Mínus – Ben byl stvořen z umělé hmoty, neměl jedinou chybičku, působil nesmyslně a nepřirozeně. U postavy Maggie se autorka pokusila o psychologii a chvílemi se jí i dařilo, ovšem závěrečné klišé, kdy po rozchodu s Benem Maggie není schopna týden vylézt z postele a nemyje se (až tato scéna v jedné anglosaské romantice nebude, vyvěsím prapor), tak to si neumím představit, jak by si ve své ekonomické situaci mohla dovolit. Ach, jak by bylo osvěžující, kdyby hrdinka i přes své zlomené srdce musela shánět nové zaměstnání, protože nemá na nájem a jídlo.
Nečekala jsem žádné překvapivé dějové zvraty, ovšem hloubka zajetých kolejí mě zcela pohltila a závěr otrávil. Glorie šikovnou Maggie vyhodí, sotva se jenom blýsknou problémy, aby ji pak s otevřenou náručí přijímala, uf, co kdyby jí Maggie práskla dveřmi? Vždyť tam pracovala ZADARMO, sakra. Po týdnu ví Maggie spolehlivě, že tahle hollywoodská hvězda je ideálním partnerem pro celý život. Obdiv, potlesk, skvělá práce.
Tak tohle se opět hodně nepovedlo. Jo, abych jenom nedštila síru, tentokrát nemám výhrady vůči pravopisu a stylistice, takže naprosto výjimečný nakladatelský počin (až na obsahovou kvalitu textu, ale jak víme, překladovou literaturu v českých nakladatelstvích ani nečtou, redaktoři se nezdržují filtrem, který by nebohé české čtenářky ochránil před brakem nejhoršího kalibru, vždyť je to přece knížka z Ameriky!).
Za mě rozhodně ne-e.

princesse
princesse
12.10.2021 4 z 5

Moc dobře se to četlo, verze na pohádkovou Popelku, přesně tak bych to charakterizovala. Oddechovka skvělá.

Jita160
Jita160
11.10.2021 4 z 5

No potřebovala jsem sladký,milý a láskou nabitý roman.
S touto autorkou je to vždy stejný.Dostala jsem přesně co, co jsem chtěla....
Že vám jedna noc s cizincem změní život???Proč by neee!!!! Zajiskří sexuální přitažlivost a zbytek už jde ruku v ruce :-D
Na krásné podzimní počasí určitě čtivá knížka,která vás pohladí po duši a vyloudí úsměv na tváři.
Za mě jooo.

Štítky knihy

sex New York láska pěstounská péče erotika americká literatura herectví

Autorovy další knížky

Elle Kennedy
kanadská, 1982
2018  85%Hodnej kluk
2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2017  90%Skóre
2019  89%On

Kniha Jedna noc s ním je v

Právě čtených4x
Přečtených1 208x
Čtenářské výzvě28x
Doporučených24x
Knihotéce376x
Chystám se číst227x
Chci si koupit58x
dalších seznamech9x