Knihomol_ka Knihomol_ka komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nejsem na romantiku, ale tohle ? Páni ! Je to oddechové čtení. Hlavní postavy mi byly od začátku velmi sympatické.

Příběh Hanny byl pro mě velmi zajímavý a bolestivý. Číst o tom jak byla sexuálně zneužita mi rvalo srdce. Ale líbí se mi jak se k tomu postavila. Byla velmi silná a statečná.
U Garreta jsem si zase zamilovala jeho povahu. Je to velký vtipálek. Na příběhu oceňuji, že tu nebyly žádné zbytečné dramata.
Myslím, že tenhle pár nasadil laťku velmi vysoká a jsem zvědavá na ostatní díle.

14.10.2022 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Miluji knihy od Colleen Hoover. V první řadě chci pochválit tuto obálku, díky které jsem si knihu vlastně koupila, bez toho aniž bych četla anotaci. Zatím mě Colleen nikdy nezklamala. Tento příběh se týká hlavní hrdinky jménem Beyah, která žije se svou drogově závislou matkou. Beyah se těšila až opustí jejich městečko a uteče za lepším životem. Bohužel do jejího života přišla nečekaná událost a to je smrt její matky. Musí se tedy nečekaně přestěhovat za svým otcem, se kterým není už nějakou dobu v kontaktu. Beyah se setká se svým otcem, nevlastní matkou a sestrou. Díky sestře se seznámí se Samsonem. A tady to začne. Hlavní hrdinka se nám začne pomalu otevírat a vyprávět svůj příběh. Myslela jsem si, že tohle bude premiéra a nebudu brečet. Bohužel, ale slza mi ukápla ! příběh byl vážně velmi krásný a dovolím si říct, že i možná můj nejoblíbenější. Nebylo tu zbytečný drama což konečně oceňuji. Takže já rozhodně doporučuji.

27.11.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Klobouk dolů Colleen, protože tohle jsem od tebe vážně nečekala. Bylo to úplně něco jiného na co jsem u autorky zvyklá a mile mě překvapila co v ní je. Nevěděla jsem do čeho se to vlastně pouštím. Tahle kniha mi byla vždy velmi doporučována a já teď chápu proč.

Příběh byl tajemný a vážně čtivý. Musela jsem číst dál a dál, protože se prostě nešlo od toho odtrhnout. Tenhle styl úplně nevyhledávám, ale v podání CoHo jsem byla vážně nadšená.

Z Verity jsem měla doslova husí kůži. Nechápala jsem absolutně čeho je schopná.

Konec knihy jsem tak nějak předvídala, takže to pro mě nebyl zas až takový šok, ale pořád mi vážně vrtá hlavou jak to doopravdy bylo.

Ještě jsem si teda něco zjistila o epilogu a teď mi teda dvakrát nepomohl. Spíše jsem byla zděšená.

07.02.2023 4 z 5

Takhle autobiografie nadchne jak čaroděje tak i většinu mudlů. Vyprávění je velmi poutavé. Dozvíme se zde hodně o jeho životě.
O tom jak se dostal k herectví a jak ho to nakonec změnilo. Moje nejoblíbenější část je jak nám krásně popisuje natáčení Harryho Pottera a nakonec co se dělo po něm. Otevírá nám v knize jeho největší tajemství. Líbí se mi, že nám dovolil nakouknout do jeho života. Byla to za mě krásná kniha, která splnila moje očekávání. Velké plus dávám fotkám v knize.

04.11.2022 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Já upřímně nemám slov na tenhle příběh, který je opravdu napsaný úžasně!! Klobouk dolů, protože jsem tohle od slovenské autorky vůbec nečekala.

Prostředí mafie a celkově tyhle příběhy miluji, ale je těžký číst něco opravdu nového co vás nadchne z tohoto prostředí. Tohle autorka splnila na plné čáře.

Příběh se vyvíjel tak jak jsem čekala a rozhodne mě nezklamal. Četl se jedna báseň a slupla jsem ho jak malinu. Opravdu škoda, že kniha má tak málo stran. Klidně bych ocenila i víc.

Děj nebyl úplně originální, ale přeci jen oceňuji autorku jaké postavy nám poskytla.
Nero a Elisa byly dohromady skvělá dvojka. Užívala jsem si jak po sobě jdou. Chemie byla úžasná mezi nimi.

Příběh byl opravdu velice vtipný a dost jsem se u něho nasmála. Nejlepší byla scéna Nera a pračky ! to jsem umírala opravdu smíchy.

Konec knihy a vlastně i zápletka mě překvapila.

Tenhle skvělý román Vám určitě doporučuji a věřte mi nebudete litovat. Pokud milujete mafii a humor, tak je to to pravé pro vás.

08.07.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Na tiktoku jsem viděla všude edity na nový film Culpa Mia. Po dokoukání filmu jsem byla nadšená. Díky Zuzce jsem zjistila, že je to podle knižního příběhu! Takže jsem se hned musela pustit do knihy, abych posoudila jaká je kniha. Já osobně více tentokrát preferuji film než knihu, ale kniha byla super. Po dlouhý době jsem vážně ocenila takový román.

Příběh hlavní postavy byl smutný, ale byla jsem spokojená s chováním hlavní hrdinky. Na to čím si prošla, byla velmi silná a nebojácná, a proto jsem si ji hned oblíbila. Zakázána láska, kdy se zamiluje do svého nevlastního bratra mě bavila. Ano je to obrané, ale já to mám ráda i přes to vše. Milovala jsem jak se navzájem vytáčeli. Ke konci mě zklamalo chování Nikolase, kdy byl až moc přeslazený ale i tak se mi to opravdu líbilo a já si to užila. Jsem upřímně zvědavá co nám další díl přinese.

11.06.2023 4 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Jednu věc ale nechápu. Jak jsem mohla žít bez této knihy ? Pokud milujete S.J.Maas, tak tohle je pro vás přímo jako stvořené. ( Rozložení dvorů, Vladaři, druh a družka a hlavně křídla !!).

Tenhle příběh je ale úplně o něčem jiném. Autorka nám tu popisuje minulost a současnost.

Callypso je siréna ( nadpřirozená bytost obdařená nadpozemskou krásou. Jedná se výhradně o ženy, které dokážou ovládat vůli smrtel- níků. Mají sklon dělat špatná rozhodnutí). Ta si získala moje srdce hned.

Desmond Flynn – vládce Říše noci, známý také jako noční král, císař večerních hvězd, pán tajemství, vládce stínů a král chao- su. Blonďak s křídly ? Halóóó ! Můj další manžel

Romantická linka je tu úžasná a příběh ještě poutavější. Tohle bude jedna z mých oblíbených sérii

06.01.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Takhle kniha bude mít vždy místo v mém srdíčku. Můžu ji číst stále dokola a vždy jí vnímám úplně jinak. Příběh byl velmi zajímavý. Lily je úžasná postava, ale už od samého začátku jsem věděla, že Ryle nebude můj oblíbenec což se mi potvrdilo. Atlas je a byl úžasný. U knihy jsem brečela a né jednou. Vážně vás pohltí a emoce s vámi budou cloumat. Doporučuji všem. S koncem knihy jsem byla spokojená a těším se na pokračování ohledně Lily a Atlase.

06.09.2022 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak tady nemám slov ! Letos jsem si dala takový menší úkol a to, že bych chtěla zkusit i něco jiného než pořád jen fantasy a romantiku. Na doporučení a skvěle hodnocení jsem se pustila do tohoto thrilleru a . Bylo to parádní a zhltla jsem to za jeden večer.

Příběh byl čtivý q poutavý. Do půlky jsem nevěděla, kdo je tady vlastně blázen jestli holčiny nebo nakonec já sama. V půlce příběhu jsem už tak nějak uhodla zápletku, ale ten konec jsem nečekala a Millie byla úžasná ! Další díl prosím co nejdříve

Jinak příběh je o mladé dívce Millie, která byla propuštěna z vězení. Do poslední chvíle nevíme za co sedela. Chce vzít život do svých rukou a něco s nim dělat. Jde na pohovor k rodině Winchesterových, kde bude dělat hospodyni/služku. Během jejího pobytu zjisti, že v rodině to není žádná pohádka a Nina se chová zvláštně. Dokonce i její dcera je zvláštní Millie se zakouká do Ninima manžela a tady to začne být velmi zajímavý.
Vše se zvrtne a sami nebudete vědět čemu věřit
Opravdu povedená kniha a celý příběh! To se musí nechat

21.01.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Konečně přišel čas na nový příběh od Colleen.

Na knihy od CoHo musím mít vždy náladu, protože mě emočně vždy zničí. Nevím jak to autorka dělá, ale vždy mě rozebere na milion Malíček střípků. Její knihy miluji a ještě se mi nestalo, že by mě nějaký z nich nebavil ba dokonce, že bych u žádného jejího příběhu nebrečela.

Ano i tady jsem si hezky pobrečela. Bylo to smutný a krásný a mělo to zase všechno. Tenhle příběh byl zase jiný a originální. Nechápu kde na to autorka pořád chodí.

Hlavní postavy byly úžasné. Chvíli mi teda trvalo si oblíbit Kenny za to vše, ale nakonec jsem sní soucítila.

Byl to opravdu krásný a smutný příběh. Pokud jste fanoušci CoHo tak můžu jenom doporučit.

15.06.2023 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tuhle sérii jsem si zamilovala. Užívala jsem si náramně každý ten příběh. Je to plné sexu, humoru, přátelství i hokeje. Poslední díl byl dle mého nejslabší. I když jsem si ho užila mezi postavami se to strašně dlouho táhlo. Chápala jsem Sabrinu, proč byla taká jaká byla, ale ruku na srdce, kdybych potkala Tuckera hned mu padnu k nohám! Strašný andílek . Jsem ráda, že jsem se dostala k této sérii. Dlouho jsem nečetla něco tahle úžasného.

18.10.2022 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Znáte takový to, že si přejete, abyste příběh nikdy nedočetli? Přesně takový pocit mám u této série. První díl byl pro mě asi o chlup lepší a zanechal ve mně všechny pocity. Druhý díl je na stejný vlně. Miluji autorku, protože se zabývá vážnější tématikou a otevírá nám ve spoustě věcech oči. Řešíme tu nelehké témata.

Hlavní postavy jsou Rev a Emma.
Rev se objevuje už v prvním díle, kdy je nejlepší kamarád Declana. Rev si prošel šíleným dětstvím, které ho nepěkně poznamenalo. Když popisoval co se mu vlastně přihodilo, tak jsem sotva dýchala.

Emma není typická holka. Je velmi chytrá a nadaná. Vytvořila vlastní počítačovou hru. V jejím příběhu se ukazuje, jak je těžké být ženou či dívkou v dnešní době.

Líbí se mi, že příběh se čte sám. Je plynulí a zajímavý. Objevují se tady i postavy z předešlého dílu. To já oceňuji páč jsem si je zamilovala a ráda jsem s nimi strávila nějaký ten čas.

19.10.2023 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Mám strašně smíšené pocity. I když jsem nečetla anotaci, tak jsem četla různé recenze na knihu, takže jsem měla nějaké očekávání.
Bohužel musím říct, že kniha mě vůbec nenadchla. Ze začátku jsem absolutně nemohla pobrat v jakém čase se to odehrává.
Opět se tu setkáváme s výrazy: mušlička, šterbinka, jeskyňka a raději nebudu nadále pokračovat. Toto mě vždy odradí …
Erotika mě tu taky nijak neoslovila. Čekala jsem to daleko víc zajímavější. Chování Persefony mě chvílemi vytáčelo a Hádés byl až přehnaně hodný ( ale i tak jsem si ho oblíbila). Jediné co mě na tomto zaujalo nejvíce bylo, že tu byli bohové. Na úplném konci knihy se konečně někam s příběhem dostáváme. Příběh byl dobrý, ale znovu bych do toho nešla.

17.11.2022 2 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Příjemné počteníčko. Pěkně oddechové a nenáročné. Doporučuji převážně mladším .
Od přátelství k nenávisti. Čekala jsem něco zajímavějšího, proč ji dělal ty věci, které jí dělal, proč se s ní přestal bavit atd. Ale nakonec vše dobře dopadlo. A já si to vážně užila. Teď se vrhnu na další díl.

16.11.2022 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Přečetla jsem za jeden den. Šlo to velmi rychle. Začátek mě teda moc nezaujal, ale naštěstí se děj rozjel a já si to začala užívat v plné parádě. Nakonec jsem spokojená a už se těším na další díl!

05.09.2022 4 z 5

Šach a mat Šach a mat Ali Hazelwood

Další pecka od skvělé a talentované autorky, která ví, jak zaujmout své čtenáře.
Tentokrát tu máme jiné prostředí a to šachové. Pro mě úplná novinka, která mě mile překvapila. Ali Hazelwood má krásný a jednoduchý styl psaní. Její knihy hltám a během jednoho dopoledne to slupnu jako malinu. Pro mě je to jedna z mých nejoblíbenějších autorek, která si mě dokázala získat svými příběhy.
Je to dle všeho první ya román od autorky, který se zaměřuje na mladou dívku Mallory, která už šachy nehraje. Má k tomu své osobní důvody, které se později dozvíme. Mallory je šikovná a silná dívka. Stará se o svou nemocnou maminku a své mladší sestry. Nešla na vysokou školu, protože se snaží uživit svou rodinu. Její život se změní ve chvíli, kdy jí její nejlepší kamarádka přemluví na šachový turnaj, tam se totiž setká se slavným šachistou Nolanem Sawyerem, který je za mě, že dokonalý. (Jojo propadla jsem mu šíleně).
Nolan je mistr a jednička v šachovém světě. Mallory se podaří vyhrát nad Nolanem a ten jí má pak plnou hlavu. Mallory dostane nabídku pracovat pro jeden šachový tým a díky tomu zabezpečí došasně svou rodinu a jako bonus získá stipendium. To zná úžasně že? Během příběhu zjistíme něco o Mall a Nolanovi. Mall má strach ze závazků a nemá na ně čas, za to Nolan nemá o dívky nouzi, ale žádná ho nezaujala zatím tak jako Mallory. Jejich vztah je krásný a pomalý. Strašně se mi to líbilo, opět to bylo krásně vtipné.

Příběh, který mě od autorky opět dostal a já se zase těším na další novinky od ní.

08.03.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

V první řadě se pojdme trochu zasmát nad mou hloupostí. Do knihy jsem se pustila a byla lehce zmatená o co jde...
No pak jsem to zjistila :D Jednalo se totiž o pátý díl z této série. Takže ponaučení pro všechny prosím. Čtete anotace a zjistěte si kolik to má dílů a jestli na sebe navazují.

Já se aspoň přesvědčila o tom, že si chci přečíst všechny díly. James a Emily tvoří pár.. Jsou spolu štastně už přes rok ženatí a ted se společně snaží o miminko.
Jelikož, ale James je stále ve velkém steru, tak Emily napadne wellens pobyt. No spíše nějaká spešl wellness kůra. James je v šoku co mu to Emily provedla. Tady jsem se od samotného začátku velmi nasmála. James působí vážně úžasně a vtipně. Miluji jeho sprostou verzi. Emily si nic nenechá líbit a je na něho docela ostrá.

Nooo a pokračujeme v překvapení. Jako další máme epilog, který je o Tristan a Clair. Bylo to pěkné a milé. Chyběl mi tady docela humor, ale jejich příběh se dal.
Dále tam byl Eliot a Kate a jejich příběh byl smutný a zárověn krásně vyobrazený. Jejich příběh se mi opravdu líbil.

Na závěr jsme měli Chris a Hayden.

Čtyři epilogy. Já bych řekla, že je to spíše taková bonusovka, ale ten kdo tuhle sérii miluje, tak ocení.

11.02.2024 4 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Jsem milovnice příběhů z prostředí mafie.
Tady se do hloubky mafie neprobírá jen čistě okrajově, ale to mi absolutně nevadilo.

Začátek příběhu si získal hned mou pozornost. Příběh je psán ze dvou pohledů. Hlavní hrdinka Giulia, které je červených osmnáct a čeká ji úplně nový život. Hlavní hrdina a nižší boss je Cassio. Cassiovi zemře žena a zůstanou po ní dvě malé děti, které potřebují matku. Musí si tedy vzít osmnáctiletou Giuliu, kterou kvůli věkovému rozdílu nechce. I přes ten větší věkový rozdíl mi to nevadilo. Líbilo se mi jak to mezi nimi bylo. Všechno se u nich vyvíjelo pomalu.

Líbilo se mi, že to nebyl typický příběh. Hlavní hrdinka se musela postarat o jeho dvě malé děti a zvykat si na nový život. Giulia mu do života přinesla něco nečekaného. Autorka píše skvěle ! Za tímto příběhem je daleko víc. A ty spicy scény ? Můj bože. Ano! Chci další díla od autorky.

02.01.2024 5 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Další úžasný příběh od úžasné autorky.
Ali Hazelwood to prostě umí a to doslova.
Miluji to prostředí vědy odehrávající se v NASA. Celkově zmínky ze Star Wars, Harry Potter a já nevím co dalšího.

Hypotéza lásky se mi strašně líbila, ale tohle bylo za mě snad ještě lepší. Celkově příběh i ty postavy si mě hned získaly.

Bee a Levi jsou a byli úžasný. Ta chemie a jejich příběh se mi opravdu líbil.
Levi je ten nejlepší chlap pod sluncem. S Bee jsem soucítila a chápala jsem její strach se závazků.

Jinak humor tu byl opět brilantní a tentokrat nám autorka dala i více těch erotických scén, které byly perfektní.

Já jen doufám, že se u nás opět přeloží její další díly.

06.11.2023 5 z 5

Temná harmonie Temná harmonie Laura Thalassa

Závěrečný díl úžasné fantasy série o Handlíři a jeho Siréně. Jak já se do tohoto příběhu zamilovala. Příběh byl plný očekávání, napětí a zvratů. Vše co si čtenář jen může přát. Příběh jsem si užívala plnými doušky. Byla to opravdu jízda a mnoho věcí jsem ani nečekala. Poslední díl byl hodně vtipný, ale taky jsme si užili plno erotických scén, které staly opravdu za to.

Siréna se mi strašně v tomto dílu líbila. Co díl o to jsem ji měla raději. Její nejlepší kamarádka Temper je teprve číslo. Myslela jsem, že už mě nijak nepřekvapí a stejně se jí to povedlo.

Handlíř taky ušel kus cesty. Né jen že miluji jeho humor, ale taky osobnost jakou má.

Celý tento příběh byl pro mě úžasný a mě vážně mrzí, že už je konec.
Epilog byl fantastický. Nebudu lhát, ale slzy se draly ven.

Děkuji za zaslání mystery press. #spolupráce

30.08.2023 5 z 5