Nádech

Návykový román napěchovaný touhou, odříkáním, bolestí… a opět touhou. Může se člověk, kterého milujeme, změnit v tyrana, a potom zase zpátky? „Jmenuju se Tate,“ říká hlavní hrdinka. „Ale on má pro mě jiné jméno. Kdysi jsme byli nejlepší přátelé, ale pak se s ním něco stalo, a teď mi dělá ze života peklo…“ Mezi láskou a nenávistí je jen tenká linie. Tate už si nechce nechat ubližovat od kluka, kterého kdysi měla ráda. Když se mu postaví, přepíše tím pravidla a zjistí, že za Jaredovými zlými slovy se skrývá jeho vlastní bolest. A jí se přes všechnu nenávist rozbuší srdce, jen co se přiblíží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373371/nadech-PpU-373371.jpg 4.1371

Fall Away 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

Bully, 2014

Kniha Nádech

tynka65

Tak to byla jízda! Doslova i obrazně, sceny na závodním okruhu byly skvělé! Tate byla paličák a občas bych ji jednu pleskla a Jaredovi také, ale bez jejich paličatosti a hrdosti by žádný příběh nebyl.... Příběh byl krásný, plný bolesti z míst, kde by měla být láska. A plný lásky, která si musela svou cestu k Tate a Jaredovi chvíli hledat. Moc se těším na další díl, protože Madock byl skvělý, obzvláště na konci knížky, tam jsem se s ním opravdu nasmála. A jen doufám, že ikar má v plánu vydat i třetí díl..

Maruš.D

Kéžbych si tuto knihu přečetla když mi bylo “náct”.. asi by mě i bavila. Je to příběh o Amerických středoškolácích. Styl psaní mi nevadil, ani jsem nezaregistrovala, že by se až moc často opakovalo “tepání v bříšku” jak tu někdo zmiňoval. Lásku mezi Tate a Jaredem jsem jim věřila a chápala jsem i proč se Jared choval tak, jak se choval.
Avšak konec mi přišel vcelku nedomyšlený. Kdyby se tohle opravdu stalo, tak se to řeší trochu jinak, než ránou pěstí a dvěmi facky. Jinak to nebylo špatné čtení...

Alieen

Nenadchne, neurazí. Když nemáte zrovna co číst, tak ideální.

Teniskaha

Když se nudíte ve vlaku, tak je to super knížka. Ale jinak...styl psaní strašně jednoduchý, ale ne tím správným způsobem, opakující se fráze mi lezly na nervy (začalo mi tepat v podbříšku), celé mi to nějak neladilo...hodně klišé (sexy kluk, co se chová jako hajzl, holka s velkýma kozama, co se musí chovat jako děvka, při prvním sexu hned vyvrcholila, kluk, kterého mlátil, musí být hned tyran... Jo a taky je příšerně, ale příšerně předvídatelná. prostě za mě fakt nic moc a nechápu tak vysoké hodnocení. Ovšem dávám šanci druhému dílu.

Ewwe

Nádherná kniha! Autorka píše naprosto živě a umí barvitě popsat všechny pocity. Líbilo se mi, jak se Tate pomalu měnila v silnou ženu a Jared pomalu sloupával slupku drsňáka. V knize je spoustu bolesti, křivdy ale taky kopa srandy a lásky :)

avalonek

Náhodný výběr z knihovny a musím říct,že jsem opravdu nadšená a proto jsem to zase přečetla šílené rychle.Krásný příběh,i když bych je oba občas nakopala.Ale konec to zachránil.

petusska01

Príbeh som už niekoľko krát čítala, a rada si ho prečítam znova. Páči sa mi vývin Tate a ako sa dokáže postaviť sama za seba/ narozdiel od minulosti. Mám rada príbehy Láska vs Nenávisť :)

MarkétaI.

Knížka je které se ráda vracím :-) Nenávist a láska, takový příběh mě prostě baví. Oddechová knížka, která se čte skoro sama.

Hlas srdce
Hlas srdce