Jiskření

Je zpátky. Za ty dva roky, co byla na internátu, se mi neozvala ani jednou. Když jsme spolu žili v jednom domě, přes den mě přehlížela, ale v noci nechávala dveře svého pokoje otevřené. Tehdy jsem byl hlupák. Teď ji ale porazím v její vlastní hře… Jsem zpátky. Uběhly dva roky a já jsem přesvědčená, že po mě pořád touží. I když předstírá, že to tak není. Mě se ale tak lehko nezbaví. Nenechám se odbýt. A pokud si budu dávat pozor, nikdy nepřijde na to, jak moc mě přitahuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/394590/jiskreni-EYC-394590.jpg 4.48

Fall Away (2.)

Rival (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Jiskření

millie_h
včera

Po dlouhé době zase nějaká oddechová kniha. Děj je poutavý a jen tak člověka nepustí. Je pěkné, že autorka pokračuje s vyprávěním příběhu dalších postav, se kterými jsme se seznámily již v první dílu. Rozhodně se těším na další díly.

maca5449

Abych pravdu řekla, tak jsem se první polovinu knihy snažila z náznaků vzpomenout, o čem vlastně byla jednička. Mám trochu obavu, že než vyjde další díl zapomenu děj i tady.

Kristý1909

Knížka se mi líbila stejně jako první díl. Líbilo se mi že se tam spisovatelka snažila dát i Tate a Jareda. Doufám že bude další díl této série.