Jiskření

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je zpátky. Za ty dva roky, co byla na internátu, se mi neozvala ani jednou. Když jsme spolu žili v jednom domě, přes den mě přehlížela, ale v noci nechávala dveře svého pokoje otevřené. Tehdy jsem byl hlupák. Teď ji ale porazím v její vlastní hře… Jsem zpátky. Uběhly dva roky a já jsem přesvědčená, že po mě pořád touží. I když předstírá, že to tak není. Mě se ale tak lehko nezbaví. Nenechám se odbýt. A pokud si budu dávat pozor, nikdy nepřijde na to, jak moc mě přitahuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394590/big_jiskreni-EYC-394590.jpg 4.1264
Série:

Fall Away 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Rival, 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Jiskření

jsemknihomolka
09.10.2022

Na knihu jsem se těšila a začala ji číst hned po dočtení prvního dílu a bohužel mě to nenadchlo , je možné že jsem měla až moc velké očekávání po dočtení Nádechu .

moma08
08.06.2022

Konečně jsem se dokopaka k tomu, abych si přečetla i tento díl,ač se mi do toho nechtělo.
Bylo to strašně čtivé, měla jsem to během odpoledne přečtené.
Někdy jsem sice nechápala chování hlavních hrdinů, asi jsem na to už stará, ale i přesto se mi kniha líbila.
Budu doufat, jako ostatní, že někdy vyjde i zbytek knih této série v českém jazyce.


anna7852
05.04.2022

Ach jo tak jsem zase začala druhým Dílem v domeni,že to prvni a natesena že další dil bude o Jaxovi a ono prd:D
Nevadi i když hrdinové byli velmi mladí tak se mi knížka líbila,četla se sama

Mondaika
31.03.2022

Jiskření není knihou, kterou si přidáte do oblíbených knih a budete ji chtít číst někdy znovu. Spíš je to kniha až na pár stránek o ničem a nebo a nadržených pubertácích... Já osobně nedoporučuji. Jedna hvězda za dobrý začátek,ktery vypadal slibně.

Loire
11.02.2022

Knížky jsem od autorky četla obě dvě (Jiskření, Nádech) knížky jsou pěkně napsané. Je to čtení pro mladé, ale i tak se mi to dobře četlo a pár krát jsem se tam i ztratila, jak jsem to hltala, ale dle porovnání je v druhé knížce obsaženo mnohem víc sexu než v prvním díle, ale i tak to za přečtení stálo.

malazluta
11.08.2021

Obě knihy autorky - Nádech i Jiskření - jsou pro mladší věkové kategorie. U druhého dílu je to patrné o to víc. Nic proti toxickým vztahům, mezi láskou a nenávistí je tenká linie, ale někdy čeho je moc, toho je příliš.

DiaBook424
20.04.2021odpad!

(+ SPOILER) Takhle zklamaná jsem po přečtení knížky dlouho nebyla. Nádech se autorce moc povedl, jedná se o jednu z mých nejoblíbenějších knížek vůbec, takže jsem se na Jiskření moc těšila. Madoc byl v první díle úžasný a já se nemohla dočkat dílu o něm. Ale toto?
Jestli má někdo rád toxické vztahy, proč ne, ale já na to nemám žaludek. Oba se milují (řekli si to), přitom on ji střídavě podvádí, kde se dá (dokonce mi chvílemi přišlo, že jí to dělá na truc), ale i přesto ji miluje! Vždyť je to naprosto odstrašující příklad vztahu mezi dvěma lidmi! Nemluvě o všech těch nešikovně zapojených klišé. Já mám klišé ráda, vždyť tenhle žánr na nich stojí, ale nic se nemá přehánět. A když, tak aspoň nějak šikovně. Mafie, potrat, svatba, nenávist/láska, nevlastní sourozenci, vydírání, nechtěné odloučení. Tohle všechno na 328 stránkách. Každý z těch bodíků by dal na vlastní příběh, tak proč jsou všechny v jednom?

dačteto
02.02.2021

Druhý díl byl taky příjemně oddechový :)

1