Jiskření

Je zpátky. Za ty dva roky, co byla na internátu, se mi neozvala ani jednou. Když jsme spolu žili v jednom domě, přes den mě přehlížela, ale v noci nechávala dveře svého pokoje otevřené. Tehdy jsem byl hlupák. Teď ji ale porazím v její vlastní hře… Jsem zpátky. Uběhly dva roky a já jsem přesvědčená, že po mě pořád touží. I když předstírá, že to tak není. Mě se ale tak lehko nezbaví. Nenechám se odbýt. A pokud si budu dávat pozor, nikdy nepřijde na to, jak moc mě přitahuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394590/big_jiskreni-EYC-394590.jpg 4.2231

Fall Away 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Rival, 2014

Kniha Jiskření

malazluta

Obě knihy autorky - Nádech i Jiskření - jsou pro mladší věkové kategorie. U druhého dílu je to patrné o to víc. Nic proti toxickým vztahům, mezi láskou a nenávistí je tenká linie, ale někdy čeho je moc, toho je příliš.

DiaBook424
20. dubnaodpad!

(+ SPOILER) Takhle zklamaná jsem po přečtení knížky dlouho nebyla. Nádech se autorce moc povedl, jedná se o jednu z mých nejoblíbenějších knížek vůbec, takže jsem se na Jiskření moc těšila. Madoc byl v první díle úžasný a já se nemohla dočkat dílu o něm. Ale toto?
Jestli má někdo rád toxické vztahy, proč ne, ale já na to nemám žaludek. Oba se milují (řekli si to), přitom on ji střídavě podvádí, kde se dá (dokonce mi chvílemi přišlo, že jí to dělá na truc), ale i přesto ji miluje! Vždyť je to naprosto odstrašující příklad vztahu mezi dvěma lidmi! Nemluvě o všech těch nešikovně zapojených klišé. Já mám klišé ráda, vždyť tenhle žánr na nich stojí, ale nic se nemá přehánět. A když, tak aspoň nějak šikovně. Mafie, potrat, svatba, nenávist/láska, nevlastní sourozenci, vydírání, nechtěné odloučení. Tohle všechno na 328 stránkách. Každý z těch bodíků by dal na vlastní příběh, tak proč jsou všechny v jednom?

dačteto

Druhý díl byl taky příjemně oddechový :)

Jaruš71

Tento díl byl o něco lepší, ale už nejsem puberťák tak to nebylo úplně pro mě.

1moniccka

Dej byl super a hodne me mrzelo cim si musela Fallen projit jeste k tomu jeste pubertacka.Medoc byl pohodar a dobre se sevsim popral.

ivetapl
24.12.2020

Úžasná kniha! Asia e mi líbila i o malililinko víc, než nádech. Autorka se zapsala mezi mé nejoblíbenější!

ovecka535
19.12.2020

Nic moc,ale lepší než první díl.

Maruš.D
22.09.2020

Trochu lepší než první díl. Líbilo se mi téma, které je ve společnosti značně nepřípustné. Líbilo se mi, že postavy už byly o trochu starší a neodehrávalo se to v prostředí střední školy.
Bylo mi líto Fallen, čím vším si musela projít a zpracovat. To bych žádné dívce nepřála. Madoc byl fajn a líbil se mi i náhled na ostatní postavy. Sexu tam rozhodně bylo dost, na to, že je to kniha pro puberťaky.
Nicméně kniha mohla být trochu kratší a konec propracovanější. Nevím co má autorka s těmi videi za úchylku, ale doufám, že v příběhu o Jaxovi už se opakovat nebude.