Jiskření

Jiskření https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394590/bmid_jiskreni-EYC-394590.jpg 4 315 66

Fall Away série

< 2. díl

Je zpátky. Za ty dva roky, co byla na internátu, se mi neozvala ani jednou. Když jsme spolu žili v jednom domě, přes den mě přehlížela, ale v noci nechávala dveře svého pokoje otevřené. Tehdy jsem byl hlupák. Teď ji ale porazím v její vlastní hře… Jsem zpátky. Uběhly dva roky a já jsem přesvědčená, že po mě pořád touží. I když předstírá, že to tak není. Mě se ale tak lehko nezbaví. Nenechám se odbýt. A pokud si budu dávat pozor, nikdy nepřijde na to, jak moc mě přitahuje…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Rival , 2014

Maruš.D
22.09.2020 3 z 5

Trochu lepší než první díl. Líbilo se mi téma, které je ve společnosti značně nepřípustné. Líbilo se mi, že postavy už byly o trochu starší a neodehrávalo se to v prostředí střední školy.
Bylo mi líto Fallen, čím vším si musela projít a zpracovat. To bych žádné dívce nepřála. Madoc byl fajn a líbil se mi i náhled na ostatní postavy. Sexu tam rozhodně bylo dost, na to, že je to kniha pro puberťaky.
Nicméně kniha mohla být trochu kratší a konec propracovanější. Nevím co má autorka s těmi videi za úchylku, ale doufám, že v příběhu o Jaxovi už se opakovat nebude.

Alieen
29.08.2020 2 z 5

Opět nenadchne, ani neurazí. Nic hlubokého, tyto knihy mi vyplnuji dobu, kdy tápu, co mám číst. Není to vyloženě špatné, ale není to ani úplně dobré.

Myška43
03.07.2020 5 z 5

Tak tento díl je pro mě o mnoho lepší. Je rozmanitý, spousta otázek a odpovědí, intenzivní vztah mezi hlavními aktéry příběhu. Moc jsem se bavila.

anndrra
27.06.2020 4 z 5

Ale jo. Byla to velmi čtivá oddechovka s prudkym rozjezdem. Jediné, co bych ubrala, byly milostné scény. Fakt. Sex skoro v každé kapitole už od 75 strany je i na mě trochu moc. Proto o * méně.

avalonek
26.06.2020 5 z 5

Druhý díl stejná krása jako první...Čekám a doufám,že se dočkám dalšího dílu o Jaxovi...

Petriii
23.06.2020 4 z 5

Tahle série je boží :) miluju tyhle knihy,kde si od začátku hlavní hrdinové ubližují,cítím tu bolest,to žárleni a pak šťastný konec. Tady mě jen mrzelo,jak byl Madoc až moc namyšlený,to že spal s každou a ve finále měla být Fallon ta špatná,musela toho vydržet celkem dost. Ale o to ta knížka byla zajímavější a jak jsem psala nahoře,miluji ty pocity u takových knížek :)

ladyKristyn
11.06.2020 3 z 5

Docela dobrá pohodová série pro náctileté, jako oddechovka docela ujde.

AnnieR.
02.06.2020 3 z 5

Recenze na tuto knihu, je součástí recenze u knihy Nádech.

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zamilovala. S Madocem byla legrace, ale chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na Fallon a pochopila její jednání.

Kristy.Seb
16.05.2020 4 z 5

Kniha je ve stejném duchu jako 1.dil, ale tenhle díl je rozhodně lepší a napínavější. Trochu mě zarazilo vyřešení rozvodu. Snad bude další s Jaxem.

Chvilkasnění
11.05.2020 5 z 5

Mnohem lepší jak první díl, bylo to více zajímavé a napínavé. Vůbec jsem to rozuzlení nečekala a ten konec? jako wau, chtěla jsem skočit do knihy a vyškrábat ji oči a nebylo potřeba. :D Mohl by být i třetí díl. ☺

georginaa
02.05.2020 5 z 5

Bylo to divočejší než díl první. Vztah utajovaný, leč prozrazený a důsledky nedorozumění vedou vždy k neúspěchu. Ale pravá láska si vždy cestu najde. Konec mě fakt dostal, ani právníci, ani nikdo se nedokázal zbavit manželky, až na to přišel nevlastní brácha, fakt hustý. Doufám, že bude i třetí díl o Jaxovi.

janina66
30.04.2020 3 z 5

Taková milá romantika. Příběh plné lásky a sexu Fallon a Madoca. Sice čtení pro mladší, ale i tak se mi líbilo, jak to skončilo.

anishta
08.04.2020 4 z 5

Tak jsem to přečetla podruhé, tentokrát v češtině a musím říct, že se mi to líbilo tentokrát stejně. Stejně je nejlepší postavou Jax. :D

Litocha
04.01.2020 2 z 5

Co k tomu říct. Celkově je knížka o něco lepší než první díl, i když po pár desítkách stran jsem myslela, že ji odložím nedočtenou. Nakonec jsem se docela začetla, i když je to taková spatlanina všeho, co je pro tyhle knížky typické. Jsem už ale přesycená namachrovaných týpků přesvědčených o své neodolatelnosti, vyhrocených charakterů, hystericky pubertálního chování postav i sexuálního vztahu prezentovaného jako hluboká láska. U autorky mi navíc dost vadí, že je podle ní normální chovat se k partnerovi jako k onuci. Však jedno nebo dvě miluji to všechno spraví, ne?
Už z prvního dílu jsem nebyla odvázaná, i druhá šance vyšla naprázdno, takže další autorčiny opusy si s radostí nechám ujít.

2688
02.11.2019 5 z 5

Jak jsem se začetla nešlo se odtrhnout.
Docela bych uvítala další díl o Jaxonovi v knize jsou některé pasáže na kterých bych chtěla znát odpovědi.

lusitta05
28.10.2019 4 z 5

No čo dodať? Asi som trochu v rozpakoch, 18 roční hlavní hrdinovia, no neviem, sexu priveľa, dialógov primálo, ale čítanie vzrušujúce. Tak nebudem kritizovať.

jitka7
13.10.2019 2 z 5

Ani nevím, co k tomuto příběhu napsat. Asi mi to teď všechno připadá na jedno brdo a musím si přečíst něco trošku kvalitnějšího. Hlavní hrdinové nejsou tak příšerní jako v prvním díle. Přesto mi to připadá pořád dokola.

alnahu
19.09.2019 3 z 5

Příběh nekonečné lásky plné emocí,vášně a sexu. Madoc a Fallon jeho nevlastní sestra jsou naprosto neslučitelní -ale přesto to mezi nimi jiskří.Doporučuji fanynkám žánru new adult.

bosorka382
15.09.2019 3 z 5

Prvy diel bol lepsi,na moj vkus sa tato cast moc tahala