Corrupt: Skazení přehled

Corrupt: Skazení
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535050/bmid_corrupt-skazeni-6601a26090915.jpg 4 56 56

Diablova noc série

1. díl

Štyria basketbalisti, hviezdy školy, ktorých život prevráti naruby jedna noc, po ktorej sa traja z nich ocitnú vo väzení a rozmýšľajú, ako sa pomstiť. Čakali sme. Boli sme trpezliví. A teraz sa splní každá jej nočná mora. Erika Povedali mi, že sny sú túžby nášho srdca. Moje nočné mory sa však stali mojou posadnutosťou. Volá sa Michael Crist. Starší brat môjho priateľa je ako ten strašidelný film, na ktorý sa pozeráte cez prsty. Je príťažlivý, silný a úplne desivý. Hviezda vysokoškolského basketbalového tímu a teraz už profesionál, ktorého viac ako ja zaujíma špina na jeho topánke. Ja som si ho však všimla. Videla som ho. Počula som ho. Veci, ktoré robil, a to, čo skrýval Celé roky som od neho nebola neschopná odvrátiť zrak. Teraz som skončila strednú a prešla na vysokú, ale Michaela som neprestala sledovať. Je skazený a nemravnosti, ktoré som videla, už nechcú zostať len v mojej hlave. Pretože si ma konečne všimol. Michael Volá sa Erika Faneová, ale všetci ju volajú Rika. Priateľka môjho brata vyrastala v mojom dome a jedávala pri našom stole. Keď vstúpim do miestnosti, sklopí zrak a zastane, keď som blízko. Vždy cítim, ako sa z nej valí strach, a hoci som sa nedostal k jej telu, viem, že mám jej myseľ. To je aj tak všetko, čo naozaj chcem. Až kým môj brat neodíde do armády a ja nenájdem Riku samu na vysokej škole. V mojom meste. Bez ochrany. Je to až príliš dobré na to, aby to bolo pravdivé, rovnako ako načasovanie. Pretože pred tromi rokmi dostala do väzenia niekoľko mojich kamarátov zo strednej a oni sú teraz vonku. Varovanie: kniha obsahuje citlivé témy: sexuálne napadnutie, opakované vyhrážanie, smrť rodičov, znásilnenie, zneužívanie detí, zmienky o inceste, únos.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Pandora

Corrupt , 2015

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Corrupt: Skazení. Přihlašte se a napište ho.

Lavina
dnes 5 z 5

Krása...autorka to příště umí...trochu mi připomíná Amo Jones,ale ta je top.
Autorka do knihy dala vše napětí,drama,vraždu,lásku,sex, přátelství....prostě tak to má být v takové knize....těším se na další díly a hlavně na všechny knihy autorky...

LenkaNovotna32
13.06.2024 3 z 5

Citala som vsetky knihy od autorky a toto je top medzi nimy, taky napinavy eroticky román s nadychom hororu a nasilia. Nebolo to vobec zle, mozno by som vylepsila neaku tu zapletku, akciu a isla by som viac do toho temna a strachu s toho co bude dalej. Je to ale kniha ktora si zasluzi byt citana, ta scena v saune ma uplne neohromila ale ja som skor stara skola asi. Inak odporúčam!!!! Baby zgustnete si!!

Mamka_cte
10.06.2024 3 z 5

Jelikož jsem od autorky už četla více knih a láska na hraně mě totálně ohromila a dostala, tak jsem po vydání Corrupt neváhala (i když vyšla zatím jen na Slovensku) a ihned koupila eknihu. Hned ten večer jsem začala číst. A tady, tady začíná kámen úrazu. Kniha nás na začátku upozorňuje, že obsahuje emocionálně těžké témata a před začátkem čtení se musíte pořádně rozhodnout, jestli zrovna tento příběh budete číst. Ehm, proč? Zrovna v tehle knize jsem nenašla vůbec nic, co by bylo nějak extra špatné a těžké na čtení. Znám mnohem, mnohem horší knihy, které upozornění ani nemají!

Zklamání. Tím bych to shrnula. Laskou na hraně autorka nastavila obrovskou laťku a touto knihou ji určitě nepokořila. Čekala jsem opět ohromení a pecku, ale to se nekonalo. Je možné, že toto nesedlo jen mě a ostatní to budou milovat, ale já do téhle skupinky tedy nepatřím.

Peníze, sex, intriky, drama a napětí nechybělo. Čtyři sexy a bohatí jezdci také nescházeli. Ale? Něco mi prostě chybělo. Žádný wow moment, pohoršení a rozdělení společnosti nebo incest jak to autorka umí. A na to jsem asi čekala.

Nejvíce se mi líbila (jaké překvapení) scéna v sauně. Kdyby se v takové atmosféře odehrávala celá kniha, tak jsem neskutečně spoko!

První díl je o prvním jezdci Michaelovi. Zbývají tři. Jestli budu číst dále? Uvidíme jaké budou recenze a obálky. Protože obálka a ořízka je neskutečná! Plusové body už jen za toto.
Řekněme si narovinu. Obálka dělá hodně a já často vybírám knihu očima.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Mrtvá říše, Mrazení a další knižní novinky (18. týden)

28.04.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Corrupt: Skazení v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x