Troufalá vášeň přehled

Troufalá vášeň
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520772/bmid_troufala-vasen-658acc2a72e8f.jpg 4 394 394

Když se Jordan nastěhuje k otci svého přítele, má to být jen dočasné řešení komplikované situace. Jenže Pike Lawson se jí brzy začne dostávat pod kůži. Oba vědí, že by se svým touhám neměli poddat, a snaží se s nimi bojovat. I kdyby to nebyl Coleův táta, pořád je mu osmatřicet a jí jen devatenáct. V jedné domácnosti se však vzájemné blízkosti vyhnou jen těžko.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Birthday Girl , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Troufalá vášeň. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka97
18.07.2024 5 z 5

Nádherný, komplikovaný příběh lásky s vyšším věkovým rozdílem.
Jordan toho má na svůj věk za sebou už poměrně dost - nelehkou rodinnou i finanční situaci, také zklamání ve vztahu. Byla velmi sympatická, šikovná, zodpovědná a měla můj obdiv. Strašně mě proto mrzelo, že se kolikrát nechala okolím zbytečně využívat.
Cole oproti ní mé sympatie neměl, jeho chování nebylo v pořádku.
Když se na scéně objevil Pike, věděla jsem, že to bude Muž s velkým M. A taky že jo, naprosto jsem si ho zamilovala.

Mezi Jordan a Pikem to od začátku jiskří a skvěle si rozumí. Jenže situace je vážně komplikovaná.. Některé momenty mi přišly docela vtipné, u jiných jsem se dojímala. Občas mi bylo Pikea až líto, Jordan uměla být mrška ne, že ne.
Samozřejmě žhavé scény také nechybí a stojí za to.
Název Birthday girl je dokonalý, ten nás český nebudu komentovat.
Je to příběh, který si určitě někdy přečtu znovu, moc ho doporučuju!

janca.hl
12.07.2024 5 z 5

Kniha mě velice překvapila. Řekla bych, že autorka zvolila i vhodný věk, kdy vám to nepřijde tak jako "slizké". Energie mezi nimi byla neskutečná. Milovala jsem drzost hlavní hrdinky Jordan, i když mi občas připomínala babi Bětu z českého seriálu Vyprávěj:-) (s kufry, stěhuju se!). Originální název "birthday girl" se mi více ke knize hodí, ale v češtině by to nevyznělo tak dobře. Moc knihu doporučuji, žhavá, zvrhlá a dokazuje, že láska si nevybírá.

KatieKuli
11.07.2024 5 z 5

Nebyla jsem si úplně jistá jak autorka s příběhem naloží. Jedna věc je krátká anotace a druhá příběh sám. A výsledek? Vážně se mi líbil způsob vyprávění a nebyla jsem si do poslední chvíle úplně jistá jak příběh skončí.
Jordan a Cole se ocitnou v těžké situaci. Je jim jen devatenáct a tak trochu se potýkají s tím, aby se uživili, zaplatili nájem a všechny dluhy. Když dostanou výpověď z bytu, nabídne jim Colův otec bydlení ve svém domě. Bohužel Cole místo aby se snažil pomáhat (jak Jordan, tak otci), raději vymetá večírky s partičkou kamarádů a nestará se ani o svou přítelkyni, která si i díky tomu, stále více rozumí s jeho otcem.
V knize se řeší zásadní otázky týkající se věkového rozdílu, tlaku okolí a názorů přátel a rodiny.

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (8. týden)

28.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

21.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Troufalá vášeň v seznamech

v Právě čtených11x