Troufalá vášeň přehled

Troufalá vášeň
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520772/bmid_troufala-vasen-658acc2a72e8f.jpg 4 360 360

Když se Jordan nastěhuje k otci svého přítele, má to být jen dočasné řešení komplikované situace. Jenže Pike Lawson se jí brzy začne dostávat pod kůži. Oba vědí, že by se svým touhám neměli poddat, a snaží se s nimi bojovat. I kdyby to nebyl Coleův táta, pořád je mu osmatřicet a jí jen devatenáct. V jedné domácnosti se však vzájemné blízkosti vyhnou jen těžko.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Birthday Girl , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Troufalá vášeň. Přihlašte se a napište ho.

Kiwicatko
12.06.2024 4 z 5

Jedine, co me na tom neskutecne vytacelo bylo jmeno Pike. Horsi jsem snad necetla. A tocilo me natolik, ze ma hodnoceni o hvezdicku min.

Lavina
11.06.2024 5 z 5

Krása.Autorka píše velmi dobře vše od ní se mi moc líbí...jen tohle bylo fajn,že to byla jen jedna kniha a má zajímavé téma....nikdy mě nenapadlo čím si osoby takto rozdílné musí projít a opravdu to je k zamyšlení...sice super oddychovka,ale i dost k přemýšlení nebo k osvětlení můžu jen doporučit

alnovka82
09.06.2024 3 z 5

Takové letní čtení na dovolenou. Příběh byl hezký, ale ... znáte ten pocit, že se od knihy nemůžete odtrhnout a pořád všechno odkládate, aby jste ji mohly dočíst? Tak takové očekávání jsem podle hodnocení měla a ten pocit se nedostavil. Většina jejich dilemat, které řešili mi přišli jako obyčejné výmluvy a stále se opakující ujištění ,,já to chápu, je to tak správné..." ale vzápětí vztek a výčitky, to už mě fakt nudilo. A konec byl celkem rychlovka.
Takže na dovolenou dobrý, ale víckrát už ne.

všechny komentáře

Související novinky (6)

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (8. týden)

28.02.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (7. týden)

21.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Troufalá vášeň v seznamech

ve Čtenářské výzvě43x