Neonoví bohové přehled

Neonoví bohové
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495460/bmid_neonovi-bohove-mrs-495460.jpg 4 612 612

Temný Olymp série

1. díl >

Všichni říkali, že je ten muž mýtus, ale sotva jsem přešla řeku Styx, jeho temné kouzlo mě uhranulo… a byl prostě můj. Miláček společnosti, Persefona Dimitriouová, chce uprchnout z ultramoderního města Olymp a začít znovu daleko od zrádné politiky Třinácti domů. Ale celý sen se vypaří v okamžiku, kdy ji matka bez varování nechá zasnoubit s Diem, nebezpečným vládcem temného města s nablýskanou fasádou. Persefoně nezbývá nic jiného, než prchnout do zakázaného dolního města a uzavřít ďáblovu dohodu s mužem, kterého považovala za legendu… s mužem, který ji dovede do světa, o jehož existenci neměla ani zdání. Hádés strávil celý svůj život ve stínech a vůbec netouží vystoupit na světlo. Když však zjistí, že mu Persefona může nabídnout střípek pomsty, po níž celá léta prahne, pomůže jí – za jistou cenu. Ale každá bezdechá noc, kterou stráví propletený s Persefonou, v něm probouzí tak silnou touhu, že je ochotný rozpoutat válku s celým Olympem, jen aby si ji udržel… Moderní převyprávění mýtu o Hádovi a Persefoně, které je stejně tak hříšné, jako sladké.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Red

Neon Gods , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neonoví bohové. Přihlašte se a napište ho.

MAU256
včera 4 z 5

Mé sestry stojí za mou matkou. Naposledy stisknu Hádovu ruku a vydám se jejich směrem. Chytí mou ruku pevněji. "Zůstaň." "Cože?" Rozhlédnu se. "Ale..." "Buď moje, Persefono. Dovol mi být tvůj. V soukromí i na veřejnosti."

Měla jsem tuto knihu už nějakou chvilku k přečtení, ale pořád jsem ji nějak odkládala, vůbec nevím proč. Bylo to čtivé. Řecká mytologie, ve které Hádes chce pomstu, Persefona touží po svobodě, její matka chce větší moc, jako většina Třináctky... a jak to celé dopadne? Určitě stojí za přečtení. Jsem zvědavá, co přinesou další díly.

Jita160
18.06.2024 4 z 5

Dost neobvyklé vyprávění a úplně jiné pojetí o řeckých bozích. Super sexy příběh o Hádovi a Persefoně... on kráčí za pomstou a ona za svobodou. Příběh je nabitý velkou dávkou božského sexu + spojení s řeckou mytologií za mě skvělý nápad.

Ciarra
15.06.2024 5 z 5

Spojení řecké mytologie, mafie a erotiky? Super! A milovníci domácích mazlíčků si taky přijdou na své.
Přečteno za 2 dny, doporučuji.

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejčtenějších knih (září)

15.09.2022

Vychází Čtenářský diář 2023, Sváděj mě a další knižní novinky (35. týden)

28.08.2022

Citáty z knihy (3)

Kdyby. To je to klíčové, nejdůležitější slovo.

Udělal bych pro ni cokoli.

Volím si nás.

Kniha Neonoví bohové v seznamech