S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje přehled

S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503243/bmid_s-kouzelnickou-hulkou-magicke-dospi-0Pc-503243.jpg 5 1532 1532

Naprostá nezbytnost pro každého fanouška Harryho Pottera. S předmluvou filmové Hermiony – herečky Emmy Watsonové. Doplněno o dosud nezveřejněné fotky z natáčení filmů, které změnily svět. Jaké bylo dospívání uprostřed natáčení toho největšího filmového hitu posledních dekád? Filmový Draco Malfoy, hlavní rival Harryho Pottera, se po letech rozhodl svěřit s těmi nejosobnějšími i nejvtipnějšími vzpomínkami na více než deset let natáčení filmů, jejichž knižní předloha změnila svět a stala se unikátním fenoménem a popkulturním hitem. Jen málokdo může tvrdit, že vystudoval tu nejprestižnější kouzelnickou školu světa v Bradavicích. Herec Tom Felton si touto zkušenosti prošel, byť patřil do té nejméně populární a nejobávanější zmijozelské koleje. - Kdo z filmového obsazení Tomovi nejvíce přirostl k srdci? - Jak to ve skutečnosti bylo s Tomovým románkem s filmovou Hermionou Emmou Watsonovou? - A co dokázalo doběla rozčílit obávaného profesora Snapea? Varování! Tato kniha vás přiměje silně přehodnotit vztah k jedné z nejnenáviděnějších filmových postav všech dob.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , Práh

Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a Wizard , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje. Přihlašte se a napište ho.

Mili01
předevčírem 5 z 5

Miluju! Zprvu jsem se lekla, kolik má kniha kapitol, ale kapitoly byly krátké a dokázal v nich popsat vše, co bylo potřeba. Od jeho začátků, přes natáčení HP, jeho dospívání, rodina a přátelé, vzestupy a pády a samozřejmě spoustu zajímavých momentů z jeho života. Opravdu doporučuji!

Olava
14.06.2024 5 z 5

Jako naprostý fanoušek HP mi prostě tahle kniha nemohla uniknout. Ano, dost se zmiňuje o natáčení HP, pro mě naprostá libůstka. Četlo se tak hezky, lehce, člověk se dozvěděl i něco navíc o historkách s dalšími herci..já byla spokojená. Tom je ohromný sympaťák :-) Nechápu, že někomu vadí, že vypouští do světa info z natáčení, i když není hlavní postavou...no a co? Na to má patent jen populární trio? No a co, že napsal biografii? Každý může poslat dál poselství, že každý může sklouznout k závislostem a dát vědět, že se nemá nic vzdávat...

Toledo
13.06.2024 5 z 5

Podle hodnocení knihy jsem měla velká očekávání a ta se také naplnila.
Asi je dobré podotknout, že velká část knihy se věnuje světu Harryho Pottera, takže určitě je dobré, pokud se aspoň trochu orientujete, ale na druhou stranu, kniha má i jiné kvality, takže bych ji nezavrhovala, pokud vám tento svět není blízký.
Zejména konec mě opravdu překvapil a nemohla jsem přestat číst.
Knihu hodnotím velmi kladně, protože Tom píše moc hezky, s pokorou a velkou otevřeností.

všechny komentáře

Související novinky (19)

Čtenářská výzva 2023 v číslech

02.01.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha S kouzelnickou hůlkou: Magické dospívání filmového čaroděje v seznamech

v Přečtených1 994x