Hlava plná lásky přehled

Hlava plná lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499174/bmid_hlava-plna-lasky-65269a5a53677.jpg 4 576 576

Bee Königswasserová se v životě řídí jednoduchým pravidlem: Co by udělala Marie Curie? Kdyby jí NASA nabídla vedení neuroinženýrského projektu, Marie by jistě neváhala ani vteřinu. Matka moderní fyziky však nikdy nemusela spolupracovat s Levim Wardem. Samozřejmě, Levi je přitažlivý, vysoký a má ty svoje pronikavě zelené oči, ze kterých se její neurony můžou zbláznit – ale co si o Bee myslí, dal jasně najevo už na doktorátu. Když se však zničehonic Bee začne ztrácet vybavení, záhadně jí mizí důležité e-maily a podřízení ji ignorují, zdá se najednou Levi být jejím spojencem. Dá nakonec Bee Königwasserová všanc své srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Love on the Brain , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlava plná lásky. Přihlašte se a napište ho.

cotaholkacte
10.06.2024

Bee je trochu střeštěná, raněná minulostí a odhodlaná se soustředit na práci a kariéru. Levi je zamračený a zamlklý mrzout, který je ale samozřejmě hrozně sexy, nasvalený a pod tvrdou slupkou neskutečný slaďák a romantik. Cliché, rozhodně, ale já je oba miluju.

Zhruba od třicáté stránky je úplně jasné, jak se bude příběh vyvíjet, v čem je hlavní nedorozumění a jak to celé dopadne, ale vůbec mi to nevadilo. Úplně mi vyhovovalo nemuset příliš přemýšlet a jen si úžívat vtipné přestřelky a myšlenkové pochody hlavních postav. Jediné, co bych vytkla, tak že Bee byla sice více než nadprůměrně inteligentní, ale natvrdlá byla teda neskutečně. A taky nikdo neuvěří, že chlap by 6 let bez sexu, protože nenašel adekvátní náhradu za svou platonickou lásku

Ali opět bojuje za práva žen ve vědě a za rovnoprávnost menšin a ekonomicky znevýhodněných skupin při přijímacích testech na studia.

Tohle bylo to, co jsem přesně teď potřebovala číst – jak se říká, sedlo mi to jako pr… na hrnec a já se od samého začátku smála.

4,5*/5*

IG: @cotaholkacte

jana-cisarova
08.06.2024 4 z 5

Kniha se celkem dobře četla, i když musím uznat, že je spíš pro mladší ročníky. Naskytla se mi však jako vhodná do čtenářské výzvy, tak jsem se do ní pustila.
Mladou doktorku Bee jsem občas nechápala, co vlastně chce, na co je vůbec zaměřená. Bylo tam toho hodně o mailové korespondenci, výměna názorů na téma: "Co by na to Marie".
Zpočátku jsem nechápala, proč byla tak skálopevně přesvědčená, že Levi ji nesnáší již od doby, kdy spolu studovali. Často jí dával najevo city opačné, mnohokrát jí pomohl z nesnází, ale ona pořád si stála na svém, až do samého konce.
Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec dávám čtyři, závěr knihy byl zajímavý a kniha čtivá.

Péťa86
30.05.2024 4 z 5

Já myslím, že super. Taková holčičí odpočinková knížka :-)

všechny komentáře

Související novinky (3)

Dva šachoví protivníci ve hře o lásku

09.03.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Hlava plná lásky v seznamech

ve Čtenářské výzvě261x

Autorovy další knížky