Hlava plná lásky přehled

Hlava plná lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499174/bmid_hlava-plna-lasky-65269a5a53677.jpg 4 644 644

Bee Königswasserová se v životě řídí jednoduchým pravidlem: Co by udělala Marie Curie? Kdyby jí NASA nabídla vedení neuroinženýrského projektu, Marie by jistě neváhala ani vteřinu. Matka moderní fyziky však nikdy nemusela spolupracovat s Levim Wardem. Samozřejmě, Levi je přitažlivý, vysoký a má ty svoje pronikavě zelené oči, ze kterých se její neurony můžou zbláznit – ale co si o Bee myslí, dal jasně najevo už na doktorátu. Když se však zničehonic Bee začne ztrácet vybavení, záhadně jí mizí důležité e-maily a podřízení ji ignorují, zdá se najednou Levi být jejím spojencem. Dá nakonec Bee Königwasserová všanc své srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Love on the Brain , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlava plná lásky. Přihlašte se a napište ho.

adelact
24.07.2024 4 z 5

Překvapivě se mi kniha moc líbila, dokonce odpustím i všechna ta nedorozumění, která normálně nemusím.

@pribehyodjany
24.07.2024 3 z 5

Po dočtení převládá asi pocit zklamání. Autorka píše skvěle (nebo mě to alespoň vyhovuje) a dokázala bych od ní číst i nákupní seznam, takže jsem knihu zhltla. Nicméně samotná zápletka a hrdinové mi tady nesedli. Bee na mě byla moc divná a Levi zase moc dokonalý. Obecně mám hate to love zápletky ráda, ale tady se mi tomu těžko věřilo a přišlo mi to zbytečně natahované. Od autorky mám radši jiné knihy.

TeriLoch
24.07.2024 5 z 5

Naprosto pohodová oddechovka :) Dobře se čte, nad situacemi hlavní postavy se člověk často i zasměje. To že člověk vlastně už od začátku ví, jak to celé dopadne, nijak příběh nekazí, naopak, je to o to úsměvnější. :)

Dva šachoví protivníci ve hře o lásku

09.03.2024

Žebříček 10 nejčtenějších knih (prosinec)

15.12.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Hlava plná lásky v seznamech

v Právě čtených19x
v dalších seznamech9x