Teorie lásky přehled

Teorie lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537675/bmid_teorie-lasky.jpg 4 58 58

Elsie Hannawayová žije v multivesmíru: mimo svou (mizerně placenou) práci teoretické fyzičky si vydělává ještě jako falešná přítelkyně. Svým klientům dokáže vyjít maximálně vstříc. Pečlivě vybudované světy se však náhle protnou a vše se začne hroutit… Ukáže se totiž, že Jack Smith, otravně sexy zádumčivý starší bratr jejího oblíbeného klienta, je ten chladnokrevný experimentální fyzik, který nejen že zničil kariéru její nadřízené, ale podkopal i pověst teoretiků po celém světě. A právě on zasedá v přijímací komisi MIT a rozhodne o tom, zda Elsie získá své vysněné místo. Dokáže Elsie odolat Jackovu gravitačnímu poli? Nebo by snad měla uvést do praxe zcela nové teorie o lásce?... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 28.08.2024
Literatura světová Pro ženy
Bude vydáno: , Ikar (ČR)

Love, Theoretically , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Teorie lásky. Přihlašte se a napište ho.

havrmoni
08.07.2024 4 z 5

Líbí se mi prostředí v jakém se příběh odehrává. Postavy taky nejsou špatné ani mi nevadí opakující se tip dívek- žen. To jest pěkně dodrbaných, jak často zmiňuje Elsie. Co mě trošku brnká na nervy jsou ty erotikuš scény. To, že se ty holčiny potýkají s psychickými problémy neznamená automaticky, že jsou skoro neznalé v sexu. Nejen v aktu samotném, ale vůbec v erotičnu jako takovém. Jako kdyby tam tyhle scény nebyly, tak by mi to ani. nevadilo. Nicméně stále vede Hlava plná lásky s Bee, jako nejnormálnější ženou.

Kira283
20.06.2024 3 z 5

(SPOILER) Za mě o něco slabší kniha od Ali. Všechny její knihy jsem zatím zhltla jedním dechem, ale s touhle jsem se trochu trápila. Hlavně na začátku. Nevím, jestli to bylo jazykem (knihu jsem četla v originále), každopádně mi chvilku trvalo se do příběhu ponořit.

Vesměs je to otřepaný Aliin příběh. Holka, která má svý problémy a myslí si, že jí ten chlápek nenávidí. Pak zjišťuje, že je do ní blázen. Projdou si nějakou tou hádkou a nakonec happily ever after.

jitka_dankova
08.06.2024 5 z 5

Další roztomilá romance z vědeckého prostředí, tentokrát se autorka věnovala teoretické a experimentální fyzice a jednomu nelehkému výběrovému řízení na vysněnou pozici. Vždycky žasnu, jak prokreslené tady ty vědkyně jsou. Tolik nejistot, problémů, různé bolístky a traumata, ale perou se s osudem a v hlavě jim běží krásná přirovnání ke známým teoriím i teoretikům. Užívám si tyto prokreslené detaily, vždycky mne v knihách Ali Hazelwood dostanou.
Co se týká zápletky, je tam jasně patrný autorčin rukopis. Prostě víte v obrysech, jak bude hlavní hrdina působit, co se tam asi stane, jak to bude gradovat. Nijak mi to nevadilo, vždyť právě pro ten autorčin specifický rukopis jsem to přece četla. Krásně autorka prokreslila povahu hlavní hrdinky a její snahu o dokonalost a jaký stres jí to způsobovalo. Rozhodně mi po přečtení zůstalo v hlavě několik věcí k přemýšlení. Bylo milé poznat tuhle Elsie. Knihu jsem četla ve slovenštině a koupím si ji i v češtině.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Prokleté královny, Život na míru a další knižní novinky (13. týden)

24.03.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Teorie lásky v seznamech

ve Čtenářské výzvě11x