Teorie lásky přehled

Teorie lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537675/bmid_teorie-lasky.jpg 5 264 264

Elsie Hannawayová žije v multivesmíru: mimo svou (mizerně placenou) práci teoretické fyzičky si vydělává ještě jako falešná přítelkyně. Svým klientům dokáže vyjít maximálně vstříc. Pečlivě vybudované světy se však náhle protnou a vše se začne hroutit… Ukáže se totiž, že Jack Smith, otravně sexy zádumčivý starší bratr jejího oblíbeného klienta, je ten chladnokrevný experimentální fyzik, který nejen že zničil kariéru její nadřízené, ale podkopal i pověst teoretiků po celém světě. A právě on zasedá v přijímací komisi MIT a rozhodne o tom, zda Elsie získá své vysněné místo. Dokáže Elsie odolat Jackovu gravitačnímu poli? Nebo by snad měla uvést do praxe zcela nové teorie o lásce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Love, Theoretically, 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Teorie lásky. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (43)

adida
včera 5 z 5

Za sebe doporučuji

HH77
15.10.2024 3 z 5

Začátek knihy mne bavil hodně pak už se mi to trochu táhlo a pár stránek jsem i přeskočila. Jako oddechovka dobre, ale další knihy autorky už si asi neprectu. Zvlášť když jsou pry dost podobne

mikika
15.10.2024 5 z 5

roztomilé, vtipné, chytré a totálně oddechové. souhlasím, že autorka jede v jednotné formě a její knihy se sobě dost podobají, ale v tomhle žánru je stejně na špici.

Žebříček nejprodávanějších knih (41. týden)

17.10.2024

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (39. týden)

02.10.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Teorie lásky v seznamech

v Právě čtených14x