Hypotéza lásky přehled

Hypotéza lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496116/bmid_hypoteza-lasky-63be9e1bdf7ff.jpg 4 1635 1635

Romantická komedie, která zbořila sociální sítě! Olive je doktorandka na Stanfordu. Na trvalé romantické vztahy příliš nevěří, zato její nejlepší kamarádka ano. Takže pokud ji chce přesvědčit, že s někým randí a její milostný život nabral správný směr, musí na to jít chytře. Vědci totiž potřebují důkazy. Proto Olive, jako každá jiná sebevědomá bioložka, zpanikaří a políbí prvního muže, na kterého narazí – Adama Carlsena. Mladý, v oboru uznávaný profesor má pověst přísného školitele. Byl tak jejich polibek největší chybou, kterou Olive v životě udělala, nebo se tohle setkání může vyvinout v něco víc? Kniha obsahuje také bonusovou kapitolu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Love Hypothesis , 2021

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hypotéza lásky. Přihlašte se a napište ho.

Lavina
21.06.2024 5 z 5

Moc nemám ráda komedie,ale tato romantická je fakt super....hlavní hrdinka měla někdy takové hlášky,že mě opravdu bavila.... příběh je jasný a člověk ví co bude dál,ale sranda ohromná. Můžu jen doporučit...

Lejčís
19.06.2024 5 z 5

Na Hypotézu lásky jsem četla nadšené recenze ještě předtím, než u nás vůbec vyšla. Musím se přiznat, že já s jejím přečtením otálela. Nezaujala mě moc anotace ani obálka. Nakonec jsem se ale nechala zlákat všemi těmi kladnými ohlasy a páni! Romantiku vyhledávám jako odpočinkovou literaturu spíš zřídka, ale tohle mě vtáhlo jak už dlouho žádná kniha ne. Doslova jsem nebyla schopná přestat číst a zhltla to během dvou večerů. Smála jsem se jak puberťák, dojímala se a manžel mě několikrát nachytal se stupidním úsměvem, načež se mě zeptal, co to čtu, že se culím stejně jako na něj, když sám od sebe umyje nádobí. :D
Chemie mezi hlavními postavami fungovala na jedničku od první chvíle. Ale nenechte se zmást, tohle není jen o lásce a perfektně napsaných zamilovaných scénách. Najdete zde přidanou hodnotu ve formě těžkých životních období a taky prosazování žen na poli vědy. Přestože je to romantická komedie, ne vždycky bylo vše zalité sluncem, paradoxně ale právě proto je kniha tak dobrá. A to nemluvím o úžasně sebeironické hlavní hrdince, se kterou jsem si neskutečně rozuměla.
Hypotézu lásky moc doporučuju a určitě si přečtu i nějakou další knihu Ali Hazelwood!

anovy64
09.06.2024 3 z 5

Moje druhá a určitě poslední kniha od autorky. Děj velice předvídatelný, nezáživný, hlavní postavy nemastné, neslané a popis erotické pasáže jsem musela přeskočit, jinak bych knihu asi ani nedočetla.

všechny komentáře

Související novinky (22)

Dva šachoví protivníci ve hře o lásku

09.03.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (2)

Musel ses objevit a přimět mě, abych se do tebe zamilovala, pomyslela si a zamrkala proti jeho pokožce, ty zatracený zmetku.

Hypotéza: Když si budu myslet, že jsem na dně, někdo mi hodí lopatu.

Kniha Hypotéza lásky v seznamech

v Přečtených2 017x