Hypotéza lásky přehled

Hypotéza lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496116/bmid_hypoteza-lasky-63be9e1bdf7ff.jpg 4 1681 1681

Romantická komedie, která zbořila sociální sítě! Olive je doktorandka na Stanfordu. Na trvalé romantické vztahy příliš nevěří, zato její nejlepší kamarádka ano. Takže pokud ji chce přesvědčit, že s někým randí a její milostný život nabral správný směr, musí na to jít chytře. Vědci totiž potřebují důkazy. Proto Olive, jako každá jiná sebevědomá bioložka, zpanikaří a políbí prvního muže, na kterého narazí – Adama Carlsena. Mladý, v oboru uznávaný profesor má pověst přísného školitele. Byl tak jejich polibek největší chybou, kterou Olive v životě udělala, nebo se tohle setkání může vyvinout v něco víc? Kniha obsahuje také bonusovou kapitolu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Love Hypothesis , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hypotéza lásky. Přihlašte se a napište ho.

kikies
včera 4 z 5

Takové jednoduché, lehce hloupoučké dílko... a to nemyslím nijak zle. Dobře se to čte, akademické prostředí je atraktivní, akorát mi přijde, že hrdinové jsou trochu moc dětinští, to by mi sedělo spíš k náctiletým, ale budiž. Je to zábavné, potrhlé a sladké, je tam i menší drama... Pokud hledáte víc, můžete být zklamaní, pokud ne, budete nadšení.

mnohoknih
předevčírem 4 z 5

Vzhledem k množství dýňového latté by se kniha měla číst na podzim. Ale situace, do kterých se Olive dostává vlastními rozhodnutími, jsou tak vtipné, že se příběhem prohihňáte v jakémkoliv ročním období. Výborné je prostředí, kde se romantika odehrává. Asi si nevzpomenu na jiný milostný příběh přímo z akademického prostředí. Dodávalo to situacím šmrnc. Jinak je to klasická oddechovka. Ona ho nemá ráda, on ji má rád. Pak ona ho má ráda a nechce mu ublížit. A pak to dobře dopadne. Četlo se to opravdu svižně. Bonusová kapitola ani být nemusela, protože bylo celou dobu všem, samozřejmě kromě Olive, jasné, jak to Adam myslí :-)

Mathiola8
22.07.2024 5 z 5

Moc mě to bavilo. Až tedy na ty bonusové kapitoly, ty tam podle mě být nemusely.

Dva šachoví protivníci ve hře o lásku

09.03.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Musel ses objevit a přimět mě, abych se do tebe zamilovala, pomyslela si a zamrkala proti jeho pokožce, ty zatracený zmetku.

Hypotéza: Když si budu myslet, že jsem na dně, někdo mi hodí lopatu.

Kniha Hypotéza lásky v seznamech

v Právě čtených39x