Temná harmonie přehled

Temná harmonie
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518354/bmid_temna-harmonie-E64-518354.jpg 4 181 181

Handlíř série

< 4. díl

TEMNOTA SE CHYSTÁ POHLTIT VŠE. DOKÁŽOU JI ZASTAVIT DŘÍV, NEŽ JE NAVŽDY ROZDĚLÍ? Siréna Callypso unikla jen o vlásek smrti a nyní jí v žilách koluje vílí krev, což je pro ni současně požehnáním i prokletím. Její pouto s Desmondem Flynnem – pro víly králem noci a pro smrtelníky Handlířem – je konečně kompletní a uzdravené. Jenže noční můra zdaleka neskončila. Existují totiž i věci horší než smrt. Mnohem horší. Takové, vůči jejichž moci je nyní Callypso zranitelná. Jednou z nich je Zloděj duší – bytost číhající ve stínech, která vůbec nepatří do tohoto světa. Která kdysi spala a teď se probouzí. A má v plánu podrobit si celý Jinosvět a Callypso s ním. Nadpřirozenou říši ale neterorizuje jen on. Galleghar, Desův otec, vstal z mrtvých a chce se mstít – především svému synovi, který ho kdysi poslal do hrobu. Des a Callie musejí přijít na to, jak oba muže zastavit, a dochází jim čas. Ve hře jsou totiž i síly, které chtějí milence jednou provždy rozdělit. A naneštěstí pro krále a královnu noci už není ztráta života to nejkrutější, co by je mohlo potkat... celý text

Fantasy Erotika Dívčí romány
Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

Dark Harmony , 2018


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná harmonie. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (41)

anonym02
21.07.2024 4 z 5

Myslím, že jsem od celé série čekala trochu víc.
Příběh měl strašně dobrou myšlenku, proto jsem i navzdory tomu, že mě to úplně nebavilo, pokračovala ve čtení, a doufala jsem, že se to nějak zlepší.
Hlavní hrdinka měla spoustu protichůdných myšlenek, většinou byly i na stejné straně a to mě už ke konci opravdu deptalo.
Upřímně jsem to dočetla, jen abych zjistila, jak to dopadne a od toho konce jsem zkrátka čekala víc a byla jsem celkem zklamaná, že to autorka docela odbyla (dle mého).
Je to škoda, námět byl opravdu skvělý, celkem i originální (když odhlédneme od dvorů), ale k Maas bych to každopádně nepřirovnávala.

martisek21
08.07.2024 2 z 5

Po, pro mě hodně nudném, druhém díle jsem se pro přečtení závěrečného dílu přemáhala hodně těžce. Nakonec jsem to dala stylem "přeskočena každá druhá stránka" a ke konci už mi bylo úplně jedno,jak to dopadne, hlavně ať už je konec. Jedna z nejnudnějších sérií, které jsem zatím četla :-(


Damonka18
24.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Už při prvních stránkách jsem umírala smíchy. To už mě došlo že to bude skvělá kniha na zakončení série, i když jsem taktéž tušila co se stane s Handlířem. Už v půlce mě štvalo jak to zloděj duší stále prodlužoval a pak BUM!
I když byl konec uspěchaný, tak si tato série zaslouží skvělé hodnocení.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pasažér, Zmije a další knižní novinky (34. týden)

20.08.2023


Citáty z knihy (1)

Tajemství nejlépe jedna duše chrání.


Kniha Temná harmonie v seznamech

v Právě čtených5x
v Přečtených212x
ve Čtenářské výzvě12x
v Doporučených12x
v Knihotéce153x
v Chystám se číst82x
v Chci si koupit39x
v dalších seznamech5x