Moje vina přehled

Moje vina
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496740/bmid_moje-vina-JRR-496740.png 4 489 489

Viníci série

1. díl >

Nicholas Leister byl stvořen, aby mi znepříjemňoval život. Vysoký, modré oči, vlasy černé jako noc... Zní to skvěle, že? Ne tak skvěle, když zjistíte, že se z něj stane váš nevlastní bratr a představuje vše, před čím jste odjakživa utíkali. Nebezpečí – to bylo první, co mě napadlo, když jsem se s ním seznámila a zjistila, že před svým tátou miliardářem skrývá dvojí život. Jak jsem se do něj mohla zamilovat? Snadno. Člověk s takovýma očima dokáže obrátit váš svět vzhůru nohama.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Red

Culpa mía , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Moje vina. Přihlašte se a napište ho.

Vendy_Kříž
07.06.2024 5 z 5

Knihu jsme zaregistrovala až poté co vyšel film a zařekla jsem se, že první si jí musím přečíst a pak až se kouknout na její zfilmování a udělala jsem dobře. Příběh v knize jsem si oblíbila, byl napínavý a čtivý. A moc se těším až si přečtu pokračování.

Dle mého názoru pokud se podíváte na film tak vám spousta věcí unikne a je to velká škoda.
Kniha je moc hezky a detailně napsaná a pokud už jste viděli film a váháte jestli přečíst i knihu, maximálně doporučuju. Spoustu věcí se vám tím vyjasní

Zuzíček77
01.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Knihu Moje vina mám doma už dva roky a pořád jsem si ji odkládala na potom. Pak mi na ní padly oči a už jsem si řekla, že je na ní čas když už mám koupenou celou sérii. Teď když jsem ji přečetla, tak nechápu, že jsem mohla tak dlouho čekat. Je to taková ta klasika bohatý hajzlík a skromná holka, ovšem tady to bylo ještě zajímavější když se z těchto dvou lidí stane nevlastní bratr a sestra. Noah jsem si oblíbila hned na začátku, líbil se mi její postoj k bohatství nechtěla ho přijmout a chtěla být dál tou obyčejnou holkou. Sama si vydělat peníze a sama si je utratit. Její příběh je dost silný a pomalu se dozvídáme všechny trable co si prožila a bylo to tedy opravdu silné, už jen proto, že se jí vše vrací díky Nickovi. Postava Nicka se taky líbila, má také svůj příběh, který dost vysvětluje jeho chovaní. Kniha mě opravdu pohltila a nedokázala jsem přestat číst. Jsem zvědavá jak se jejich příběhy budou vyvíjet dál. Knihy které jsou psané z obou pohledů jsou za mě ty nejlepší, jelikož víte co si myslí a prožívá ten druhý. Určitě se jdu hned pustit do druhého dílu

Z knihy:
- „Takže se nabízím jako dobrovolník. Políbím tě a uděláme milion fotek, pokud pak pohneš zadkem a vrátíš se domů. Nechci tě tu Noah."
- „Ani příbuzní se mi moc nelíbí... Co třeba, vzdálení pseudopříbuzní nuceni se čas od času snášet a líbat se?"
- „Vím jen, že když tě vidím, nedokážu myslet na nic jinýho než se tě dotýkat a líbat tě po celým těle."
- Byla dokonalá... A já si byl jistý, že jsem se do ní bláznivě zamiloval.
- „Nestyď se za to, Noah... znamená to, že jsi statečnější než kdo jinej, že jsi silná..."
- „Teď mě budeš mít, jsem celej tvůj, tělem i duší - celej tvůj."

Andrejka91
05.04.2024 5 z 5

Tahle kniha byla peckovní. Noah byla sice středoškolačka a měla 17 let, ale na svůj věk a taky kvůli tomu, co si v minulosti prožila, působila mnohem starší.
Trošku mi to připomíná sérii After. Zlobivej kluk, hodná holka a jejich komplikovaný vztah.
Ale tady v té knize je děj více propracovaný už od začátku, kdy se stanou nevlastními sourozenci a jejich láska je zakázaná. Pak taky situace s vlastním otcem Noah ale nechci spojlerovat.
Kniha je napínavá, napsaná velmi čtivě a nemám co vytknout.

všechny komentáře

Související novinky (4)

10 nejprodávanějších knih (34. týden)

31.08.2023

10 nejprodávanějších knih (33. týden)

23.08.2023

10 nejprodávanějších knih (24. týden)

21.06.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Být šťastný neznamená, že je všechno perfektní. Znamená to, že ses rozhodl užívat života i přes všechny jeho nedokonalosti.“

Kniha Moje vina v seznamech

ve Čtenářské výzvě48x