Tvoje vina přehled

Tvoje vina
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510506/bmid_tva-vina-FSw-510506.jpg 4 216 216

Viníci série

< 2. díl >

Kniha Tvoje vina, druhý díl romantické trilogie Viníci od Mercedes Ron o drsňákovi s velkým srdcem a hodné dívce s velkou odvahou, obsahuje ještě víc romantiky, zrady a záhad. Když se Noah zamilovala do Nicka, věděla, že jejich vztah nebude snadný: jsou protikladní jako oheň a voda a když jsou spolu, létají nebezpečné jiskry... naprosto ve všech směrech. Dosud byla jejich vášeň ještě silnější než jejich hrdost, ale věkový rozdíl, vysoká škola, večírky, rodiče a stíny z minulosti, které oba pronásledují, je znovu a znovu zkoušejí jako časovaná bomba, která hrozí výbuchem. Je Noah opravdu připravena čelit svému strachu a znovu někomu důvěřovat? Dokáže se Nicholas oprostit od své minulosti a otevřít své srdce jedné jediné osobě?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Culpa tuya , 2017

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tvoje vina. Přihlašte se a napište ho.

Zuzíček77
06.06.2024 5 z 5

(SPOILER) Druhý díl s oblíbenou dvojicí Noah a Nickem. První díl se mi dostal pod kůži i přes to, že nespadám do věkové kategorie. Bylo tam tolik věcí na prožívání, že mě to párkrát sejmulo a ti dva mě z toho vždy vytáhli. Druhý díl byl ze začátku takový řekla bych vyplňující, stále řešení problémů dokola, hádky a usmiřování. Zase tam toho ale nebylo tolik aby mi to nějak kazilo knihu, věřím, že takové problémy každý párkrát zažil. Konec knihy mě teda úplně rozcupoval, stalo se naráz takových věcí, až jsem z toho byla úplně rozložená a zůstala tak až do konce knihy. Ani jeden z hlavních hrdinů nemá lehký život, a prožívat to s nimi je neuvěřitelné. Jsem opravdu zvědavá co nám přinese poslední dílů ale předpokládám, že to bude bouře emocí.

Z knihy:
- „ Takhle budeš nosit moje srdce kamkoliv půjdeš." (Nick)

- „Milovat tě je ta nejsložitější věc, jakou jsem kdy v životě udělala." (Noah)
- „Milovat tě je to nejkrásnější, co jsem kdy v životě udělal." (Nick)

- „Proto odloučení nepřinese nic dobrýho. My dva na to nejsme stvořeni, pamatuješ?" (Nick)

JanistaN
01.06.2024 4 z 5

S prvním dílem jsem čekala něco na styl DIMILY, ale i přes všechny podobnosti byla kniha v lecčems odlišná. Od začátku jsem odhadovala, jak to asi dopadne ale tohle jsem nečekala. Ke čtyřem hvězdičkám mě přesvědčil právě konec,ve kterém snad nemohlo být víc zvratů. Jsem zvědavá, jak to spolu Nick a Noah vyřeší v dalším dílu.

HankaJosefiova
08.05.2024 3 z 5

Kdyby nebylo poslední osminy knihy, tak to je jak ping pong problémů. Neustále hádky a nevyřčené problémy. Jako malé děti. Ale konec je pecka.

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších knih (29. týden)

26.07.2023

Válka dvou královen, Tvoje vina a další knižní novinky (19. týden)

07.05.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Tvoje vina v seznamech

ve Čtenářské výzvě14x