Návrh

Návrh
https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2051 2051

Off-Campus série

1. díl >

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Deal , 2015


více info...

Přidat komentář

monika0181
04.06.2024 5 z 5

Tuto sérii začínám číst po druhé s odstupem dvou let. A líbí se mi stále stejně.
Což je dobře. Stává se mi, že jsem knihou nadšená, ale časem přečtu několik knih na podobné téma a pak mi již zapadne nebo mě tolik nebaví. To se mi u Elle Kennedy prostě nestává.
Je to autorka se stabilními výkony a knihy jsou čtivé i opakovaně.
Hokejové téma je oblíbené u řady z nás, tedy neprohloupíte, pokud se do série pustíte.
Přemýšlím, který pár se mi v sérii líbí víc, ale každý má své kouzlo. Příběhy jsou rozličné, každý má své téma, svou zápletku, jinou povahu, pozadí.
Moc oceňuji, že autorka dává příběhu nádech povah, které v knize jsou. Každá kniha pak má jiný náboj.
Oceňuji citlivost Garretta a i to jak Hanna zvládla terapií svůj sexuální a i další život po znásilnění. Kostlivci ve vztahu Garrett a jeho otec jsou také příšerní. Tyto situace je oba velmi posílily. Jsou sobě i svým přátelům oporou.
Kniha se mi moc líbila a myslím, že ji po letech otevřu a přečtu po třetí, čtvrté a páté.
Jsou to příběhy, ke kterým se můžete vrátit ať už se chcete zamyslet nebo si oddechnout.

6Nikki6
19.05.2024 5 z 5

Můj druhý pokus u téhle autorky a tentokrát trefa do černého. Zkoušela jsem jako první knihu Přísně tajné ale vůbec mě nebavila a putovala k nedočteným. Toto mě ale velice mile překvapilo a jsem nadšená! Jsem ráda, že jsem dala autorce další šanci a těším se, až si přečtu i další díly této série.


LucaM.
16.05.2024 5 z 5

Heeej, jak to, že mi Elle Kennedy dokázala tak dlouho unikat? Moje první kniha od autorky a jsem nadšená a mám co dohánět.
Po přečtení prvního dílu série Off-Campus se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další. Doufám jen, že hlavní postavy budou aspoň tak sympatické, jako Garrett a Hanna. A budou sršet vtipem, sarkasmem i romantikou.
Skvělá oddechovka, kde se sice objeví ne úplně příjemná témata jako je domácí násilí nebo dokonce i znásilnění, ale vyváží je spousta vtipných dialogů. A pojďme si říct narovinu, tým universitních hokejistů, kde je jeden hráč pěknější než druhý taky není k zahození. To prostě chceš číst.

Niu
13.04.2024 5 z 5

No tak ty brďo. Už vím, kde vzala Mona Kasten inspiraci. A já že mi to nějak připomíná Snít znovu. Napíšu to takhle, nevím, jestli za to může roční období nebo co :oD, ale normálně čtu hodně drsné krimi, thrillery a horory. Tohle bylo fajn. Oddechovka, ale těžká témata se tam našla také. Obdivuju, jak se s tím popasovali hlavní hrdinové. Líbilo se mi, jak si všechno na rovinu řekli. Až teda na to drama těsně před závěrem. Naštěstí to nebylo natahované a rychle se to objasnilo. Určitě budu v Campusu pokračovat a snad to bude v podobném duchu. No a hokej, co k tomu dodat :o)

amanek
02.04.2024 4 z 5

Chtěla jsem oddechovku, což tato knížka určitě splňuje. Být mi náct, určitě bych byla nadšená. Bohužel už dávno nejsem cílová skupina. Ač se knížka čte hezky, od začátku člověk ví, jak to dopadne a pak ho v podstatě nic nenutí číst dál.

pogmanka
29.03.2024 5 z 5

Moc pěkný příběh. Ze začátku jsem byla skeptická, ale příběh mě mile překvapil a já si ho užila. Oblíbila jsem si oba hlavní hrdiny.

Sančez
17.03.2024 5 z 5

Tak tohle bylo naprosto skvělé. Myslela jsem že mne to nebude bavit, ale šíleně jsem se pletla. Hlavní hrdiny jsem si hned oblíbila a jdu i do dalších knih téhle autorky. Není to jen eroťárna, ale zpracovává zde i vážná témata. Je to prostě skvěle napsáno. Lidičky čtěte je to boží.

Bergerac16
17.03.2024 5 z 5

Garrett i Hanna jsou naprosto skvělí. Oba si nesou neskutečnou nálož svinstva ze své minulosti. Upoutávka na přebalu slibuje young adult jednoduchoučký slaďák, ale oba hrdinové mají svou třináctou komnatu, kterou se snaží ukočírovat, a autorka obojí pěkně rozpracuje.

Pro mě to bylo poměrně slow-burn, což vůbec nevadilo, protože jejich vzájemné hašteření bylo sexy, šťavnaté a výborně jsem se bavila.

On je se sebou tak neskutečně spokojenej, že je to vysloveně zábavný a dechberoucí . Hannu vytáčí jeho sebevědomí, jeho výrazy, jeho neodbytnost, i to, že ho nejde urazit, jejím ostrým a urážlivým komentářům se on jenom culí. Sedm kapitol to trvá, než ji rozesměje.

Silně mi to připomnělo vzájemné kroužení mezi Kate a Dougem v Ledovém ostří.
K prvnímu polibku dojde až v 16.kapitole, a je to nejlepší a nejzábavnější první pusa, o které jsem kdy četla.

biairicia
10.03.2024 4 z 5

Moc hezká oddechová romaňťárna, která se četla sama. Z tohoto žánru určitě to lepší.

zamilov.do.knih
10.03.2024 5 z 5

"tohle si musíš přečíst!" tenhle rozkaz jsem od mojí kámošky jíti četla a slyšela snad milionkrát od té doby, co se známe. bývaly totiž časy, kdy jsme obě měly crushe na různý hokejisty a tahle knížka a celkově celá série je právě o nich. příběh jsem si každopadně chtěla přečíst, ale dlouho dobu mě hrozně odrazovala ta obálka a ta úplně šílená cena (jako pardon, ale pětistovka za takovou hrůzu?!), nakonec se ke mně ale kniha dostala a musím uznat, že kniha by se opravdu neměla soudit podle obalu.
bylo to skvělý! příběh byl čtivý, vtipný a milý, postavy jsem si oblíbila a moc se mi líbilo, že kniha nebyla jen o hokeji a sexu (což jsem si popravdě kvůli té obálce myslela, že bude), ale řešily se v ní i celkem deep témata a oceňuju, že hrdinové společně našly klíč k překonání svých problémů z minulosti. jedinou výtku mám k posledním cca padesáti stránkám, kde to mezi postavami skřípe, ale nemuselo by, kdyby spolu normálně promluvily (taková klasika v knížkách ze střední haha). ale jinak hodnotím jako skvělou knížku a doufám, že seš konečně spokojená, jíťo!

KlaraD851
03.03.2024 5 z 5

Ano, ano a ještě jednou ano! Nečekala jsem, že mě tahle série takhle chytne. Garretta i Hannu jsem si zamilovala, příběh prožívala s nimi, vtáhnul mě a pohltil. Romantika, smutné chvíle, humor, vše naprosto vyvážené. Elle Kennedy, děkuji. Vedle T.L.Swan moje 2 nej autorky tohoto žánru.

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

Musela jsem si to přečíst minimálně 10x! V celé sérii je tento díl můj nejoblíbenější. Garretta Grahama prostě miluju! Hanna byla taky super, ale její scény kdy chodila na zkoušky mě moc nebavili. Ale jinak všechno ostatní mě teda bavilo! Musím říct, že to bylo snad poprvé co jsem při čtení knížky měla motýlky. Autorčin styl psaní je úžasný a čtivý.

kirstinrau
31.01.2024 5 z 5

Instagram: @kirstinrau

Prečo som ja toto nečítala už skôr? Raz som ju rozčítala, ale asi som bola v inej životnej etape, že ma to vtedy nechytilo Teraz? Ja sa od tejto série neviem odtrhnúť. Potrebujem ďalšie knihy. Toto bolo tak neskutočne dobre napísané. Milujem to.

Chémia medzi Hannou a Garettom bola úžasná, aj keď zo začiatku to skôr vyzeralo troška inak. Zbožňovala som ich doťahovanie sa a ako si postupne k sebe našli cestu a zistili, čo chcú. Boli tu naozaj aj vážne témy, ale všetko do seba zapadalo a je z toho dokonalý príbeh. Určite sa vystriedajú všetky možné emócie, ale teda tých úsmevných je viacej, tak žiaden strach. A sexu tiež nešetrili. Ja som si obľúbila aj vedľajšie postavy a tak som zvedavá na ich príbehy. K tejto knihe sa určite budem vracať. Už chápem moju kamošku, prečo má túto sériu tak rada. Touto cestou jej ďakujem za požičanie kníh. Určite to bolo pre ňu ťažké.muach. A samozrejme vďaka aj vám, že ste mi sériu odporučili. Vy viete kto

Len jedna vec ma mrzí a to sú obálky. Keby sa mám rozhodovať či si to prečítam len kvôli nej, tak rozhodne po knihe nesiahnem. Tie originálne sú určite krajšie. Takto to pôsobí naozaj lacno.

odel
29.01.2024 5 z 5

Kniha se mi líbila, rozhodně doporučuju.

Majuš333
28.01.2024 5 z 5

"Otázka," ohlásím Tuckovi, který vejde do kuchyně.
"Odpověď," reaguje bez zaváhání.
"Já tu otázku ještě nepoložil, vole."
Hodí po mně úšklebkem, ve dřezu si umyje ruce a pak si kolem pasu ováže neonově růžovou zástěru.


Už je to veľmi dlho, čo som sériu 'Off-Campus' čítala naposledy...
Hanna a Garrett sú takým chutným predkrmom pred hlavným chodom-Loganom :)


Garrett posune to svoje velké tělo po posteli, opře se hlavou o dřevěné čelo a ztěžka si povzdechne, když mu papíry hodím do klína.
"Čti," nařídím.
"Nahlas?"
"Jo. A až dočteš, chci, abys shrnul, co jsi právě přečetl. Myslíš, že to zvládneš?"
Vteřinu je ticho, pak se mu zachvěje spodní ret. "Tohle nejspíš není ta nejlepší chvíle, abych ti to řekl, ale...neumím číst."
Pusa se mi sama otevře. Do háje. To přece nemůže myslet vá-
Garrett se zachechtá. "Klídek. Si z tebe dělám prdel." Pak se zamračí. "Ty sis fakt myslela, že neumím číst? Kriste na nebi, Wellsko."
Sladce se usměju. "V nejmenším by mě to nepřekvapilo."

kittlerka
27.01.2024 4 z 5

Taková odpočinková romanťárna:) děj hezky plynul, knížka byla čtivá:)

Damonka12
01.01.2024 5 z 5

Miluju styl jakým autorka píše. Také mi hodně vyhovuje hokejové a univerzitní prostředí spolu s romantikou a erotikou.

Majulle
27.12.2023

Perfektni ctiva kniha

mstychov
23.12.2023 5 z 5

Knížku bych nazvala audio por**m. Maximálně jsem si ji užila. :) Střídají se v ní dva pohledy.

Hanna je studentkou zpěvu na vysoké škole. Je milá, hodná a talentovaná.

Garrett je hvězdou univerzitního hokeje. Je šikovný v tom, co dělá, až na známky z jednoho předmětu.

Cesty Garretta a Hannah se zkříží ve chvíli, kdy bude on potřebovat doučování a ona získat srdce vysněného kluka z univerzity.

Na knížce oceňuji zpracování těžkého tématu, jakým je znásilnění a fyzické a psychické týrání. Autorka nás dostala na hranu zoufalství, ale zároveň nám ukázala, jak se z toho můžeme dostat a že láska a přátelství jsou mocné.

Moc jsem si oblíbila hlavní hrdinku i hrdinu. Interakce mezi nimi byly zábavné. Celý příběh byl okořeněn pikantní erotikou.

Začátek byl pozvolnější, ale jakmile se příběh dostal přes první čtvrtinu, poslouchal se jako po másle.

Těším se na druhý díl. Doufám, že mě nezklame, jak se mi občas u druhých dílů stává.

Oblíbené věty z knihy:
Teď už se neohlížím. Teď už se dívám jenom dopředu.

Micandy
11.11.2023 5 z 5

Ideální román typu hate to love pro podzimní večery, kdy se chcete zasmát a vypnout. Jsem mile překvapená, kniha mě bavila, i když nejsem cílovka. Příběh svižně plynul a není zbytečně natahovaný.