Návrh

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/big_navrh-XD5-274200.jpg 4.61695
Série:

Off-Campus 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

The Deal, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (326)

Kniha Návrh

ElizPetrova
12. září

Potřebovala jsem opět něco oddychového, nenáročného, jednoduchého a má očekávání se naplnila. Jsem spokojená.

mich_krat
10. září

Knihu jsem od přečtení v minulosti sháněla do své knihovny, takže mě druhé vydání nesmírně potěšilo. Rereading mě bavil stejně jako čtení poprvé, hlavní postavy sympatické a příběh sice předvídatelný, přesto krásně čtivý. Kniha obsahuje romantiku, humor i trochu toho drama, takže skvělá oddechovka na jeden zátah. Spisovatelka patří mezi mé oblíbené, stejně tak i tento příběh. Určitě se k ní budu ráda vracet.


blindone
01. září

No ty bláho, celkem Škola zlomených srdcí...ale potřeboval jsem vědět, jak to skončí.

pohoda58
01. září

Vtipný, romantický román.

MAU256
23. srpna

"Tys na celý škole vyhlásil pravidlo Ruce pryč? Děláš si ze mě srandu?"

Krásně čtivá romantická knížka z vysokoškolského a hokejového prostředí. Hannu i Garretta jsem si oblíbila hned od začátku. Myslím, že něco podobného (styl pomůžu ti, aby se do tebe druhý zamiloval) už jsem četla. Je to oddechové čtení, romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Kniholapka
22. srpna

Romantické počtení, které je ideálně pro oddechovou chvilku. Garret a Hanna mi byli oba sympatičtí. Nebyl to zbytečně preslazený románek, ale opět skrýval něco navíc. Mimo jiné i poučení, že není každá hvězda, co se třpytí. A jak snadno si můžeme o někom udělat mylný obrázek. Shrnutě řečeno vtipné a milé čtení, které rozhodně stojí za to a těším se na další díly.

munka
07. srpna

Vtipné oddychové čítanie, ktoré som si vzala na dovolenku a neľutujem. Splnilo očakávanie. Sympatickí Garret a Hanna nastavili latku pre ďalšie knihy série.

Rapeh
07. srpna

Potřebovala jsem odreagování a pohodovou četbu. Vše tato kniha splnila. Přiběh byl fajn a bavil mne. Vzhledem k tomu, že k hokeji mám blízko o to lépe se to četlo. Knihu doporučuji pro zlepšení nálady a odpočinutí

1 ...