Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Krásná kniha, nemohla jsem se odtrhnout - četla jsem jedním dechem, už se moc těším na čtvrtý díl.

18.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Hezké, čtivé; jenom mi to přišlo asi až moc překombinované.

10.07.2020 4 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Kniha nebyla špatná, nebyla ale bohužel tak dobrá jako Sucho; asi jsem čekala víc.

07.07.2020 3 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Krásná kniha - určitě stojí za přečtení. Velmi oceňuji, že jsem se při čtení dozvěděla něco o životě vlků.

28.06.2020 5 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Krásná kniha, líbíla se mi víc než 1. díl - určitě doporučuji.

21.06.2020 5 z 5

Nášup Nášup Táňa Kubátová

Příjemné a pohodové čtení - občas je fajn si něco takového přečíst.

21.06.2020 3 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Pěkná a pohodová knihy; potřebovala jsem nějaké nenáročné čtení na odreagování a to kniha určitě splnila; přečteno během dvou večerů.

11.06.2020 4 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Krásná kniha - četla se velmi dobře - pohodové, ale i kvalitní čtení. Jdu rovnou na druhý díl - moc mě zajímá, jak se bude příběh vyvíjet dále.

29.05.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Opět pěkná a kvalitní kniha, Hana se mi ale líbila víc. Trvalo mi delší dobu než jsem se začetla. Určitě ale stojí za přečtení.

23.05.2020 4 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Knihu jsem přečetla za jeden den - nemohla jsem se odtrhnout. Sice byl příběh nereálný, ale bylo opravdu velmi čtivé a to mám ráda.

09.05.2020 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Nádherná kniha, asi jedna z nejhezčích, jaké jsem kdy četla. Film byl hezký, ale kniha určitě lepší.

07.05.2020 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Krásná a poutavá kniha, přečteno jedním dechem. Líbí se mi, že autorčiny knihy jsou napínavé, ale nijak brutální - opravdu velmi příjemné čtení.

18.04.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Moc hezká kniha, která se četla velmi dobře. Oceňuji, že jsem si rozšířila při čtení obzory a dozvěděla se něco o životě Amishů.

22.03.2020 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Nádherná kniha, jedna z nejlepších, které jsem od autorky četla.

07.03.2020 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Krásná pohádka pro dospělé. Určitě bych si chtěla od autora přečíst i další knihy.

15.02.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Hezký příběh, četlo se samo.

19.01.2020 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Velmi čtivé, bavilo mě číst o cestování na lodi i exotických místech. Bylo napínavé, ale ne brutální, což mně vyhovuje. Konec byl celkem nečekaný, líbil se mi. Určitě si budu chtít přečíst i ostatní autorčiny knihy.

19.01.2020 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, ale z nějakého důvodu se mi nelíbila až tak moc, jako ostatní autorčiny knihy - přišlo mi, že občas jsem se jí musela trošku prokousávat.

09.01.2020 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Krásná kniha. Jojo prostě nikdy nezklame. Určitě doporučuji.

09.01.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Překrásná kniha; příběh, na který člověk nemůže zapomenout. Přečetla jsem jedním dechem a samozřejmě si i pobrečela.

09.01.2020 5 z 5