Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Čekala jsem víc, knihou jsem se dlouho prokousávala - asi není úplně můj šálek kávy.

09.01.2020 2 z 5

Ostříží panství Ostříží panství Madeleine Brent (p)

Pro mě příliš "sladké", asi není můj šálek kávy.

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Pohodová oddechovka; neurazí, ani nenadchne; ideální na dovolenou.

Víra a láska Víra a láska Erich Segal

Krásná kniha, Segal je opravdu skvělý autor.

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Moc ráda cestuji a asi i kvůli tomu se mně tato kniha moc líbila. Příjde mi ale, že na ni člověk musí být správně naladěn, asi není pro každého.

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Jedna z mých nejoblíbenějších knih - je skvělá a určitě stojí za přečtení.

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nádherná kniha - jedna z mých nejoblíbenějších, ke které se čas od času vracím.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Pro mě nádherná klasika, od které jsem se nemohla odtrhnout. Jednou se k ní určitě ještě vrátím.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherná kniha - přečetla jsem jedním dechem. Považuji za jednu z nejlepších od Jojo Moyes.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Krásná kniha, ale pro mě ne tak dobrá, jako první díl.

09.01.2020 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Knížky od Jojo mám moc ráda, takhle mi příjde ale jednoznačně nejslabší ze všech. Dlouho jsem se nemohla začíst a z nějakého důvodu jsem nečetla jedním dechem jako ostatní autorčiny knihy.

09.01.2020 3 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Nenáročné pohodové čtení třeba na dovolenou. Nic strašného, ale ani převratného.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od knihy jsem čekala víc (hlavně proto, že mi knihu všichni hrozně chválili). Hlavní postava mi byla velmi nesympatická, čtení mě hodně nebavilo a ani jsem z něj neměla dobrý pocit, což se mi stává málokdy.

09.01.2020 1 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha pro mě nedostahuje kvality jiných knih, které jsem na toto téma četla. Jsem překvapená, že má tak výborné hodnocení a jedná se o světový bestseller; pro mě podprůměr.

Až na kostní dřeň Až na kostní dřeň Věra Nykodýmová

Klára (resp. autorka) si musela projít peklem. Zejména první část se mi zdála hodně drsná, nicméně jsem se i přes to od knihy nemohla odtrhnout a přečetla ji za 2 večery. Člověk si při čtení uvědomí, že si musí vážit toho, že je zdravý - v tom vidím velký přínos této knihy. Autorka má můj velký respekt - za to, jak se s nemocí poprala a také jak to byla schopna všechno v knize popsat.

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Super kniha, četlo se samo - opravdu moc hezké.

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Super napínavá kniha. Tuto autorku mám opravdu velmi ráda a ani tento příběh nezklamal.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná kniha, žádná tuctovka. Hluboký příběh - určitě jedna z nejlepších knih jaké jsem kdy četla.

Doktoři Doktoři Erich Segal

Úžasná kniha. Dlouho jsem se odhodlávala k tomu, si ji přečíst, protože doktorské téma mě až tak nebaví. Nakonec jsem byla příjemně překvapená - super čtení, jednou se k ní určitě ještě vrátím.

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

Celkem dost růžová knihovna. Občas asi neuškodí si něco takového přečíst :-)

08.01.2020 3 z 5