Krasojezdkyně

V zapadlém koutě Londýna učí bývalý špičkový drezúrní jezdec svou vnučku Sarah tak, jak to sám kdysi dělal v elitní jezdecké škole ve Francii. Když však do jejich života zasáhne katastrofa, čtrnáctileté Sarah nezbyde nic jiného, než aby se životem protloukala sama…

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351883/krasojezdkyne-Oiy-351883.jpg 4688
Vydáno, Ikar (ČR)

5. Jeden plus jedna
6. Poslední dopis od tvé lásky
7. Sama sebou
8. Zakázané ovoce
9. Krasojezdkyně - opět kniha, která se lehce čte. Nejřív mi to tedy připadalo jak pro věkovou kategorii hlavní hrdinky, ale musím uznat, že nakonec se mi to líbilo. Všechny knihy od Jojo Moyes jsou takové klidné na čtení a mám je proto pro relax moc ráda!

Sylvanas

Na knížku jsem se těšila, ale zklamala mě. Po pár kapitolách jsem jí musela odložit, protože jsem jen očima projížděla řádky, a ve finále se stejně vůbec nesoustředila na to, co se tam píše. Zkrátka mě nebavila.

Vivetkav

No musím říct že jsem měla co dělat abych knihu neodlozila, ale po té půlce už to začalo mít nějaký spád zajímavosti a napětí .. jsem ráda že jsem nevzdala i když velký happy end tak i krásné uvědomění.. autorku mám moc ráda, doufám ale že další knihy budou vic od začátku čtivé

Pet13

Na začátku knihy jsem měla pocit, že knihu odložím a přesunu se k jiné. Dala jsem jí o něco víc stránek než pověstných 50, protože Jojo, a nelituji. Kniha se mi nakonec moc líbila. Možná to chtělo na konci méně happyendu, ale co už...

Zuzu1402

Nenáročné čtení, neurazí.

zuzana4291

Kniha se mi moc líbila, i když si nedokážu představit , jak někdo na koni jede z Londýna až do Francie a ve Francii dalších 500 km. Ale to že si to nedokážu představit neznamená, že to nelze provést. Byl jinak moc hezký a oddechový příběh se šťastným koncem.

Verys58

Kniha se mi popravdě nelíbila. Nesedl mi styl vyprávění autorky (je to má první a zřejmě i poslední kniha od ní).
Některé pasáže se mi zdály opravdu mimo realitu, hlavně cestování s koněm do Francie.
Myslela jsem, že knihu nedočtu.

Bláža9

Pro mě je to nejslabší kniha od autorky. I když jsem měla chuť na nějakou oddychovku, tak mě knížka příliš nezaujala a byla na můj vkus až příliš mimo realitu...

Chlad
Chlad