Krasojezdkyně

V zapadlém koutě Londýna učí bývalý špičkový drezúrní jezdec svou vnučku Sarah tak, jak to sám kdysi dělal v elitní jezdecké škole ve Francii. Když však do jejich života zasáhne katastrofa, čtrnáctileté Sarah nezbyde nic jiného, než aby se životem protloukala sama…

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351883/big_krasojezdkyne-Oiy-351883.jpg 3.9921

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Horse Dancer, 2009

Kniha Krasojezdkyně

Evkaha

Pěkný příběh. Celou dobu držíte palce aby to co nejlíp dopadlo na všech frontách. Škoda jen že né všichni ve skutečném životě mají takové možnosti.

princeznaaura

Nezaujalo

77yasmin

Přemýšlím, co ještě víc k této knize napsat, ale myslím, že to za mě Jojo už bravurně udělala sama. Nádherný příběh napsaný její rukou co víc si přát :⁠-⁠) za mě jen děkuji

Simmminek
12.11.2022

Krásná kniha. Opět nádherný čtenářský zážitek. Zase mě Jojo nezklamala. Skvělá autorka, která během jedné knihy ve mě dokáže vyvolat neskutečné množství emocí. Divím se, že jsem po knize nesáhla dřív. Citáty o koních u každé kapitoly jen podtrhují tu nádheru. Pro každou ženu, která miluje koně, je kniha jako stvořená. Krásné věnování knihy. Kniha má jen jedno mínus a to, že budete smutní, že jste ji už dočetli.

adabraz
01.10.2022

Skvělá oddechovka, pro milovníka koní, jako jsem já :). Jasný děj, ve kterém si neřeknete vyloženě "wow". Neubírá to ale kvalitě. Rozhodně si přečtu více knih od této autorky :).

hroneczek
23.09.2022

Velmi příjemný děj, někdy očekávatelný, jindy méně. S hlavními hrdiny souzníte, fandíte jim, aby vše nakonec dopadlo dobře. Mohu doporučit.

Mixy
19.08.2022

Za mě to byla určitě jedna ze slabších knih od Jojo Moyes. Příběh je sice velice dojemný, ale bohužel první polovina byla velice nezáživná. V druhé polovině se začal příběh více vyvíjet a být zajímavější. Na to jak byl příběh na začátku zamotaný a táhlý, tak byl velice rychle zakončen "štastným koncem".

asam
15.08.2022

Dojemný příběh. Spisovatelka opět nezklamala.