Když se začíná znovu

Když se začíná znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33704/kdyz-se-zacina-znovu-33704.jpg 4 85 22

Příběh zachycuje snahu čtyřicetileté Maggie, která přišla o manžela při leteckém neštěstí, najít nový smysl své poničené existence.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Iris (ČR)

Bitter Sweet , 1991

mariva
09.07.2022 4 z 5

Romantická četba, děj sice předvídatelný, ale příjemné čtení o návratu k první lásce.

fénix56
02.05.2022 3 z 5

No, na mne to bylo trochu moc romantické, s předvídatelným koncem. Ale spousta mých kamarádek z knihy byla nadšená....

levap
17.02.2020 5 z 5

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst ale potom to stálo za to knihu jsem nemohla do dvou hodin ráno odložit,příběh mě naprosto strhl i emočně a na konec jsem byla zklamaná že už ji mám přečtenou,moc hezký příběh.

Jana-Marie
08.01.2020 3 z 5

Celkem dost růžová knihovna. Občas asi neuškodí si něco takového přečíst :-)

Evaho73
27.11.2019 4 z 5

Strhujúci a dojemný príbeh o nezabudnuteľnej prvej láske plný vášne, citu a snahe vybudovať si nový život aj po ťažkej životnej strate.
Oceňujem autorkinu schopnosť vcítenia sa do myšlienok svojich hrdinov, ktorej výsledkom sú majstrovské opisy ich pocitov a konaní.
Odporúčam ako oddýchové a nenáročné čítanie síce s predvídateľný dejom, ale so strhujúcim podaním.

zapletai
18.10.2019 4 z 5

Velmi čtivé.

allyska
13.09.2018 5 z 5

Autorka mi opět umožnila krásné počtení. Hned se člověk vžije do hlavní postavy, fandí jí a přeje po tom smutku i nějaké to štěstí. I moc oceňuju, že celkem rozumě byla napsána postava její dcery, že se dokázala povznést nad svoje trochu nesnesitelné puberťácké chování. Ještěže má zlatého dědečka, jehož dějový zvrat se mi také moc líbil.

AlenaF
18.08.2018 5 z 5

Přečetla jsem podruhé s odstupem cca 15 let. Měla jsem náladu na něco lehčího, co upoutá, zahřeje. Očekávání se mi splnilo. Příběh hlavní hrdinky mě chytil.

ladyka
02.03.2018 5 z 5

Četla jsem poprvé na střední škole a moc se mi líbila. Podruhé jsem ji četla asi o 15 let později a potěšilo mě, že mě opět "chytla" a byla jsem z ní stejně nadšená. Kdo ví, třeba se do knížky někdy pustím potřetí! Laskavý lidský příběh, který pohladí a zahřeje.

alzbeta4340
24.09.2016 5 z 5

Krásný romantický společenský román, o tom, že někdy se podaří začít znovu. Vyšel už před lety, ale dostal se mi do ruky až teď, takže čtení bylo pro mě takové objevování zapomenutého pokladu.

niknikita
25.04.2016 4 z 5

Potřebovala jsem romantiku, tak jsem občas přivřela jedno oko a vyšlo mi to na čtyři hvězdy...

Janinka1412
28.02.2016 5 z 5

Rozhodně 5 hvězdiček

jluky
28.09.2015 5 z 5

Sladká, milá - romantika, aj keď s predvídateľným koncom.

mimikova
15.09.2015 5 z 5

Tomu říkám romantika kterou napsal sám život. Je to příběh živý, aktuální, zcela reálný...nádhera!

Racík
26.07.2015 3 z 5

Kniha se čte dobře, děj ubíhá, romantika. Ale od začátku je jasné, jak se bude příběh vyvíjet. Příjemné čtení na dovolenou, když se nechcete ke knize připoutat a být nuceni číst, dokud neznáte konec.

hlina
12.07.2015 5 z 5

Krásné čtení.

Marselle
07.06.2015 5 z 5

krásná kniha plná lásky.....a na konci mi ukáply i slzy

Evka27
15.08.2014 5 z 5

Moje oblíbená, nerada ji půjčuji, ale kdo ji četl, byl nadšen. Bez kapesníčku nečíst.

Virusek
21.08.2013 5 z 5

Nádherná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

vladuš
01.07.2013 5 z 5

Super knížka, moc dobře se čte!