Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Super detektivka, nad kterou jsem musela ještě i po přečtení nějakou dobu přemýšlet.Líbí se mi líbí, že to není žádná tuctovka; pro mě je to kniha, kterou si budu i pamatovat, což u tohoto žánru není až tak běžné.

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Super počtení - stejně jako ostatní autorčiny knihy.

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Od knihy jsem měla po přečtení hodnocení a také doporučení známých vysoká očekávání a nakonec jsem byla zklamaná. Asi to není můj šálek kávy.

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Kniha mě moc neoslovila; nebyla vyloženě špatná, ale ani žádný velký zázrak.

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Pěkné, pohodové čtení, u kterého člověk nemusí moc přemýšlet. Nejená se o žádný vrchol literatury, ale na odreagování dobré.

Život, láska, smích Život, láska, smích Osho

Kniha plná obohacujících myšlenek, kterými bych se ráda začala řídit. Moje první kniha od tohoto autora, určitě chci číst i další.

08.01.2020 5 z 5

Kašmírový šál Kašmírový šál Rosie Thomas (p)

Příjemné a pohodové čtení. Moc mě bavila popsaná exotika. Rozhodně není tuctovou knihou. Myslím, že se k ní ještě někdy vrátím.

Sucho Sucho Jane Harper

Super čtení - nemohla jsem se odtrhnout.

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Nádherná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout - pro mě jedna z nejlepších autorčiných knih.

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Hezká kniha, nějak jsem se ale pořád nemohla začíst. Nicméně - konec byl opravdu skvělý - ten mě dostal. Od autorky se mi více líbí Zapomenutá zahrada a Ztracený slib.

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Byla první tohoto žánru, kterou jsem četla. Velmi oceňuji, že jsem si při čtení mohla rozšířit obzory.

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Krásná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Pro mě určitě jedna z nejlepších od Jojo Moyes.

08.01.2020 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha se mi moc líbila - velmi napínavá, nemohla jsem se odtrhnout. I když byl příběh strašidelný, tak nebyl brutální tak jako mnoho jiných podobného žánru, což opravdu oceňuji.

Sestry Sestry Bernard Minier

Miniera mám opravdu ráda. I tato kniha nezklamala - velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout.

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Krásná kniha; smutný a dojemný příběh; četla jsem jedním dechem.

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nenáročná oddychovka. Ideální na dovolenou. Závěr mě příjemně překvapil.

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Krásná kniha i příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Neuvěřitelné, co se v minulosti dělo. Určitě stojí za přečtení.

Zimní palác Zimní palác Eva Stachniak

Krásný příběh, četlo se samo. Velmi oceňuji, že jsem se při četbě dozvěděla, jak to chodilo na carské dvoře. Určitě plánuji přečíst i druhou knihu autorky.

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Pěkná knížka, četla se velmi dobře. Oceňuji, že jsem se při četbě dozvěděla i něco z historie.

08.01.2020 4 z 5

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

Zajímavý námět, kniha mi ale bohužel přišla slabší, velmi nereálná. Konec zvláštní. Je to bohužel kniha, která mi nic nedala.