Volavka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Studium na Cambridgi bylo pro ně příslibem dobrého života. Ve skutečnosti tam našly smrt. Slovutnou univerzitou se plíží smrt. Umírají především dívky a vždy odcházejí ze světa vlastním přičiněním. Když se však začne o celou věc zajímat policie, vyjde najevo, že psychologický profil, pohyb po sociálních sítích a aktivity zemřelých vykazují shodné rysy. Je možné, že je někdo k sebevraždě dohnal? Dokázat tuto domněnku se zdá zprvu nemožné, a tak se detektiv inspektor Mark Joesbury odhodlá k nebezpečnému kroku: vyšle do Cambridge svou podřízenou Lacey Flintovou. Ta se má vydávat za studentku a v této roli se pokusit o odhalení skutečného pozadí podivných událostí. Lacey Flintová ví, do jak nebezpečné mise se pouští. Vlastně i trochu pochybuje, jestli to pro ni není příliš velké sousto. Podaří se jí vylákat vrahy na světlo, anebo se stane další obětí jejich smrtonosné manipulace?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258574/lacey-flint-volavka-tAg-258574.png 4.4629
Série

Lacey Flint 2.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Domino
Orig. název

Dead Scared, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (189)

Kniha Volavka

Přidat komentář
Ophelie
18. října

Opět další skvělá detektivka od této talentované autorky. Kniha je plná napětí od začátku až do konce, nechybí ani trochu romance. Trošku mě mrzel useknutý konec, ale jinak se mi další příběh s detektivy Markem a Lacey moc líbil. Rozhodně doporučuji!

MíšaS.
08. října

Souhlasim s Dumicek. Jedna hvězda dolů za useknutý konec, jinak skvělé téma.


Dumicek
26. srpna

Kniha se mi opravdu líbila. Napínavá, krásné prostředí a téma také velice dobré. Hra s psychikou, noční můry, výpadky paměti a halucinogenní drogy..to vše bylo tak dobře zkombinované, že vás kniha velice lehce vtáhla do děje..trocha té romantiky což není na škodu,ale ubírám 1 hvězdičku za useknutý konec..kdy jsme se nedozvěděli pořádně jak to dopadlo s pachateli..možná bude vysvětleno v další knize.

Lenka0007
28. července

Jedna hvězda dolů za to, že nebyl dostatečně objasněn motiv. Jinak nadprůměrná detektivka a vlastně i romantika byla. Na léto ideální.

MirkaProk
12. července

Skvělá detektivka. Napínavý děj, který člověka vtáhne do knihy a nejde se odtrhnout. Napsáno velice čtivě. Doporučuji k přečtení a rozhodně si přečtu další knihy z této série.

Kitty
14. června

Pěkná kriminálka na nedělní odpoledne

Madelisi
10. května

Cambridge je nádherné město, to dodávalo příběhu další rozměr. Bylo nesmírně napínavé sledovat, jak se Lacey seznamuje s oběťmi, jak spolu s doktorkou zjišťuje, že asi něco není v pořádku.
Hraní si s psychikou je zlověstné.
Pátá hvězdička chybí za useknutý konec. Víme, že vše dopadlo dobře , ale už není vysvětlena motivace pachatelů, ani co se s nimi stalo. Je fakt, že kniha je součástí série, tak jestli se vysvětlení nalézá v dalším díle,....

Dalamanek831
09. března

Pěkná kniha od autorky ze série s Lacey Flint.Kniha se četla dobře děj má spád a postupne graduje pěkný popis prostředí a zajímavý námět který tak trochu spadá i do současnosti.Urcite si přečtu i další knihy ze série.Kniha možná mohla mít o pár stránek min zato ale naopak čtenáře udržuje v napětí.

1 ...

Doporučujeme

Ta přede mnou
Ta přede mnou
Sestra
Sestra
Pomsta
Pomsta
Teorie vraždy
Teorie vraždy