Volavka

Studium na Cambridgi bylo pro ně příslibem dobrého života. Ve skutečnosti tam našly smrt. Slovutnou univerzitou se plíží smrt. Umírají především dívky a vždy odcházejí ze světa vlastním přičiněním. Když se však začne o celou věc zajímat policie, vyjde najevo, že psychologický profil, pohyb po sociálních sítích a aktivity zemřelých vykazují shodné rysy. Je možné, že je někdo k sebevraždě dohnal? Dokázat tuto domněnku se zdá zprvu nemožné, a tak se detektiv inspektor Mark Joesbury odhodlá k nebezpečnému kroku: vyšle do Cambridge svou podřízenou Lacey Flintovou. Ta se má vydávat za studentku a v této roli se pokusit o odhalení skutečného pozadí podivných událostí. Lacey Flintová ví, do jak nebezpečné mise se pouští. Vlastně i trochu pochybuje, jestli to pro ni není příliš velké sousto. Podaří se jí vylákat vrahy na světlo, anebo se stane další obětí jejich smrtonosné manipulace?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/258574/lacey-flint-volavka-tAg-258574.png 4.5491

Lacey Flint (2.)

Dead Scared (2012)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

Kniha Volavka

hanzmb

Už 1.díl nebyl špatný, tento ho ale překonává. Na to, aby člověku tuhla krev v žilách není jak je vidět vůbec potřeba, aby ji v knize tekly potoky. I když jsem od vstupu jednotlivých osob do děje tušil, že v tom budou mít prsty, absolutně mi to nevadilo v napětí při četbě. Jediné co mi vadí jsou ty pasáže věnované vzájemnému vztahu obou policistů. Kolik dílů to má 2 dospělým inteligentním lidem ještě trvat?

Marika Vanova

Jak jinak než 5 *, paní Bolton psát umí a její knihy všem vřele doporučuji.

Šungitka

Hodně, hodně napínavé. Jen mi to přišlo takové naráz ukončené a nedozavřené... Zůstaly mi některé nezodpovězené otázky. Možná to tak má být, třeba to bude zodpovězeno v některé budoucí knížce.

Pavlnka

Napínavé do poslední chvíle. Dobrá kniha dobré autorky, jdu na další díly.

ddkk

Lacey je samorost, a možná proto nevyvolává u každého jen pozitivní reakce...Ale tohle je to poslední, co by mohlo na této neortodoxní hrdince vadit. Téma Volavky je nadmíru aktuální a varovné, prostředí prastaré univerzity atraktivní, zápletka zajímavá a rozluštění překvapivé...co více si přát! Za pět a doporučuji :-)

certik003

Lacey se z pozorovatelky a posléze vyšetřovatelky stává obětí. Opět zajímavý námět, přiměřené napětí, jenom bych ráda věděla, co se dělo v lese.

veselaa

Skvělé pokračování. Policistka Lacey Flintová v terénu univerzity v Cambridgi,vyšetřuje záhadné sebevraždy studentů i přesto,že má být jen pozorovatel. Opět záhadu rozluští svým způsobem ,ikdyž jí to stojí plno psychických sil a poprání se s nočními děsy.Opravdu jsem nečekala tak strhující závěr.
Autorku S. J. Bolton si musím dát do oblíbených :) Moc se mi líbí její knihy,těším se až se začtu do dalšího dílu.

Welinie

Wow, opravdu. To by mě ani ve snu nenapadlo, jak parádní tohle bude. A že to byla jízda. Styl jakým autorka píše vás udrží v napětí po celou knihu. Fakt.