Volavka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Studium na Cambridgi bylo pro ně příslibem dobrého života. Ve skutečnosti tam našly smrt. Slovutnou univerzitou se plíží smrt. Umírají především dívky a vždy odcházejí ze světa vlastním přičiněním. Když se však začne o celou věc zajímat policie, vyjde najevo, že psychologický profil, pohyb po sociálních sítích a aktivity zemřelých vykazují shodné rysy. Je možné, že je někdo k sebevraždě dohnal? Dokázat tuto domněnku se zdá zprvu nemožné, a tak se detektiv inspektor Mark Joesbury odhodlá k nebezpečnému kroku: vyšle do Cambridge svou podřízenou Lacey Flintovou. Ta se má vydávat za studentku a v této roli se pokusit o odhalení skutečného pozadí podivných událostí. Lacey Flintová ví, do jak nebezpečné mise se pouští. Vlastně i trochu pochybuje, jestli to pro ni není příliš velké sousto. Podaří se jí vylákat vrahy na světlo, anebo se stane další obětí jejich smrtonosné manipulace?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258574/big_lacey-flint-volavka-tAg-258574.png 4.5753
Série:

Lacey Flint 2.


Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino
Originální název:

Dead Scared, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (216)

Kniha Volavka

Pert
08. března

(+ SPOILER) Na začátku mě kniha až tak nebavila, připadala mi nudná. Trochu mi vadilo, jak furt Joesbury básní o Lacey, jak je skvělá, krásná a tak. Nejradši jsem měla asi Nicka a Sniffy. Každopádně zajímavý zločin, nenapadlo by mě to.

Marcik7
29. ledna

Velmi napínavé, Lacey se mi vážně líbí a má odvahu, holka. Těším se na další případ i na pokračování jejího vztahu s Markem. Jinak zde popisovaný zločin mohl napadnout opravdu jen vyšinutého psychopata a jemu podobné - kdo jste nečetli, hurá do toho!


jprst
26.12.2022

První díl mne namlsal, tento druhý se mi zdál poněkud méně poutavý, ne však natolik, aby se dal odložit, takže mne to od dalšího pokračování neodradilo. A bylo to dobré rozhodnutí.

Eva1693
12.12.2022

Už po přečtení první knížky jsem věděla, že mám zase o zábavu, na dlouhé zimní večery, postaráno.
Autorka otevřela hodně zajímavé téma. Už teď jsem zvědavá, jaké bude další pokračování s Laceya Marekem, protože obě knížky skončily tak, že už teď si musím jít půjčit další díl.... :)

bee88maja
27.08.2022

Knihy podobného stylu mne vždycky dostanou. Čtu, čtu a čtu a najednou 500 stránek fuč. Už když jsem četla Už mě vidíš, věděla jsem, že jednou půjdu do dalších dílů této série. Mám pocit, že um Sharon J.Bolton graduje. Téma žen jako oběti, nejprve jako Rozparovač, posléze motiv záhadných sebevražd. Co nás čeká ve třetím díle? Nechám se překvapit. Milostná zápletka na spadnutí, tak uvidíme jak se to vyvine :).

tess.de.veles
03.07.2022

Tenhle dil s Lacey se mi asi libil nejvic....

konformita
12.05.2022

Druhá kniha od paní Bolton a stejně úžasná, napínavá, temná (tou první byly Temné říční proudy). Fakt temná, budete se bát. Když zjistíte, co za těmi zločiny stojí, budete o tom našem inteligentním zvířecím druhu smýšlet možná zase o něco hůře.

Ráčkajda
26.04.2022

Naprosto úžasné. Lacey a Mark mi jsou hrozně sympatičtí a knížka mě udržovala v napětí od začátku do konce. Konec trošku utržený, takže jdu ihned na další díl ze série.

1 ...