Už mě vidíš? ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novodobý Jack Rozparovač děsí Londýn. Je tady ovšem jeden podstatný rozdíl... Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává jim vnitřnosti. Policii posílá výsměšné dopisy a je na své činy zjevně pyšný. Nikdy není dopaden. Začátek jednadvacátého století. Jack Rozparovač se vrací. Jako by se zhmotnil jeho duch, jen tentokrát nevraždí laciné prostitutky, ale dobře situované ženy středního věku. Postupuje systematicky a brutálně, přesně podle svého vzoru: obětem podřízne hrdlo a vyjme orgány. Opět posílá dopisy na policii. A policie je bezradná stejně jako tenkrát. Jeden rozdíl tady ale přece jenom je: vrah je podivně fixovaný na mladou policistku Lacey Flintovou. Proč se jí v dopisech vysmívá? Proč si vybral zrovna ji? Co od ní chce? Možná je klíč k dopadení pachatele právě v odpovědích na tyto otázky. A možná si nakonec bude Lacey přát, aby ty odpovědi nikdy nenalezla......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/198077/uz-me-vidis-198077.jpg 4.5715
Série

Lacey Flint 1.

Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno (ekniha), Domino
Orig. název

Now You See Me, 2011

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (208)

Kniha Už mě vidíš?

Přidat komentář
Astarothh
25. března

Dobrá detektivka, ale že bych si kvůli ní rvala napětím rodidla, to fakt ne. Už jsem četla lepší...

Vabowime
19. března

Skvělá a napínavá kniha

Iva B.
20. února

Stručně a jednoduše! Tohle bylo super čtení a všem ho doporučuju!!!!

ChodzikCZ
23. ledna

Občas docela zmatené, dej preskakije z místa na místo bez zjevneho důvodu, ale ve finále fajn příběh.

Tirisa
23. ledna

Tohle byla jízda, jsem nadšená a nemůžu jinak než doporučit. Zase jsem po nějaké době ráda vstávala v pět ráno a těšila se na hodinu a půl dlouhou cestu do práce, až si budu moct číst. Byla jsem napjatá, znechucená a u toho všeho pořád u vytržení...ani na chvíli jsem se nezamýšlela, jak by to celé mohlo být, neměla jsem čas, plně jsem se soustředila na čtení. Jsem zvědavá, jestli autorka dokáže udržet tuhle laťku i v příštích dílech...Jdu na to!

wooloong
21. ledna

Rozuzlení se dalo docela dobře vysledovat z různých náznaků a samozřejmě z kurzívou psaného příběhu, přesto na mě působilo poněkud překombinovaně. Poslední dobou začínám být znechucená příliš podrobnými popisy vražd a zohavených těl, na kterých si zakládají velmi často ženské autorky.

Monkas1
18. ledna

Super čtení určitě doporučuju.

theale
14. ledna

Zase jedna z vysoko hodnocených sérií, která mě moc nezaujala. Nějak mi nepřišlo, že by byl příběh "čtivý", "romantická linka" byla za mě vyloženě trapná a ani závěr mě nijak nepřekvapil (což jinak u knížek, které mě baví celým příběhem, rozhodně neberu jako nutnost). Dočetla jsem spíše ze setrvačnosti.

1 ...